KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga II liiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
02.03 15:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Raplamaa JK0 : 2mängu ankeet protokoll
10.03 17:00U-17 FC ElvaU-17 Võru FC Helios4 : 3mängu ankeet protokoll
10.03 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Läänemaa/Hiiumaa0 : 2mängu ankeet protokoll
10.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tartu FC Helios1 : 3mängu ankeet protokoll
10.03 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tallinna FC Flora1 : 0mängu ankeet protokoll
26.03 17:00Eesti U15U-17 Keila JK2 : 7mängu ankeet protokoll
II voor
12.03 17:00U-17 Paide LinnameeskondEesti U153 : 2mängu ankeet protokoll
16.03 12:00U-17 Keila JKU-17 Tartu FC Helios3 : 2mängu ankeet protokoll
16.03 18:00U-17 FC ElvaU-17 Viljandi JK Tulevik3 : 3mängu ankeet protokoll
16.03 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Raplamaa JK3 : 2mängu ankeet protokoll
16.03 19:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Nõmme Kalju FC2 : 0mängu ankeet protokoll
17.03 14:30U-17 Võru FC HeliosU-17 Läänemaa/Hiiumaa3 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
19.03 19:30Eesti U15U-17 Tallinna FC Flora0 : 5mängu ankeet protokoll
23.03 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Keila JK3 : 3mängu ankeet protokoll
23.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Läänemaa/Hiiumaa3 : 1mängu ankeet protokoll
23.03 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Paide Linnameeskond0 : 1mängu ankeet protokoll
23.03 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Võru FC Helios4 : 0mängu ankeet protokoll
02.04 17:00U-17 FC ElvaU-17 Raplamaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
23.03 17:00U-17 FC ElvaEesti U152 : 4mängu ankeet protokoll
30.03 19:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Raplamaa JK1 : 1mängu ankeet protokoll
31.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu FC Helios4 : 0mängu ankeet protokoll
31.03 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Tartu JK Tammeka2 : 3mängu ankeet protokoll
31.03 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Nõmme Kalju FC1 : 2mängu ankeet protokoll
31.03 17:00U-17 Keila JKU-17 Läänemaa/Hiiumaa1 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
02.04 17:00Eesti U15U-17 Viljandi JK Tulevik0 : 6mängu ankeet protokoll
10.04 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Läänemaa/Hiiumaa0 : 2mängu ankeet protokoll
13.04 14:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Raplamaa JK4 : 3mängu ankeet protokoll
13.04 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna FC Flora2 : 0mängu ankeet protokoll
14.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Keila JK5 : 1mängu ankeet protokoll
14.04 19:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 FC Elva4 : 2mängu ankeet protokoll
VI voor
09.04 17:00Eesti U15U-17 Raplamaa JK1 : 3mängu ankeet protokoll
23.04 14:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Läänemaa/Hiiumaa0 : 1mängu ankeet protokoll
23.04 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tartu JK Tammeka3 : 2mängu ankeet protokoll
24.04 17:00U-17 FC ElvaU-17 Nõmme Kalju FC1 : 4mängu ankeet protokoll
27.04 18:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tartu FC Helios8 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 15:30U-17 Võru FC HeliosU-17 Keila JK4 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
16.04 19:30Eesti U15U-17 Võru FC Helios1 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 14:30U-17 FC ElvaU-17 Läänemaa/Hiiumaa3 : 3mängu ankeet protokoll
01.05 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Viljandi JK Tulevik2 : 1mängu ankeet protokoll
01.05 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Raplamaa JK0 : 7mängu ankeet protokoll
01.05 17:00U-17 Keila JKU-17 Paide Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
09.11 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC FloraTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
VIII voor
07.05 14:30Eesti U15U-17 Tartu FC Helios4 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Nõmme Kalju FC0 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 17:00U-17 FC ElvaU-17 Tartu JK Tammeka0 : 5mängu ankeet protokoll
14.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Keila JK0 : 5mängu ankeet protokoll
14.05 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Läänemaa/Hiiumaa1 : 0mängu ankeet protokoll
14.05 18:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Paide Linnameeskond5 : 0mängu ankeet protokoll
IX voor
14.05 17:00U-17 Nõmme Kalju FCEesti U153 : 1mängu ankeet protokoll
25.05 10:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Viljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
26.05 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna FC Flora0 : 1mängu ankeet protokoll
26.05 17:00U-17 Keila JKU-17 FC Elva3 : 4mängu ankeet protokoll
26.05 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Võru FC Helios3 : 6mängu ankeet protokoll
28.05 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Raplamaa JK1 : 0mängu ankeet protokoll
X voor
21.05 17:00Eesti U15U-17 Läänemaa/Hiiumaa2 : 5mängu ankeet protokoll
21.05 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tartu JK Tammeka1 : 0mängu ankeet protokoll
08.06 13:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Keila JK3 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 14:00U-17 FC ElvaU-17 Paide Linnameeskond3 : 4mängu ankeet protokoll
08.06 15:15U-17 Tartu FC HeliosU-17 Nõmme Kalju FC1 : 5mängu ankeet protokoll
10.08 11:30U-17 Võru FC HeliosU-17 Tallinna FC FloraTehvandi staadion - Nüpli küla, Otepää vald
XI voor
28.05 17:30U-17 Tartu JK TammekaEesti U152 : 1mängu ankeet protokoll
11.06 16:45U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tartu FC Helios6 : 1mängu ankeet protokoll
11.06 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Võru FC Helios10 : 3mängu ankeet protokoll
11.06 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Viljandi JK Tulevik0 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 17:00U-17 Keila JKU-17 Raplamaa JK5 : 2mängu ankeet protokoll
01.10 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC ElvaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinnmängu ankeet
XII voor
04.06 17:00U-17 Keila JKEesti U155 : 0mängu ankeet protokoll
16.07 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Paide Linnameeskond1 : 3*mängu ankeet protokoll
20.07 18:00U-17 Võru FC HeliosU-17 FC Elva1 : 5*mängu ankeet protokoll
30.07 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Nõmme Kalju FCKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
23.08 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Viljandi JK TulevikSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
17.09 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Tartu JK TammekaTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
XIII voor
