KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
01.03 16:30U-17 Maardu LMU-17 JK Tallinna Kalev2 : 6mängu ankeet protokoll
03.03 10:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Harju JK 1 : 1mängu ankeet protokoll
03.03 15:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Ida-Virumaa6 : 0mängu ankeet protokoll
03.03 18:45U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Tabasalu10 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
08.03 16:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Nõmme United1 : 5mängu ankeet protokoll
08.03 19:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna JK Legion0 : 7mängu ankeet protokoll
09.03 10:00U-17 Harju JK U-17 Maardu LM3 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Ida-Virumaa2 : 0mängu ankeet protokoll
III voor
23.03 14:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Harju JK 3 : 1mängu ankeet protokoll
28.03 17:00U-17 Ida-VirumaaU-17 FC Nõmme United1 : 9mängu ankeet protokoll
02.04 18:00U-17 Maardu LMU-17 Tallinna JK Legion2 : 5mängu ankeet protokoll
07.04 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK Tabasalu0 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
13.04 15:30U-17 Ida-VirumaaU-17 JK Tallinna Kalev0 : 2mängu ankeet protokoll
13.04 19:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC Levadia8 : 0mängu ankeet protokoll
13.04 19:00U-17 JK TabasaluU-17 Harju JK 4 : 2mängu ankeet protokoll
14.04 19:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Maardu LM9 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
04.05 19:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 JK Tabasalu3 : 1mängu ankeet protokoll
04.05 19:00U-17 Harju JK U-17 Tallinna JK Legion0 : 6mängu ankeet protokoll
04.05 19:00U-17 Maardu LMU-17 Ida-Virumaa2 : 1mängu ankeet protokoll
05.05 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Nõmme United0 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
26.05 10:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Harju JK 4 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 10:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Tallinna Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 10:00U-17 Maardu LMU-17 Tallinna FC Levadia2 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 13:00U-17 Ida-VirumaaU-17 JK Tabasalu1 : 5mängu ankeet protokoll
VII voor
08.06 11:30U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme United1 : 1mängu ankeet protokoll
08.06 14:00U-17 JK TabasaluU-17 Maardu LM4 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 14:00U-17 Ida-VirumaaU-17 Harju JK 9 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna FC Levadia3 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
15.06 12:00U-17 Ida-VirumaaU-17 Tallinna JK Legion0 : 11mängu ankeet protokoll
15.06 19:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Maardu LM8 : 1mängu ankeet protokoll
15.06 19:00U-17 Harju JK U-17 Tallinna FC Levadia3 : 3mängu ankeet protokoll
16.06 12:00U-17 JK TabasaluU-17 FC Nõmme United0 : 1mängu ankeet protokoll
IX voor
24.07 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Tallinna Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
24.07 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Tabasalu9 : 1mängu ankeet protokoll
24.07 17:00U-17 Maardu LMU-17 Harju JK 6 : -mängu ankeet protokoll
24.07 17:00U-17 Ida-VirumaaU-17 Tallinna FC Levadia2 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
27.07 19:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Maardu LM6 : 0mängu ankeet protokoll
27.07 19:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC Levadia2 : 2mängu ankeet protokoll
27.07 19:00U-17 Harju JK U-17 JK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
28.07 19:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Ida-Virumaa7 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
03.08 19:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Ida-Virumaa6 : 2mängu ankeet protokoll
03.08 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna JK Legion0 : 7mängu ankeet protokoll
05.08 17:00U-17 Maardu LMU-17 FC Nõmme United2 : 5mängu ankeet protokoll
07.08 18:30U-17 Harju JK U-17 JK Tabasalu2 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
17.08 10:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Harju JK 6 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 19:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Levadia10 : 0mängu ankeet protokoll
17.08 19:00U-17 JK TabasaluU-17 JK Tallinna Kalev4 : 3mängu ankeet protokoll
10.09 17:30U-17 Ida-VirumaaU-17 Maardu LMJõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi
XIII voor
07.09 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tallinna JK LegionKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
07.09 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Maardu LMMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
07.09 17:00U-17 Harju JK U-17 FC Nõmme UnitedLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
07.09 17:00U-17 JK TabasaluU-17 Ida-VirumaaTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
XIV voor
14.09 19:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK Tallinna KalevMaarjamäe kunstmuruväljak - Kose tee 4, Tallinn
14.09 19:00U-17 Maardu LMU-17 JK TabasaluMaardu kunstmuruväljak - Karjääri 4, Maardu
14.09 19:00U-17 Harju JK U-17 Ida-VirumaaLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
15.09 19:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK LegionMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.