KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
28.03 11:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 JK TabasaluPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
28.03 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FA Tartu Kalev Maarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
28.03 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Ida- ja Lääne VirumaaLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
28.03 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
12.04 13:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK LegionMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
II voor
04.04 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Harju JK LaagriWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
04.04 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK TabasaluTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
04.04 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tallinna FC FloraAhtme Põhikooli kunstmuruväljak - Altserva 6, Kohtla-Järve
04.04 16:30U-17 Paide LinnameeskondU-17 FA Tartu Kalev Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
05.04 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Nõmme UnitedMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
III voor
18.04 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Ida- ja Lääne VirumaaTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
18.04 18:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 FA Tartu Kalev Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
18.04 18:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tartu JK TammekaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
19.04 14:30U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna FC LevadiaLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
19.04 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK LegionSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
IV voor
25.04 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna FC FloraMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
25.04 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tartu JK TammekaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
25.04 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Paide LinnameeskondKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
25.04 16:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK TabasaluWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
26.04 09:30U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Harju JK LaagriMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
V voor
02.05 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC LevadiaTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
02.05 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Ida- ja Lääne VirumaaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
02.05 14:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna JK LegionPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
02.05 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 FA Tartu Kalev Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
02.05 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme UnitedSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
VI voor
16.05 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK TabasaluMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
16.05 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Ida- ja Lääne VirumaaTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
16.05 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna FC FloraLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
17.05 13:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK TammekaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
17.05 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Paide LinnameeskondMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
VII voor
23.05 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Harju JK LaagriTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
23.05 12:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu JK TammekaMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
23.05 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Ida- ja Lääne VirumaaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
24.05 11:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FA Tartu Kalev Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
24.05 16:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 FC Nõmme UnitedPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
VIII voor
06.06 12:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Paide LinnameeskondLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
07.06 12:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Ida- ja Lääne VirumaaMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
07.06 12:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna JK LegionÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
07.06 13:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu JK TammekaMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
07.06 13:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK TabasaluSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
IX voor
13.06 11:00U-17 JK TabasaluU-17 FA Tartu Kalev Tabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
13.06 14:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC LevadiaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
13.06 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Harju JK LaagriTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
13.06 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 FC Nõmme UnitedKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
13.06 14:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna FC FloraPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
X voor
08.08 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Ida- ja Lääne VirumaaMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
08.08 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Paide LinnameeskondSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
08.08 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 JK TabasaluÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
08.08 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tartu JK TammekaLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
09.08 16:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna JK LegionMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XI voor
15.08 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC FloraTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
15.08 14:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FA Tartu Kalev Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
15.08 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme UnitedTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
15.08 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tallinna FC LevadiaKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
15.08 14:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Harju JK LaagriPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
XII voor
22.08 13:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC LevadiaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
22.08 13:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna FC FloraÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
22.08 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Paide LinnameeskondMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
22.08 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 JK TabasaluLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
22.08 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tallinna JK LegionRakvere linnastaadion - Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
XIII voor
05.09 11:00U-17 JK TabasaluU-17 FC Nõmme UnitedTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
05.09 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Harju JK LaagriSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
05.09 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna JK LegionTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
05.09 14:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna FC LevadiaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
05.09 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 FA Tartu Kalev Kiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
XIV voor
12.09 14:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Paide LinnameeskondWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
12.09 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Harju JK LaagriÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
12.09 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tartu JK TammekaKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
12.09 17:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC FloraMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
13.09 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK TabasaluMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XV voor
01.08 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FA Tartu Kalev Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
19.09 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna JK LegionTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
19.09 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Ida- ja Lääne VirumaaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
19.09 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FC LevadiaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
19.09 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 FC Nõmme UnitedLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XVI voor
03.10 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Paide LinnameeskondTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
03.10 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 FC Nõmme UnitedÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
03.10 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 JK TabasaluKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
03.10 18:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC FloraWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
04.10 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Harju JK LaagriMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XVII voor
10.10 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Tartu JK TammekaTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
10.10 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC LevadiaMänniku staadion - Võidu 16, Tallinn
10.10 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Ida- ja Lääne VirumaaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
10.10 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Paide LinnameeskondÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
10.10 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna JK LegionLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
XVIII voor
18.10 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme UnitedWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
18.10 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC FloraTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
18.10 12:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Harju JK LaagriRakvere linnastaadion - Kastani pst. 12, 44307 Rakvere
18.10 12:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna FC LevadiaÜlenurme staadion - Tartu mnt 5, Ülenurme, Tartu mk
18.10 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Paide LinnameeskondTabasalu Staadion - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.