KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga» MÄNGUDE KALENDER (2009)
I voor
04.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Rakvere FC Flora1 : 1 protokoll
04.03 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK Tallinna Kalev6 : 0mängu ankeet protokoll
04.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 TJK Legion/ FC Ajax2 : 3 protokoll
04.03 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 FC Elva 6 : 0 protokoll
04.03 19:00U-17 Valga FC WarriorEesti U-152 : 2 protokoll
II voor
11.03 15:45Eesti U-15U-17 JK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
11.03 17:00U-17 Rakvere FC FloraU-17 Viljandi JK Tulevik3 : 0 protokoll
11.03 17:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 Tallinna FC Flora1 : 0 protokoll
11.03 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Elva 4 : 1 protokoll
11.03 19:00U-17 Valga FC WarriorU-17 Tartu JK Tammeka0 : 0 protokoll
III voor
25.03 15:00U-17 Tartu JK TammekaEesti U-152 : 1 protokoll
25.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Valga FC Warrior8 : 1 protokoll
25.03 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Rakvere FC Flora1 : 0 protokoll
25.03 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 TJK Legion/ FC Ajax3 : 1 protokoll
25.03 19:00U-17 FC Elva U-17 JK Tallinna Kalev4 : 1 protokoll
IV voor
28.03 14:00Eesti U-15U-17 FC Elva 2 : 1 protokoll
29.03 14:00U-17 Rakvere FC FloraU-17 JK Tallinna Kalev9 : 0 protokoll
29.03 14:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 Tallinna FC Levadia0 : 3 protokoll
29.03 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Flora1 : 2 protokoll
29.03 16:00U-17 Valga FC WarriorU-17 Viljandi JK Tulevik1 : 2 protokoll
V voor
08.04 15:45Eesti U-15U-17 Tallinna FC Flora1 : 4 protokoll
08.04 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 TJK Legion/ FC Ajax2 : 1 protokoll
08.04 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Valga FC Warrior6 : 0 protokoll
08.04 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tartu JK Tammeka2 : 1 protokoll
08.04 20:00U-17 FC Elva U-17 Rakvere FC Flora0 : 5 protokoll
VI voor
22.04 15:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Levadia0 : 2 protokoll
22.04 15:45Eesti U-15U-17 Rakvere FC Flora2 : 3 protokoll
22.04 17:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 FC Elva 1 : 3 protokoll
22.04 17:00U-17 Valga FC WarriorU-17 JK Tallinna Kalev1 : 3 protokoll
22.04 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Viljandi JK Tulevik2 : 1 protokoll
VII voor
13.05 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tartu JK Tammeka2 : 2 protokoll
13.05 17:00U-17 Rakvere FC FloraU-17 TJK Legion/ FC Ajax3 : 0 protokoll
13.05 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna FC Flora1 : 1 protokoll
13.05 17:00U-17 Viljandi JK TulevikEesti U-154 : 2 protokoll
13.05 19:00U-17 FC Elva U-17 Valga FC Warrior2 : 1 protokoll
VIII voor
20.05 15:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Elva 7 : 3 protokoll
20.05 17:00Eesti U-15U-17 TJK Legion/ FC Ajax1 : 3 protokoll
20.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Tallinna Kalev7 : 2 protokoll
20.05 17:00U-17 Valga FC WarriorU-17 Rakvere FC Flora0 : 0 protokoll
20.05 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tallinna FC Levadia0 : 4 protokoll
IX voor
03.06 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Viljandi JK Tulevik1 : 1 protokoll
03.06 17:00U-17 Rakvere FC FloraU-17 Tartu JK Tammeka0 : 0 protokoll
03.06 17:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 Valga FC Warrior2 : 1 protokoll
03.06 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaEesti U-154 : 0 protokoll
03.06 18:45U-17 FC Elva U-17 Tallinna FC Flora0 : 4 protokoll
