KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga II liiga» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
20.03 17:00Eesti U15 IIU-17 Võru FC Helios2 : 3mängu ankeet protokoll
20.03 17:00U-17 FC ElvaU-17 Pärnu JK Vaprus2 : 1mängu ankeet protokoll
20.03 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Rakvere JK Tarvas0 : 0 protokoll
20.03 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Läänemaa/Hiiumaa3 : 1 protokoll
20.03 17:00U-17 Keila JK/Vasalemma JKU-17 Kohtla-Järve JK Järve3 : 1mängu ankeet protokoll
20.03 19:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Raplamaa JK3 : 2mängu ankeet protokoll
14.08 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Pärnu JKAjaxi staadion - Võidujooksu 8a, 13628 Tallinnmängu ankeet protokoll
II voor
27.03 17:00Eesti U15 IIU-17 Tartu FC Helios1 : 3mängu ankeet protokoll
27.03 17:00U-17 FC ElvaU-17 Kohtla-Järve JK Järve2 : 0mängu ankeet protokoll
27.03 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Raplamaa JK0 : 3mängu ankeet protokoll
27.03 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Võru FC Helios1 : 0mängu ankeet protokoll
27.03 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Tallinna FC Levadia2 : 3mängu ankeet protokoll
27.03 18:00U-17 Keila JK/Vasalemma JKU-17 Läänemaa/Hiiumaa2 : 4mängu ankeet protokoll
27.03 19:00U-17 Pärnu JKU-17 Rakvere JK Tarvas2 : 1mängu ankeet protokoll
III voor
10.04 15:00U-17 FC ElvaU-17 Läänemaa/Hiiumaa0 : 6mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 FC KuressaareEesti U15 II2 : 3mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Võru FC Helios1 : 3mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Pärnu JK5 : 2mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 Keila JK/Vasalemma JKU-17 FC Ajax Tallinn 0 : 4mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Raplamaa JK0 : 3mängu ankeet protokoll
10.04 19:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Pärnu JK Vaprus3 : 0mängu ankeet protokoll
IV voor
17.04 15:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Läänemaa/Hiiumaa2 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Võru FC Helios1 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 FC Ajax Tallinn 4 : 0mängu ankeet protokoll
17.04 17:00U-17 Keila JK/Vasalemma JKU-17 Raplamaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Pärnu JK8 : 2mängu ankeet protokoll
17.04 18:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 FC Elva4 : 1mängu ankeet protokoll
17.04 19:30U-17 Tallinna FC LevadiaEesti U15 II0 : 0mängu ankeet protokoll
V voor
24.04 15:30U-17 Tartu FC HeliosU-17 Läänemaa/Hiiumaa3 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Kohtla-Järve JK Järve2 : 4mängu ankeet protokoll
24.04 17:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Pärnu JK Vaprus2 : 3mängu ankeet protokoll
24.04 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 FC Ajax Tallinn 1 : 1mängu ankeet protokoll
24.04 19:00U-17 FC ElvaU-17 Tallinna FC Levadia1 : 0mängu ankeet protokoll
24.04 19:00U-17 Keila JK/Vasalemma JKU-17 Pärnu JK2 : 5mängu ankeet protokoll
24.04 19:30Eesti U15 IIU-17 Raplamaa JK3 : 6mängu ankeet protokoll
VI voor
01.05 14:00U-17 Pärnu JKU-17 Läänemaa/Hiiumaa2 : 8mängu ankeet protokoll
01.05 14:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Rakvere JK Tarvas2 : 0mängu ankeet protokoll
01.05 14:00U-17 Raplamaa JKU-17 FC Elva4 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 14:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Kohtla-Järve JK Järve3 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 15:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Pärnu JK Vaprus1 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 16:00Eesti U15 IIU-17 Keila JK/Vasalemma JK3 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 16:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 FC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
VII voor
08.05 17:00U-17 FC ElvaU-17 Pärnu JK2 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 17:00U-17 FC KuressaareU-17 FC Ajax Tallinn 3 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Kohtla-Järve JK Järve7 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 17:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Läänemaa/Hiiumaa1 : 1mängu ankeet protokoll
08.05 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Keila JK/Vasalemma JK7 : 0mängu ankeet protokoll
