KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
02.03 17:30U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
03.03 10:30U-17 Maardu LMU-17 Tartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
07.03 17:30U-17 Tallinna FC FloraU-17 Nõmme Kalju FC1 : 0mängu ankeet protokoll
21.03 17:30U-17 JK Tallinna KalevU-17 JK Tabasalu0 : 1mängu ankeet protokoll
30.03 15:00Eesti U15U-17 Tartu FC Santos1 : 5mängu ankeet protokoll
II voor
15.03 17:00U-17 Maardu LMU-17 FC Nõmme United1 : 4mängu ankeet protokoll
16.03 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna JK Legion3 : 3mängu ankeet protokoll
16.03 19:00U-17 Tallinna FC FloraEesti U158 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 13:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu JK Tammeka1 : 5mängu ankeet protokoll
17.03 19:00U-17 JK TabasaluU-17 Tartu FC Santos4 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
24.03 11:15U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu FC Santos4 : 1mängu ankeet protokoll
25.03 10:00U-17 Maardu LMU-17 JK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
25.03 12:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
25.03 17:45U-17 Nõmme Kalju FCEesti U154 : 1mängu ankeet protokoll
25.03 19:45U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC Flora4 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
10.04 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FC Flora3 : 0mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC Nõmme United0 : 8mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tartu FC Santos2 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 19:00U-17 Maardu LMEesti U155 : 0mängu ankeet protokoll
10.04 19:30U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna JK Legion3 : 5mängu ankeet protokoll
V voor
24.04 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK Tammeka2 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Nõmme Kalju FC3 : 6mängu ankeet protokoll
24.04 19:00Eesti U15U-17 JK Tallinna Kalev0 : 4mängu ankeet protokoll
25.04 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Maardu LM4 : 0mängu ankeet protokoll
26.07 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Tabasalu2 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
01.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu FC Santos15 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tartu JK Tammeka3 : 5mängu ankeet protokoll
01.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Nõmme Kalju FC7 : 2mängu ankeet protokoll
01.05 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Maardu LM2 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 19:30U-17 JK TabasaluEesti U156 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
08.05 17:00Eesti U15U-17 Tartu JK Tammeka1 : 2mängu ankeet protokoll
08.05 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Tallinna Kalev1 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 JK Tabasalu0 : 2mängu ankeet protokoll
08.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Maardu LM1 : 4mängu ankeet protokoll
VIII voor
22.05 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tartu FC Santos9 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme United0 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 17:00U-17 Tallinna JK LegionEesti U156 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 19:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Tabasalu2 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 19:00U-17 Maardu LMU-17 Nõmme Kalju FC4 : 5mängu ankeet protokoll
IX voor
12.06 17:00U-17 FC Nõmme UnitedEesti U155 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Nõmme Kalju FC3 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu FC Santos9 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK Tammeka6 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 19:30U-17 JK TabasaluU-17 Maardu LM4 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
07.08 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme United2 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 17:00U-17 Tartu FC SantosEesti U153 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Maardu LM0 : 0mängu ankeet protokoll
14.08 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
14.08 19:30U-17 JK TabasaluU-17 JK Tallinna Kalev2 : -mängu ankeet protokoll
XI voor
21.08 17:00Eesti U15U-17 Tallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
21.08 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Maardu LM5 : 1mängu ankeet protokoll
21.08 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Tallinna Kalev9 : 1mängu ankeet protokoll
21.08 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 JK Tabasalu3 : 7mängu ankeet protokoll
21.08 20:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Nõmme Kalju FC2 : 0mängu ankeet protokoll
XII voor
18.09 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Maardu LM2 : 3mängu ankeet protokoll
18.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Tabasalu2 : 3mängu ankeet protokoll
18.09 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna JK Legion0 : 5mängu ankeet protokoll
18.09 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme United3 : 2mängu ankeet protokoll
19.09 17:00Eesti U15U-17 Nõmme Kalju FC3 : 4mängu ankeet protokoll
XIII voor
25.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Nõmme Kalju FC7 : 0mängu ankeet protokoll
25.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
25.09 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Tabasalu4 : 1mängu ankeet protokoll
25.09 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tartu JK Tammeka- : 2mängu ankeet protokoll
26.09 17:00Eesti U15U-17 Maardu LM1 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
02.10 17:00U-17 JK Tallinna KalevEesti U155 : 3mängu ankeet protokoll
02.10 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu FC Santos2 : 0mängu ankeet protokoll
02.10 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Flora3 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 18:00U-17 Maardu LMU-17 Tallinna JK Legion1 : 1mängu ankeet protokoll
02.10 19:30U-17 JK TabasaluU-17 FC Nõmme United3 : 3mängu ankeet protokoll
XV voor
16.10 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna JK Legion3 : 5mängu ankeet protokoll
16.10 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 FC Nõmme United0 : 2mängu ankeet protokoll
16.10 18:00U-17 Maardu LMU-17 Tallinna FC Flora1 : 5mängu ankeet protokoll
30.10 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK Tallinna Kalev7 : 1mängu ankeet protokoll
30.10 19:00Eesti U15U-17 JK Tabasalu1 : 7mängu ankeet protokoll
XVI voor
03.11 12:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Nõmme United1 : 2mängu ankeet protokoll
03.11 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK Legion3 : 4mängu ankeet protokoll
03.11 12:00U-17 Maardu LMU-17 Tartu FC Santos12 : 1mängu ankeet protokoll
03.11 17:00U-17 Tartu JK TammekaEesti U154 : 0mängu ankeet protokoll
03.11 19:30U-17 JK TabasaluU-17 Nõmme Kalju FC5 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
06.11 17:00Eesti U15U-17 Tallinna JK Legion0 : 1mängu ankeet protokoll
06.11 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
06.11 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 JK Tallinna Kalev1 : 2mängu ankeet protokoll
06.11 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Maardu LM1 : 2mängu ankeet protokoll
06.11 19:30U-17 JK TabasaluU-17 Tartu JK Tammeka2 : 4mängu ankeet protokoll
XVIII voor
06.10 16:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna JK Legion2 : 0mängu ankeet protokoll
10.11 16:00Eesti U15U-17 FC Nõmme United0 : 1mängu ankeet protokoll
10.11 16:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Tallinna FC Flora0 : 4mängu ankeet protokoll
10.11 16:00U-17 Maardu LMU-17 JK Tabasalu4 : 2mängu ankeet protokoll
10.11 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 JK Tallinna Kalev3 : 1*mängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.