X voor
15.07 14:00Eesti U-15U-17 Valga FC Warrior5 : 3 protokoll
15.07 14:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FC Levadia0 : 6 protokoll
15.07 14:00U-17 Rakvere FC FloraU-17 Tallinna FC Flora3 : 6 protokoll
15.07 14:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 Tartu JK Tammeka2 : 1 protokoll
15.07 16:00U-17 FC Elva U-17 Viljandi JK Tulevik0 : 4 protokoll
XI voor
22.07 14:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Rakvere FC Flora0 : 7 protokoll
29.07 14:00U-17 JK Tallinna KalevEesti U-152 : 6 protokoll
29.07 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Valga FC Warrior7 : 0 protokoll
14.11 10:30U-17 Tallinna FC FloraU-17 TJK Legion/ FC Ajax0 : 1 protokoll
15.11 16:00U-17 FC Elva U-17 Tallinna FC Levadia1 : 10 protokoll
XII voor
12.08 14:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 Viljandi JK Tulevik0 : 4 protokoll
13.08 14:00U-17 Valga FC WarriorU-17 Tallinna FC Flora0 : 5 protokoll
13.08 16:00U-17 Rakvere FC FloraU-17 Tallinna FC Levadia0 : 1 protokoll
14.08 14:00Eesti U-15U-17 Tartu JK Tammeka1 : 2 protokoll
11.10 17:30U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Elva 1 : 2 protokoll
XIII voor
26.08 14:00U-17 FC Elva Eesti U-153 : 3 protokoll
26.08 14:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Rakvere FC Flora1 : 4 protokoll
26.08 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK Tammeka8 : 1 protokoll
26.08 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 TJK Legion/ FC Ajax15 : 0 protokoll
26.08 14:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Valga FC Warrior0 : 1 protokoll
XIV voor
23.09 17:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 JK Tallinna Kalev1 : 3 protokoll
23.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraEesti U-151 : 0 protokoll
23.09 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Viljandi JK Tulevik1 : 0 protokoll
23.09 17:00U-17 Valga FC WarriorU-17 Tallinna FC Levadia3 : 3 protokoll
23.09 19:00U-17 Rakvere FC FloraU-17 FC Elva 2 : 1 protokoll
XV voor
07.10 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Valga FC Warrior4 : 2 protokoll
07.10 17:00U-17 Rakvere FC FloraEesti U-151 : 1 protokoll
07.10 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu JK Tammeka4 : 1 protokoll
07.10 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tallinna FC Flora1 : 3 protokoll
07.10 19:00U-17 FC Elva U-17 TJK Legion/ FC Ajax11 : 0 protokoll
XVI voor
04.11 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FC Levadia0 : 1 protokoll
04.11 15:45Eesti U-15U-17 Viljandi JK Tulevik1 : 1 protokoll
04.11 15:45U-17 Valga FC WarriorU-17 FC Elva 2 : 2 protokoll
04.11 17:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxU-17 Rakvere FC Flora1 : 6 protokoll
04.11 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Tallinna Kalev2 : 0 protokoll
XVII voor
11.10 14:00U-17 TJK Legion/ FC AjaxEesti U-150 : 2 protokoll
11.11 15:30U-17 FC Elva U-17 Tartu JK Tammeka1 : 6 protokoll
11.11 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FC Flora0 : 3 protokoll
13.11 17:30U-17 Rakvere FC FloraU-17 Valga FC Warrior5 : 0 protokoll
20.11 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Viljandi JK Tulevik7 : 0 protokoll
XVIII voor
18.11 14:00Eesti U-15U-17 Tallinna FC Levadia1 : 7 protokoll
18.11 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Rakvere FC Flora1 : 4 protokoll
18.11 17:00U-17 Valga FC WarriorU-17 TJK Legion/ FC Ajax2 : 0 protokoll
18.11 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 JK Tallinna Kalev7 : 0 protokoll
18.11 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Elva 4 : 0 protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.