KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Betsafe saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2018/2019)
I voor
27.10 17:00S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Narva United FC1 : 14mängu ankeet protokoll
27.10 19:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Tartu Maksimum9 : -mängu ankeet protokoll
28.10 16:00S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Tallinna SK Augur Enemat3 : 4mängu ankeet protokoll
28.10 19:00S. Narva SK GanzaS. Tallinna FC Cosmos4 : 12mängu ankeet protokoll
II voor
02.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Sillamäe FC NPM Silmet6 : 0mängu ankeet protokoll
03.11 19:00S. Narva United FCS. Viimsi FC Smsraha2 : 3mängu ankeet protokoll
04.11 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Tartu Maksimum13 : 1mängu ankeet protokoll
04.11 19:00S. Narva SK GanzaS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK3 : 3mängu ankeet protokoll
III voor
09.11 20:30S. Tartu MaksimumS. Narva United FC4 : 2mängu ankeet protokoll
10.11 17:00S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Narva SK Ganza7 : 1mängu ankeet protokoll
10.11 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 4mängu ankeet protokoll
11.11 16:00S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Tallinna FC Cosmos8 : 6mängu ankeet protokoll
IV voor
16.11 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tartu Maksimum12 : 5mängu ankeet protokoll
17.11 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Narva United FC5 : 1mängu ankeet protokoll
18.11 16:00S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Sillamäe FC NPM Silmet3 : 2mängu ankeet protokoll
18.11 19:00S. Narva SK GanzaS. Viimsi FC Smsraha2 : 7mängu ankeet protokoll
V voor
23.11 19:30S. Narva United FCS. Tallinna SK Augur Enemat1 : 2mängu ankeet protokoll
23.11 20:30S. Tartu MaksimumS. Narva SK Ganza2 : 5mängu ankeet protokoll
24.11 17:00S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Tallinna FC Cosmos5 : 9mängu ankeet protokoll
24.11 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK4 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
01.12 16:00S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Tartu Maksimum11 : 6mängu ankeet protokoll
02.12 19:00S. Narva SK GanzaS. Narva United FC2 : 11mängu ankeet protokoll
22.12 18:45S. Viimsi FC SmsrahaS. Sillamäe FC NPM Silmet14 : 1mängu ankeet protokoll
23.12 12:00S. Tallinna FC CosmosS. Tallinna SK Augur Enemat6 : 3mängu ankeet protokoll
VII voor
05.12 20:45S. Viimsi FC SmsrahaS. Tallinna FC Cosmos3 : 2mängu ankeet protokoll
07.12 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva SK Ganza15 : 4mängu ankeet protokoll
07.12 20:30S. Tartu MaksimumS. Sillamäe FC NPM Silmet5 : 6mängu ankeet protokoll
08.12 19:00S. Narva United FCS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK5 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
14.12 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK10 : 6mängu ankeet protokoll
14.12 20:30S. Tartu MaksimumS. Viimsi FC Smsraha1 : 6mängu ankeet protokoll
15.12 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Narva SK Ganza12 : 3mängu ankeet protokoll
15.12 19:00S. Narva United FCS. Sillamäe FC NPM Silmet7 : 2mängu ankeet protokoll
IX voor
29.12 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Narva United FC3 : 3mängu ankeet protokoll
04.01 20:30S. Tartu MaksimumS. Tallinna FC Cosmos2 : 7mängu ankeet protokoll
05.01 17:00S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 14mängu ankeet protokoll
13.02 20:30S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Narva SK Ganza8 : 5mängu ankeet protokoll
X voor
11.01 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Viimsi FC Smsraha2 : 7mängu ankeet protokoll
12.01 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK6 : 2mängu ankeet protokoll
12.01 19:00S. Narva United FCS. Tartu Maksimum9 : 3mängu ankeet protokoll
13.01 19:00S. Narva SK GanzaS. Sillamäe FC NPM Silmet3 : 7mängu ankeet protokoll
XI voor
18.01 20:30S. Tartu MaksimumS. Tallinna SK Augur Enemat0 : 10mängu ankeet protokoll
19.01 17:00S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK6 : 4mängu ankeet protokoll
19.01 19:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Cosmos1 : 5mängu ankeet protokoll
20.01 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Narva SK Ganza14 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
23.12 19:00S. Narva SK GanzaS. Tartu Maksimum9 : 7mängu ankeet protokoll
25.01 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Narva United FC6 : 3mängu ankeet protokoll
26.01 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Sillamäe FC NPM Silmet18 : 2mängu ankeet protokoll
27.01 16:00S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Viimsi FC Smsraha2 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
02.02 19:00S. Narva United FCS. Narva SK Ganza3 : 5mängu ankeet protokoll
03.02 16:00S. Tartu MaksimumS. Tartu Ravens Futsal EMÜ SK3 : 14mängu ankeet protokoll
12.02 20:30S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Viimsi FC Smsraha5 : 8mängu ankeet protokoll
13.02 19:30S. Tallinna SK Augur EnematS. Tallinna FC Cosmos2 : 11mängu ankeet protokoll
XIV voor
09.02 16:00S. Tartu Ravens Futsal EMÜ SKS. Narva United FC2 : 3mängu ankeet protokoll
09.02 17:00S. Sillamäe FC NPM SilmetS. Tartu Maksimum3 : 0mängu ankeet protokoll
09.02 18:30S. Tallinna FC CosmosS. Viimsi FC Smsraha7 : 6mängu ankeet protokoll
10.02 19:00S. Narva SK GanzaS. Tallinna SK Augur Enemat2 : 11mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.