KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga II liiga» MÄNGUDE KALENDER (2016)
I voor
19.03 12:00Eesti U-15U-17 Läänemaa4 : 0mängu ankeet protokoll
19.03 17:00U-17 JK Sillamäe KalevU-17 FC Elva1 : 0mängu ankeet protokoll
19.03 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi1 : 0mängu ankeet protokoll
19.03 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Pärnu JK3 : 2mängu ankeet protokoll
II voor
26.03 17:00U-17 JK Sillamäe KalevU-17 JK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
26.03 17:00U-17 LäänemaaU-17 FC Elva3 : 2mängu ankeet protokoll
26.03 17:00U-17 Pärnu JKU-17 FC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
26.03 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi8 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
29.03 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 FC Elva2 : 0mängu ankeet protokoll
05.04 17:00Eesti U-15U-17 FC Kuressaare6 : 0mängu ankeet protokoll
05.04 17:00U-17 JK Sillamäe KalevU-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi6 : 1mängu ankeet protokoll
06.04 17:00U-17 Pärnu JKU-17 Läänemaa5 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
12.04 17:00U-17 JK Tallinna KalevEesti U-151 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 17:00U-17 JK Sillamäe KalevU-17 FC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
19.04 17:00U-17 LäänemaaU-17 Tartu FC Santos1 : 3mängu ankeet protokoll
19.04 17:30U-17 Pärnu JKU-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi5 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
03.05 17:00Eesti U-15U-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi6 : 1mängu ankeet protokoll
03.05 17:00U-17 FC ElvaU-17 Pärnu JK1 : 2mängu ankeet protokoll
03.05 17:00U-17 LäänemaaU-17 JK Sillamäe Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
06.05 17:30U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
17.05 17:00Eesti U-15U-17 JK Sillamäe Kalev3 : -mängu ankeet protokoll
17.05 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Tartu FC Santos1 : 0mängu ankeet protokoll
17.05 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Pärnu JK- : 1mängu ankeet protokoll
17.05 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiU-17 FC Elva2 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
24.05 17:00U-17 FC ElvaU-17 FC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 17:00U-17 Pärnu JKEesti U-153 : 1mängu ankeet protokoll
24.05 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 JK Tallinna Kalev6 : 0mängu ankeet protokoll
24.05 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiU-17 Läänemaa1 : 1mängu ankeet protokoll
VIII voor
07.06 17:00U-17 FC ElvaU-17 JK Tallinna Kalev1 : 0mängu ankeet protokoll
07.06 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Läänemaa0 : 3mängu ankeet protokoll
07.06 17:00U-17 JK Sillamäe KalevU-17 Pärnu JK1 : 9mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Eesti U-15U-17 Tartu FC Santos4 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
14.06 17:00U-17 FC ElvaEesti U-150 : 1mängu ankeet protokoll
14.06 17:00U-17 LäänemaaU-17 JK Tallinna Kalev4 : 0mängu ankeet protokoll
14.06 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiU-17 FC Kuressaare0 : 1mängu ankeet protokoll
06.09 17:00U-17 Tartu FC SantosU-17 JK Sillamäe Kalev5 : 2mängu ankeet protokoll
X voor
09.08 17:00U-17 FC ElvaU-17 JK Sillamäe Kalev6 : 3mängu ankeet protokoll
09.08 17:00U-17 LäänemaaEesti U-152 : 3mängu ankeet protokoll
09.08 17:00U-17 Pärnu JKU-17 Tartu FC Santos2 : 4mängu ankeet protokoll
09.08 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiU-17 JK Tallinna Kalev0 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
16.08 16:00U-17 FC ElvaU-17 Läänemaa1 : 0mängu ankeet protokoll
16.08 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Pärnu JK1 : 4mängu ankeet protokoll
16.08 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 JK Sillamäe Kalev5 : 0mängu ankeet protokoll
26.08 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiU-17 Tartu FC Santos- : +mängu ankeet protokoll
XII voor
23.08 17:00U-17 FC KuressaareEesti U-152 : 9mängu ankeet protokoll
30.08 17:00U-17 FC ElvaU-17 Tartu FC Santos4 : 2mängu ankeet protokoll
30.08 17:00U-17 LäänemaaU-17 Pärnu JK0 : 2mängu ankeet protokoll
30.08 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiU-17 JK Sillamäe Kalev- : + protokoll
XIII voor
13.09 17:00Eesti U-15U-17 JK Tallinna Kalev9 : 1mängu ankeet protokoll
13.09 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiU-17 Pärnu JK- : + protokoll
13.09 19:00U-17 Tartu FC SantosU-17 Läänemaa1 : 3mängu ankeet protokoll
20.09 17:00U-17 FC KuressaareU-17 JK Sillamäe Kalev2 : 1mängu ankeet protokoll
XIV voor
26.09 17:00U-17 FC KuressaareU-17 JK Tallinna Kalev- : 2mängu ankeet protokoll
27.09 17:00U-17 JK Sillamäe KalevU-17 Läänemaa0 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 17:00U-17 Pärnu JKU-17 FC Elva7 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 17:00U-17 Vändra JK Vaprus/SK TääksiEesti U-15- : + protokoll
XV voor
11.10 16:00U-17 Tartu FC SantosU-17 FC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
11.10 17:00U-17 FC ElvaU-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi+ : - protokoll
11.10 17:00U-17 JK Sillamäe KalevEesti U-150 : 4mängu ankeet protokoll
11.10 17:00U-17 Pärnu JKU-17 JK Tallinna Kalev9 : -mängu ankeet protokoll
XVI voor
01.11 16:00U-17 FC KuressaareU-17 FC Elva2 : 2mängu ankeet protokoll
01.11 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tartu FC Santos3 : 5mängu ankeet protokoll
01.11 17:00U-17 LäänemaaU-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi+ : - protokoll
02.11 17:00Eesti U-15U-17 Pärnu JK5 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
18.10 16:00U-17 LäänemaaU-17 FC Kuressaare3 : 2mängu ankeet protokoll
11.11 17:00U-17 Tartu FC SantosEesti U-151 : 1mängu ankeet protokoll
12.11 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Elva2 : 3mängu ankeet protokoll
12.11 17:00U-17 Pärnu JKU-17 JK Sillamäe Kalev6 : 1mängu ankeet protokoll
XVIII voor
25.10 13:00Eesti U-15U-17 FC Elva5 : 3mängu ankeet protokoll
25.10 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Läänemaa- : 0mängu ankeet protokoll
19.11 14:00U-17 JK Sillamäe KalevU-17 Tartu FC Santos+ : - protokoll
19.11 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Vändra JK Vaprus/SK Tääksi+ : - protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.