KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga II liiga» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
03.03 15:00Eesti U15 IIU-17 Raplamaa JK3 : 0mängu ankeet protokoll
05.03 10:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC Ajax Tallinn 8 : 0mängu ankeet protokoll
06.03 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Kuressaare6 : 1mängu ankeet protokoll
06.03 19:00U-17 FCI TallinnU-17 FC Elva10 : -mängu ankeet protokoll
07.03 17:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 Tartu FC Helios4 : 1mängu ankeet protokoll
II voor
10.03 15:00U-17 FCI TallinnEesti U15 II6 : 0mängu ankeet protokoll
10.03 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Läänemaa0 : 5mängu ankeet protokoll
12.03 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu FC Helios4 : 2mängu ankeet protokoll
12.03 13:00U-17 FC KuressaareU-17 FC Elva2 : 4mängu ankeet protokoll
12.03 19:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Ajax Tallinn 1 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
15.03 17:00U-17 LäänemaaU-17 Tabasalu JK/Keila JK0 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 15:00Eesti U15 IIU-17 Nõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
17.03 19:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 FCI Tallinn0 : 5mängu ankeet protokoll
19.03 10:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Raplamaa JK2 : 1mängu ankeet protokoll
20.06 12:00U-17 FC ElvaU-17 JK Tallinna Kalev3 : 2mängu ankeet protokoll
IV voor
25.03 14:00Eesti U15 IIU-17 JK Tallinna Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
25.03 14:00U-17 LäänemaaU-17 Nõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
25.03 14:00U-17 FCI TallinnU-17 Tartu FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
25.03 14:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 FC Kuressaare5 : 2mängu ankeet protokoll
26.03 14:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 Raplamaa JK2 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
11.04 17:00U-17 FC KuressaareEesti U15 II0 : 4mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tartu FC Helios3 : 0mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tabasalu JK/Keila JK1 : 3mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 FCI TallinnU-17 Läänemaa1 : 1mängu ankeet protokoll
11.04 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 FC Elva5 : 7mängu ankeet protokoll
VI voor
18.04 17:00Eesti U15 IIU-17 Tabasalu JK/Keila JK2 : 5mängu ankeet protokoll
25.04 16:00U-17 FC KuressaareU-17 FCI Tallinn0 : 3mängu ankeet protokoll
25.04 16:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Läänemaa5 : 1mängu ankeet protokoll
25.04 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC Elva7 : 4mängu ankeet protokoll
25.04 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Raplamaa JK4 : 0mängu ankeet protokoll
VII voor
09.05 16:30U-17 FC KuressaareU-17 Läänemaa2 : 2mängu ankeet protokoll
09.05 17:00Eesti U15 IIU-17 FC Ajax Tallinn 3 : 0mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 FC ElvaU-17 Tartu FC Helios1 : 1mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Tabasalu JK/Keila JK1 : 2mängu ankeet protokoll
09.05 17:00U-17 FCI TallinnU-17 Raplamaa JK1 : 0mängu ankeet protokoll
VIII voor
23.05 17:00U-17 LäänemaaU-17 FC Elva2 : 2mängu ankeet protokoll
23.05 17:00U-17 FCI TallinnU-17 Nõmme Kalju FC3 : 0mängu ankeet protokoll
23.05 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 JK Tallinna Kalev0 : 3mängu ankeet protokoll
23.05 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 FC Ajax Tallinn 3 : 1mängu ankeet protokoll
23.05 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 FC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
06.06 12:00Eesti U15 IIU-17 Tartu FC Helios1 : 3mängu ankeet protokoll
06.06 17:00U-17 FC ElvaU-17 Tabasalu JK/Keila JK0 : 4mängu ankeet protokoll
06.06 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Raplamaa JK5 : 0mängu ankeet protokoll
06.06 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Nõmme Kalju FC0 : 7mängu ankeet protokoll
20.06 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Läänemaa3 : 5mängu ankeet protokoll
X voor
30.05 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC Kuressaare1 : 0mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 LäänemaaEesti U15 II1 : 5mängu ankeet protokoll
13.06 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 FC Ajax Tallinn 3 : 0mängu ankeet protokoll
13.06 19:00U-17 FC ElvaU-17 Raplamaa JK3 : 1mängu ankeet protokoll
11.08 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FCI Tallinn0 : 2mängu ankeet protokoll
XI voor
01.08 17:00U-17 FC ElvaEesti U15 II3 : 0mängu ankeet protokoll
01.08 17:00U-17 LäänemaaU-17 JK Tallinna Kalev2 : 9mängu ankeet protokoll
01.08 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Nõmme Kalju FC1 : 1mängu ankeet protokoll
08.08 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 FCI Tallinn3 : 4mängu ankeet protokoll
15.08 16:30U-17 Tartu FC HeliosU-17 FC Kuressaare3 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
22.08 17:00U-17 FC ElvaU-17 FCI Tallinn2 : 2mängu ankeet protokoll
22.08 17:00U-17 FC KuressaareU-17 JK Tallinna Kalev0 : 6mängu ankeet protokoll
22.08 17:00U-17 Raplamaa JKEesti U15 II1 : 1mängu ankeet protokoll
22.08 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Tabasalu JK/Keila JKTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartumängu ankeet
