KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Coolbet saaliliiga» MÄNGUDE KALENDER (2021/2022)
I voor
29.10 20:30S. Tartu Ravens FutsalS. Rõuge Saunamaa8 : 3mängu ankeet protokoll
30.10 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. Narva United FC5 : 4mängu ankeet protokoll
30.10 18:00S. JK KohilaS. FC Jõgeva Wolves11 : 3mängu ankeet protokoll
30.10 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Sillamäe Alexela7 : 3mängu ankeet protokoll
03.11 20:50S. Tallinna FC CosmosS. Rummu Dünamo2 : 4mängu ankeet protokoll
II voor
06.11 15:00S. Sillamäe AlexelaS. Narva United FC4 : 7mängu ankeet protokoll
06.11 17:00S. Rõuge SaunamaaS. JK Kohila4 : 2mängu ankeet protokoll
06.11 18:00S. Rummu DünamoS. Npm Silmet FC Sillamäe3 : 7mängu ankeet protokoll
06.11 18:00S. FC Jõgeva WolvesS. Tallinna FC Cosmos0 : 9mängu ankeet protokoll
06.11 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Tartu Ravens Futsal9 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
12.11 20:00S. Narva United FCS. Rummu Dünamo6 : 2mängu ankeet protokoll
13.11 13:00S. Rõuge SaunamaaS. Tallinna FC Cosmos2 : 9mängu ankeet protokoll
13.11 15:00S. Sillamäe AlexelaS. Tartu Ravens Futsal6 : 7mängu ankeet protokoll
13.11 18:00S. JK KohilaS. Viimsi FC Smsraha2 : 15mängu ankeet protokoll
13.11 18:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. FC Jõgeva Wolves10 : 4mängu ankeet protokoll
IV voor
19.11 20:00S. Narva United FCS. FC Jõgeva Wolves8 : 2mängu ankeet protokoll
19.11 20:30S. Tartu Ravens FutsalS. JK Kohila5 : 3mängu ankeet protokoll
20.11 15:00S. Sillamäe AlexelaS. Rummu Dünamo3 : 5mängu ankeet protokoll
20.11 17:00S. Rõuge SaunamaaS. Npm Silmet FC Sillamäe6 : 4mängu ankeet protokoll
20.11 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Tallinna FC Cosmos4 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
27.11 13:00S. Rummu DünamoS. FC Jõgeva Wolves8 : 4mängu ankeet protokoll
27.11 17:00S. Rõuge SaunamaaS. Narva United FC5 : 7mängu ankeet protokoll
27.11 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. Viimsi FC Smsraha2 : 10mängu ankeet protokoll
27.11 18:00S. JK KohilaS. Sillamäe Alexela6 : 3mängu ankeet protokoll
27.11 18:00S. Tallinna FC CosmosS. Tartu Ravens Futsal1 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
03.12 20:30S. Tartu Ravens FutsalS. Npm Silmet FC Sillamäe5 : 2mängu ankeet protokoll
04.12 15:00S. Sillamäe AlexelaS. FC Jõgeva Wolves5 : 5mängu ankeet protokoll
04.12 18:00S. JK KohilaS. Tallinna FC Cosmos2 : 11mängu ankeet protokoll
04.12 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Narva United FC5 : 1mängu ankeet protokoll
05.12 14:00S. Rõuge SaunamaaS. Rummu Dünamo6 : 4mängu ankeet protokoll
VII voor
10.12 20:00S. Narva United FCS. Tartu Ravens Futsal2 : 1mängu ankeet protokoll
11.12 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. JK Kohila1 : 3mängu ankeet protokoll
11.12 18:00S. Tallinna FC CosmosS. Sillamäe Alexela10 : 2mängu ankeet protokoll
12.12 14:00S. Rummu DünamoS. Viimsi FC Smsraha3 : 8mängu ankeet protokoll
12.12 15:00S. FC Jõgeva WolvesS. Rõuge Saunamaa8 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
18.12 15:00S. Sillamäe AlexelaS. Rõuge Saunamaa5 : 1mängu ankeet protokoll
18.12 19:00S. JK KohilaS. Narva United FC2 : 2mängu ankeet protokoll
19.12 18:00S. Tartu Ravens FutsalS. Rummu Dünamo7 : 3mängu ankeet protokoll
06.01 20:30S. Viimsi FC SmsrahaS. FC Jõgeva Wolves14 : 1mängu ankeet protokoll
20.02 17:00S. Tallinna FC CosmosS. Npm Silmet FC SillamäeKiili Spordihoone - Kiilimängu ankeet
IX voor
08.01 17:00S. Narva United FCS. Tallinna FC Cosmos3 : 2mängu ankeet protokoll
08.01 17:00S. Rõuge SaunamaaS. Viimsi FC Smsraha3 : 7mängu ankeet protokoll
08.01 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. Sillamäe Alexela7 : 9mängu ankeet protokoll
09.01 14:00S. Rummu DünamoS. JK Kohila3 : 7mängu ankeet protokoll
09.01 15:00S. FC Jõgeva WolvesS. Tartu Ravens Futsal2 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
15.01 13:00S. Rummu DünamoS. Tallinna FC Cosmos2 : 5mängu ankeet protokoll
15.01 15:00S. Sillamäe AlexelaS. Viimsi FC Smsraha7 : 6mängu ankeet protokoll
15.01 19:00S. Narva United FCS. Npm Silmet FC SillamäeNarva Spordikeskus - Rakvere 22d, Narvamängu ankeet
16.01 16:00S. Rõuge SaunamaaS. Tartu Ravens FutsalVõru Spordikeskus - Räpina mnt. 3 A, 65606 Võrumängu ankeet