18.06 17:00Eesti U15U-17 Paide Linnameeskond2 : 3mängu ankeet protokoll
27.07 11:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 FC ElvaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
27.07 12:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu JK TammekaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
27.07 16:30U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Võru FC HeliosHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
27.07 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Keila JKTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
31.07 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tallinna FC FloraRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
XIV voor
04.08 14:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tartu JK TammekaHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
04.08 17:00U-17 Keila JKU-17 Nõmme Kalju FCKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
04.08 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 FC ElvaRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
04.08 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tartu FC HeliosPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
04.08 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Viljandi JK TulevikVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
30.08 17:00U-17 Tallinna FC FloraEesti U15Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
XV voor
17.08 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Võru FC HeliosTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
17.08 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Keila JKKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
17.08 18:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Paide LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
17.08 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Tallinna FC FloraTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
17.08 18:00U-17 Raplamaa JKU-17 Viljandi JK TulevikRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
03.09 18:00Eesti U15U-17 FC ElvaEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
XVI voor
07.05 17:00U-17 Keila JKU-17 Tartu JK Tammeka0 : 8mängu ankeet protokoll
07.09 17:00U-17 FC ElvaU-17 Tartu FC HeliosNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
07.09 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Paide LinnameeskondHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
07.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Nõmme Kalju FCSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
07.09 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Võru FC HeliosRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
10.09 17:00U-17 Viljandi JK TulevikEesti U15Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
XVII voor
14.09 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Paide LinnameeskondTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
14.09 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tallinna FC FloraKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
14.09 18:00U-17 Keila JKU-17 Võru FC HeliosKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
14.09 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Viljandi JK TulevikTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
14.09 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC ElvaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
17.09 17:00U-17 Raplamaa JKEesti U15Rapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
XVIII voor
24.09 17:00U-17 Võru FC HeliosEesti U15Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
24.09 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 FC ElvaHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
28.09 18:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Nõmme Kalju FCViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
28.09 18:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tartu FC HeliosRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
28.09 18:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Keila JKPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
28.09 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
XIX voor
08.10 15:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Viljandi JK TulevikKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
08.10 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Raplamaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
08.10 17:00U-17 Keila JKU-17 Tallinna FC FloraKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
08.10 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Võru FC HeliosPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
22.10 17:00U-17 Tartu FC HeliosEesti U15Tartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
22.10 17:30U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC ElvaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
XX voor
27.08 17:00Eesti U15U-17 Nõmme Kalju FCEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
15.10 15:00U-17 Raplamaa JKU-17 Läänemaa/HiiumaaRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
15.10 17:00U-17 FC ElvaU-17 Keila JKNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
15.10 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Paide LinnameeskondSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
15.10 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tartu JK TammekaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
15.10 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Tartu FC HeliosVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
XXI voor
01.10 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaEesti U15Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
25.10 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 FC ElvaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
26.10 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Võru FC HeliosSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
26.10 18:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Raplamaa JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
26.10 18:00U-17 Keila JKU-17 Viljandi JK TulevikKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
26.10 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu FC HeliosHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXII voor
03.11 12:00Eesti U15U-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
03.11 12:00U-17 FC ElvaU-17 Tallinna FC FloraNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
03.11 12:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Paide LinnameeskondViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
03.11 12:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Läänemaa/HiiumaaTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
03.11 12:00U-17 Raplamaa JKU-17 Keila JKRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
03.11 12:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Nõmme Kalju FCVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.