08.05 19:00Eesti U15 IIU-17 Pärnu JK Vaprus1 : 5mängu ankeet protokoll
08.05 19:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Tallinna FC Levadia3 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
15.05 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveEesti U15 II1 : 3mängu ankeet protokoll
15.05 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Raplamaa JK1 : 5mängu ankeet protokoll
15.05 17:00U-17 Pärnu JKU-17 Pärnu JK Vaprus2 : 3mängu ankeet protokoll
15.05 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 FC Kuressaare0 : 0mängu ankeet protokoll
15.05 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Rakvere JK Tarvas0 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 18:00U-17 Võru FC HeliosU-17 FC Elva5 : 0mängu ankeet protokoll
15.05 19:00U-17 Keila JK/Vasalemma JKU-17 Tartu FC Helios1 : 3mängu ankeet protokoll
IX voor
22.05 17:00U-17 FC KuressaareU-17 Keila JK/Vasalemma JK8 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaEesti U15 II4 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Kohtla-Järve JK Järve5 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Pärnu JK7 : 1mängu ankeet protokoll
22.05 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 FC Ajax Tallinn 3 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 17:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Tallinna FC Levadia0 : 4mängu ankeet protokoll
22.05 19:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 FC Elva2 : 1mängu ankeet protokoll
X voor
29.05 15:30U-17 FC ElvaU-17 FC Kuressaare3 : 7mängu ankeet protokoll
29.05 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Pärnu JK Vaprus0 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 17:00U-17 Pärnu JKU-17 Kohtla-Järve JK Järve11 : 1mängu ankeet protokoll
29.05 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Raplamaa JK0 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 17:00U-17 FC Ajax Tallinn Eesti U15 II0 : 1mängu ankeet protokoll
29.05 17:00U-17 Keila JK/Vasalemma JKU-17 Rakvere JK Tarvas1 : 3mängu ankeet protokoll
29.05 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Tartu FC Helios3 : 1mängu ankeet protokoll
XI voor
12.06 17:00U-17 FC ElvaU-17 Keila JK/Vasalemma JK13 : -mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Rakvere JK Tarvas1 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 Pärnu JKEesti U15 II4 : 6mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Raplamaa JK5 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Tallinna FC Levadia1 : 1mängu ankeet protokoll
12.06 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 Tartu FC Helios0 : 1mängu ankeet protokoll
23.07 15:30U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 FC Kuressaare2 : 1mängu ankeet protokoll
XII voor
07.08 17:00Eesti U15 IIU-17 Rakvere JK Tarvas3 : 3mängu ankeet protokoll
07.08 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tartu FC Helios1 : 5mängu ankeet protokoll
07.08 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Võru FC Helios4 : 2mängu ankeet protokoll
07.08 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 FC Kuressaare5 : 2mängu ankeet protokoll
07.08 17:00U-17 Tallinna FC LevadiaU-17 Keila JK/Vasalemma JK7 : 0mängu ankeet protokoll
07.08 17:00U-17 FC Ajax Tallinn U-17 FC Elva1 : 4mängu ankeet protokoll
07.08 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Pärnu JK2 : 3mängu ankeet protokoll
XIII voor
21.08 17:00U-17 Kohtla-Järve JK JärveU-17 Tallinna FC LevadiaAhtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järvemängu ankeet
21.08 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 FC Ajax Tallinn Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
21.08 17:00U-17 Pärnu JKU-17 FC KuressaarePärnu Raeküla staadion - Riia mnt. 277, Pärnumängu ankeet
21.08 17:00U-17 Pärnu JK VaprusU-17 Keila JK/Vasalemma JKPärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
21.08 17:00U-17 Rakvere JK TarvasU-17 Tartu FC HeliosRakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakveremängu ankeet
21.08 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Võru FC HeliosRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500mängu ankeet
21.08 19:00Eesti U15 IIU-17 FC ElvaNike Arena - Asula 4c, 11312 Tallinnmängu ankeet
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.