22.08 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Nõmme Kalju FC0 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
29.08 17:00Eesti U15 IIU-17 FCI Tallinn1 : 3mängu ankeet protokoll
29.08 17:00U-17 FC ElvaU-17 FC Kuressaare2 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 17:00U-17 LäänemaaU-17 Raplamaa JK1 : 2mängu ankeet protokoll
29.08 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Nõmme Kalju FC3 : 4mängu ankeet protokoll
29.08 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 JK Tallinna Kalev3 : 3mängu ankeet protokoll
XIV voor
05.09 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 FC Elva6 : 0mängu ankeet protokoll
05.09 17:00U-17 Nõmme Kalju FCEesti U15 II0 : 2mängu ankeet protokoll
05.09 17:00U-17 FCI TallinnU-17 FC Ajax Tallinn 4 : 0mängu ankeet protokoll
05.09 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tartu FC Helios0 : 2mängu ankeet protokoll
05.09 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 Läänemaa9 : 1mängu ankeet protokoll
XV voor
12.09 17:00U-17 FC KuressaareU-17 FC Ajax Tallinn 0 : 2mängu ankeet protokoll
12.09 17:00U-17 JK Tallinna KalevEesti U15 II4 : 0mängu ankeet protokoll
12.09 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Läänemaa2 : 2mängu ankeet protokoll
12.09 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 FCI Tallinn2 : 1mängu ankeet protokoll
12.09 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tabasalu JK/Keila JK1 : 5mängu ankeet protokoll
XVI voor
19.09 13:30U-17 LäänemaaU-17 FCI Tallinn4 : 5mängu ankeet protokoll
19.09 14:00Eesti U15 IIU-17 FC Kuressaare3 : 0mängu ankeet protokoll
19.09 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 JK Tallinna Kalev2 : 0mängu ankeet protokoll
19.09 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 Nõmme Kalju FC4 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 17:00U-17 FC ElvaU-17 FC Ajax Tallinn 0 : 2mängu ankeet protokoll
XVII voor
05.08 16:00U-17 FCI TallinnU-17 FC Kuressaare1 : 1mängu ankeet protokoll
26.09 17:00U-17 FC ElvaU-17 Nõmme Kalju FCElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elvamängu ankeet
26.09 17:00U-17 LäänemaaU-17 Tartu FC HeliosHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507mängu ankeet
26.09 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 FC Ajax Tallinn Rapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500mängu ankeet
26.09 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKEesti U15 IIKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaamängu ankeet
XVIII voor
03.10 17:00U-17 LäänemaaU-17 FC KuressaareHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
03.10 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 FC ElvaTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
03.10 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 FCI TallinnRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
03.10 17:00U-17 FC Ajax Tallinn Eesti U15 IIAjaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinn
03.10 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 JK Tallinna KalevKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
XIX voor
17.10 15:30U-17 FC ElvaU-17 LäänemaaElva linnastaadion - Tartu mnt.12, Elva
17.10 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Tabasalu JK/Keila JKKuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
17.10 17:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 Raplamaa JKKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
17.10 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FCI TallinnHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
17.10 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Tartu FC HeliosLasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
XX voor
24.10 17:00U-17 LäänemaaU-17 FC Ajax Tallinn Haapsalu kunstmuruväljak - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
24.10 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 JK Tallinna KalevHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
24.10 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 FC KuressaareValtu kunstmuruväljak - Saare 11, Kaerepere
24.10 17:00U-17 Tartu FC HeliosEesti U15 IITartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
24.10 18:00U-17 Tabasalu JK/Keila JKU-17 FC ElvaKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
XXI voor
31.10 17:00Eesti U15 IIU-17 LäänemaaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
31.10 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Nõmme Kalju FCKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
31.10 17:00U-17 FCI TallinnU-17 JK Tallinna KalevInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
31.10 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Tabasalu JK/Keila JKLasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
31.10 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 FC ElvaValtu kunstmuruväljak - Saare 11, Kaerepere
XXII voor
03.11 17:00U-17 FCI TallinnU-17 Tabasalu JK/Keila JKInfoneti Lasnamäe staadion - Punane tn 45, Tallinn
04.11 14:00Eesti U15 IIU-17 FC ElvaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
04.11 14:00U-17 FC KuressaareU-17 Tartu FC HeliosKuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
04.11 14:00U-17 JK Tallinna KalevU-17 LäänemaaKalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
05.11 14:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Raplamaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.