KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
01.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Narva Trans3 : 0mängu ankeet protokoll
02.03 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu FC Santos2 : 2mängu ankeet protokoll
03.03 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Kohtla-Järve JK Järve7 : 0mängu ankeet protokoll
05.03 18:00U-17 Tartu JK TammekaEesti U156 : 3mängu ankeet protokoll
05.03 20:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC Levadia0 : 6mängu ankeet protokoll
II voor
08.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK Legion3 : 0mängu ankeet protokoll
09.03 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 FC Nõmme United0 : 7mängu ankeet protokoll
12.03 15:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveEesti U150 : 4mängu ankeet protokoll
12.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Pärnu JK Vaprus7 : 2mängu ankeet protokoll
14.03 19:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna FC Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
16.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme United2 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Narva Trans1 : 3mängu ankeet protokoll
18.03 15:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Kohtla-Järve JK Järve5 : 1mängu ankeet protokoll
18.03 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeet protokoll
16.05 17:00Eesti U15U-17 Tartu FC Santos1 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
24.03 18:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna FC Flora2 : 1mängu ankeet protokoll
25.03 14:00U-17 JK Narva TransU-17 FC Nõmme United2 : 2mängu ankeet protokoll
25.03 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu FC Santos6 : 1mängu ankeet protokoll
26.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Kohtla-Järve JK Järve5 : 0mängu ankeet protokoll
01.04 14:00U-17 Tallinna JK LegionEesti U156 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
11.04 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna JK Legion0 : 5mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 JK Narva Trans1 : 2mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaEesti U155 : 2mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna FC Flora0 : 5mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme United4 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
25.04 17:00U-17 JK Narva TransEesti U154 : 1mängu ankeet protokoll
25.04 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tartu FC Santos1 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC Levadia3 : 0mängu ankeet protokoll
25.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
02.05 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 FC Nõmme United0 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
09.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedEesti U159 : 0mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Kohtla-Järve JK Järve4 : 0mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FC Levadia6 : -mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Pärnu JK Vaprus6 : 1mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tartu JK Tammeka0 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
23.05 17:00Eesti U15U-17 Pärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
23.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Levadia7 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tartu FC Santos1 : 1mängu ankeet protokoll
23.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Kohtla-Järve JK Järve+ : -mängu ankeet protokoll
IX voor
06.06 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK Legion4 : 1mängu ankeet protokoll
06.06 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tartu JK Tammeka5 : 2mängu ankeet protokoll
06.06 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 17:00U-17 Tallinna FC FloraEesti U153 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Pärnu JK Vaprus1 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
13.06 17:00Eesti U15U-17 Tartu JK Tammeka2 : 5mängu ankeet protokoll
13.06 18:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Pärnu JK Vaprus4 : 2mängu ankeet protokoll
14.06 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 FC Nõmme United1 : 10mängu ankeet protokoll
09.08 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna FC Flora0 : 3mängu ankeet protokoll
15.08 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna JK Legion2 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
01.08 17:00Eesti U15U-17 Kohtla-Järve JK Järve3 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu FC Santos14 : 1mängu ankeet protokoll
01.08 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeet protokoll
01.08 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
01.11 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK Narva TransMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinnmängu ankeet
XII voor
05.08 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Flora1 : 1mängu ankeet protokoll
05.08 14:00U-17 JK Narva TransU-17 Tallinna JK Legion1 : 3mängu ankeet protokoll
05.08 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Levadia6 : 0mängu ankeet protokoll
08.08 15:00U-17 Tartu FC SantosEesti U150 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Pärnu JK Vaprus5 : 10mängu ankeet protokoll
XIII voor
29.08 14:00Eesti U15U-17 Tallinna JK Legion0 : 5mängu ankeet protokoll
29.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Narva Trans6 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Pärnu JK Vaprus1 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna FC Levadia1 : 2mängu ankeet protokoll
05.09 17:00Eesti U15U-17 Tallinna FC Levadia0 : 1mängu ankeet protokoll
31.10 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tartu JK TammekaKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
XIV voor
05.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu JK Tammeka7 : 1mängu ankeet protokoll
05.09 17:00U-17 JK Narva TransU-17 Pärnu JK Vaprus+ : -mängu ankeet protokoll
05.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu FC Santos3 : 0mängu ankeet protokoll
05.09 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Kohtla-Järve JK Järve14 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
19.09 17:00Eesti U15U-17 JK Narva Trans0 : 6mängu ankeet protokoll
19.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Pärnu JK Vaprus8 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK Tammeka1 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna JK Legion0 : 0*mängu ankeet protokoll
19.09 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Kohtla-Järve JK Järve8 : 0mängu ankeet protokoll
XVI voor
03.10 17:00Eesti U15U-17 FC Nõmme UnitedEJL TNTK - Kotka tn 12,Tallinn
03.10 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 JK Narva TransKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
03.10 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tallinna JK LegionPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
03.10 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna FC FloraMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
03.10 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tartu FC SantosTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XVII voor
04.11 14:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna FC FloraKohtla-Järve Spordikeskuse staadion - Spordi 4, Kohtla-Järve
04.11 14:00U-17 Pärnu JK VaprusEesti U15Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
04.11 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Nõmme UnitedMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
04.11 14:00U-17 Tartu FC SantosU-17 JK Narva TransTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 6, Tartu
04.11 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna JK LegionTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XVIII voor
11.11 14:00Eesti U15U-17 Tallinna FC FloraSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
11.11 14:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Tartu FC SantosPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
11.11 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Kohtla-Järve JK JärveMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
11.11 14:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme UnitedWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
11.11 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Narva TransTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.