23.02 20:00S. FC Jõgeva WolvesS. JK KohilaJõgeva Spordikeskus Virtus - Aia 40, 48304 Jõgeva
XI voor
21.01 20:30S. Tartu Ravens FutsalS. Viimsi FC SmsrahaLähte Spordihall - Õpetaja 7. Lähte alevik, Tartumängu ankeet
22.01 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. Rummu DünamoSillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232 mängu ankeet
22.01 18:00S. JK KohilaS. Rõuge SaunamaaKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801mängu ankeet
22.01 18:00S. Tallinna FC CosmosS. FC Jõgeva WolvesKiili Spordihoone - Kiilimängu ankeet
22.01 19:00S. Narva United FCS. Sillamäe AlexelaNarva Spordikeskus - Rakvere 22d, Narvamängu ankeet
XII voor
29.01 13:30S. FC Jõgeva WolvesS. Npm Silmet FC SillamäeJõgeva Spordikeskus Virtus - Aia 40, 48304 Jõgeva
29.01 18:00S. Tallinna FC CosmosS. Rõuge SaunamaaKiili Spordihoone - Kiili
30.01 12:00S. Viimsi FC SmsrahaS. JK KohilaViimsi Kooli Spordikompleks - Randvere tee 8, 74001 Haabneeme
30.01 14:00S. Rummu DünamoS. Narva United FCKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801
30.01 18:00S. Tartu Ravens FutsalS. Sillamäe AlexelaLähte Spordihall - Õpetaja 7. Lähte alevik, Tartu
XIII voor
04.02 20:00S. JK KohilaS. Tartu Ravens FutsalKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801
05.02 14:00S. Rummu DünamoS. Sillamäe AlexelaKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801
05.02 16:00S. FC Jõgeva WolvesS. Narva United FCJõgeva Spordikeskus Virtus - Aia 40, 48304 Jõgeva
05.02 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. Rõuge SaunamaaSillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232
05.02 18:00S. Tallinna FC CosmosS. Viimsi FC SmsrahaKiili Spordihoone - Kiili
XIV voor
02.01 17:00S. FC Jõgeva WolvesS. Rummu Dünamo2 : 2mängu ankeet protokoll
11.02 20:30S. Tartu Ravens FutsalS. Tallinna FC CosmosLähte Spordihall - Õpetaja 7. Lähte alevik, Tartu
12.02 15:00S. Sillamäe AlexelaS. JK KohilaSillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232
12.02 18:00S. Narva United FCS. Rõuge SaunamaaNarva Spordikeskus - Rakvere 22d, Narva
12.02 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Npm Silmet FC SillamäeViimsi Kooli Spordikompleks - Randvere tee 8, 74001 Haabneeme
XV voor
19.02 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. Tartu Ravens FutsalSillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232
19.02 18:00S. Tallinna FC CosmosS. JK KohilaKiili Spordihoone - Kiili
19.02 19:00S. Narva United FCS. Viimsi FC SmsrahaNarva Spordikeskus - Rakvere 22d, Narva
20.02 15:00S. Rummu DünamoS. Rõuge SaunamaaKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801
20.02 15:00S. FC Jõgeva WolvesS. Sillamäe AlexelaJõgeva Spordikeskus Virtus - Aia 40, 48304 Jõgeva
XVI voor
25.02 20:30S. Tartu Ravens FutsalS. Narva United FCLähte Spordihall - Õpetaja 7. Lähte alevik, Tartu
26.02 13:00S. Rõuge SaunamaaS. FC Jõgeva WolvesVõru Spordikeskus - Räpina mnt. 3 A, 65606 Võru
26.02 15:00S. Sillamäe AlexelaS. Tallinna FC CosmosSillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232
26.02 18:00S. JK KohilaS. Npm Silmet FC SillamäeKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801
26.02 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Rummu DünamoViimsi Kooli Spordikompleks - Randvere tee 8, 74001 Haabneeme
XVII voor
04.03 20:00S. FC Jõgeva WolvesS. Viimsi FC SmsrahaJõgeva Spordikeskus Virtus - Aia 40, 48304 Jõgeva
05.03 14:00S. Rummu DünamoS. Tartu Ravens FutsalKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801
05.03 17:00S. Rõuge SaunamaaS. Sillamäe AlexelaVõru Spordikeskus - Räpina mnt. 3 A, 65606 Võru
05.03 17:00S. Npm Silmet FC SillamäeS. Tallinna FC CosmosSillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232
05.03 19:00S. Narva United FCS. JK KohilaNarva Spordikeskus - Rakvere 22d, Narva
XVIII voor
11.03 20:30S. Tartu Ravens FutsalS. FC Jõgeva WolvesLähte Spordihall - Õpetaja 7. Lähte alevik, Tartu
12.03 15:00S. Sillamäe AlexelaS. Npm Silmet FC SillamäeSillamäe Spordikompleks - Kesk 28, Sillamäe 40232
12.03 18:00S. JK KohilaS. Rummu DünamoKohila Spordihoone - Kooli 1, Kohila 79801
12.03 18:00S. Tallinna FC CosmosS. Narva United FCKiili Spordihoone - Kiili
12.03 18:30S. Viimsi FC SmsrahaS. Rõuge SaunamaaViimsi Kooli Spordikompleks - Randvere tee 8, 74001 Haabneeme
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.