KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga Esiliiga» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
30.05 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 FC Nõmme United0 : 1mängu ankeet protokoll
30.05 13:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna JK Legion0 : 3mängu ankeet protokoll
30.05 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 JK Tabasalu2 : 2mängu ankeet protokoll
30.05 16:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Harju JK Laagri4 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
06.06 14:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Ida- ja Lääne Virumaa3 : 1mängu ankeet protokoll
06.06 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna JK Legion4 : 5mängu ankeet protokoll
06.06 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 JK Tabasalu4 : 3mängu ankeet protokoll
06.06 16:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna FC Levadia1 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 14:15U-17 FA Tartu Kalev U-17 Paide Linnameeskond1 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
13.06 11:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Harju JK Laagri3 : 7mängu ankeet protokoll
13.06 14:00U-17 JK TabasaluU-17 FC Nõmme United0 : 1mängu ankeet protokoll
13.06 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Ida- ja Lääne Virumaa1 : 8mängu ankeet protokoll
14.06 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Paide Linnameeskond2 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 13:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC Flora1 : 3mängu ankeet protokoll
IV voor
20.06 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna JK Legion2 : 3mängu ankeet protokoll
20.06 14:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Ida- ja Lääne Virumaa5 : 0mängu ankeet protokoll
20.06 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 JK Tabasalu0 : 3mängu ankeet protokoll
20.06 16:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Paide Linnameeskond2 : 1mängu ankeet protokoll
29.07 15:00U-17 Harju JK LaagriU-17 FC Nõmme United4 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
27.06 14:00U-17 JK TabasaluU-17 Tartu JK Tammeka2 : 0mängu ankeet protokoll
27.06 16:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 FA Tartu Kalev 1 : 3mängu ankeet protokoll
27.06 16:30U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tallinna FC Flora3 : 4mängu ankeet protokoll
28.06 11:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Paide Linnameeskond1 : 2mängu ankeet protokoll
28.06 13:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna JK Legion1 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
04.07 13:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC Flora3 : 3mängu ankeet protokoll
04.07 14:00U-17 Harju JK LaagriU-17 FA Tartu Kalev 2 : 1mängu ankeet protokoll
05.07 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC Nõmme United4 : 0mängu ankeet protokoll
05.07 14:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Ida- ja Lääne Virumaa4 : 3mängu ankeet protokoll
05.07 15:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Paide Linnameeskond2 : 3mängu ankeet protokoll
VII voor
08.08 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Harju JK Laagri1 : 4mängu ankeet protokoll
08.08 16:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tallinna JK Legion2 : 0mängu ankeet protokoll
05.09 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FC Levadia0 : 0mängu ankeet protokoll
05.09 13:30U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Flora1 : 4mängu ankeet protokoll
08.09 17:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tartu JK Tammeka1 : 2mängu ankeet protokoll
VIII voor
11.08 16:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Harju JK Laagri1 : 1mängu ankeet protokoll
15.08 11:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Ida- ja Lääne Virumaa4 : 3mängu ankeet protokoll
15.08 13:30U-17 Tallinna FC FloraU-17 FA Tartu Kalev 2 : 1mängu ankeet protokoll
16.08 11:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna FC Levadia1 : 4mängu ankeet protokoll
16.08 18:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 JK Tabasalu3 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
22.08 13:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tallinna JK Legion1 : 4mängu ankeet protokoll
22.08 14:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna FC Levadia0 : 3mängu ankeet protokoll
22.08 16:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Harju JK Laagri2 : 2mängu ankeet protokoll
22.08 19:30U-17 JK TabasaluU-17 Paide Linnameeskond2 : 4mängu ankeet protokoll
23.08 15:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Flora7 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
29.08 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC Levadia4 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 13:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Paide Linnameeskond2 : 1mängu ankeet protokoll
29.08 19:30U-17 JK TabasaluU-17 Ida- ja Lääne Virumaa2 : 5mängu ankeet protokoll
01.09 20:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna FC Flora1 : 2mängu ankeet protokoll
04.09 17:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FA Tartu Kalev 1 : 2mängu ankeet protokoll
XI voor
12.09 12:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 FC Nõmme United3 : 2mängu ankeet protokoll
12.09 14:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 FA Tartu Kalev 4 : 3mängu ankeet protokoll
12.09 16:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tartu JK Tammeka1 : 2mängu ankeet protokoll
12.09 17:30U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Tallinna FC Flora0 : 2mängu ankeet protokoll
13.09 12:30U-17 JK TabasaluU-17 Harju JK Laagri0 : 4mängu ankeet protokoll
XII voor
20.09 13:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tallinna JK Legion2 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 13:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tartu JK Tammeka0 : 2mängu ankeet protokoll
20.09 14:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 FA Tartu Kalev 8 : 1mängu ankeet protokoll
20.09 20:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 JK Tabasalu3 : 1mängu ankeet protokoll
21.09 19:30U-17 Harju JK LaagriU-17 Tallinna FC Levadia2 : 2*mängu ankeet protokoll
XIII voor
26.09 12:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Harju JK LaagriMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
26.09 12:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tartu JK TammekaKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
26.09 16:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Tallinna FC LevadiaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
26.09 19:30U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna FC FloraPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
27.09 17:00U-17 JK TabasaluU-17 FA Tartu Kalev Tabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaamängu ankeet
XIV voor
03.10 11:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna FC LevadiaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
03.10 12:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 FC Nõmme UnitedTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
03.10 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Ida- ja Lääne VirumaaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
04.10 13:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 JK TabasaluTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
04.10 15:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Harju JK LaagriWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
XV voor
02.08 17:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Harju JK Laagri1 : 5mängu ankeet protokoll
10.10 12:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Tallinna FC LevadiaKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
10.10 13:00U-17 FC Nõmme UnitedU-17 Tartu JK TammekaMänniku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
10.10 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 JK TabasaluSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
10.10 19:30U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna JK LegionPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
XVI voor
17.10 11:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Paide LinnameeskondLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
17.10 16:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC Nõmme UnitedSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
17.10 18:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 Ida- ja Lääne VirumaaWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
18.10 11:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FA Tartu Kalev Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
18.10 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 JK TabasaluMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
XVII voor
31.10 12:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Nõmme UnitedMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
31.10 12:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Tartu JK TammekaLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
31.10 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna JK LegionTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
31.10 12:00U-17 Ida- ja Lääne VirumaaU-17 Paide LinnameeskondKiviõli linnastaadion - Spordi 9, Kiviõli
31.10 15:00U-17 FA Tartu Kalev U-17 Tallinna FC FloraTartu Annelinna kunstmurustaadion - Annemõisa 68b, Tartu 51013
XVIII voor
07.11 12:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
07.11 12:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FA Tartu Kalev Maarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
07.11 12:00U-17 Tallinna JK LegionU-17 FC Nõmme UnitedWismari staadion - Wismari 15a, Tallinn
07.11 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 JK TabasaluPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
07.11 12:00U-17 Harju JK LaagriU-17 Ida- ja Lääne VirumaaLaagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.