KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga II liiga» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
09.03 19:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Raplamaa JKPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
10.03 17:00U-17 FC ElvaU-17 Võru FC HeliosNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
10.03 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Läänemaa/HiiumaaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
10.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tartu FC HeliosTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
10.03 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tallinna FC FloraViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
26.03 17:00Eesti U15U-17 Keila JKSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
II voor
12.03 17:00U-17 Paide LinnameeskondEesti U15Paide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
16.03 18:00U-17 FC ElvaU-17 Viljandi JK TulevikNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
16.03 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Raplamaa JKSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
16.03 19:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Nõmme Kalju FCTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
16.03 19:00U-17 Keila JKU-17 Tartu FC HeliosKeila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
17.03 14:30U-17 Võru FC HeliosU-17 Läänemaa/HiiumaaVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
III voor
19.03 19:30Eesti U15U-17 Tallinna FC FloraSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
23.03 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Keila JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
23.03 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Läänemaa/HiiumaaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
23.03 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Paide LinnameeskondTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
23.03 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Võru FC HeliosViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
26.03 17:00U-17 FC ElvaU-17 Raplamaa JKNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
IV voor
23.03 17:00U-17 FC ElvaEesti U15Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
30.03 18:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Raplamaa JKViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
31.03 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu FC HeliosSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
31.03 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Tartu JK TammekaVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
31.03 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Nõmme Kalju FCPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
31.03 17:00U-17 Keila JKU-17 Läänemaa/HiiumaaKeila staadioni kunstmuruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
V voor
02.04 17:00Eesti U15U-17 Viljandi JK TulevikSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
13.04 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna FC FloraHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
13.04 19:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Raplamaa JKVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
13.04 19:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 FC ElvaTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
14.04 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Keila JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
14.04 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Läänemaa/HiiumaaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
VI voor
09.04 17:00Eesti U15U-17 Raplamaa JKSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
23.04 17:00U-17 FC ElvaU-17 Nõmme Kalju FCNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
23.04 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tartu FC HeliosViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
23.04 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tartu JK TammekaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
23.04 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Keila JKVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
23.04 19:30U-17 Tallinna FC FloraU-17 Läänemaa/HiiumaaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
VII voor
16.04 19:30Eesti U15U-17 Võru FC HeliosSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
01.05 17:00U-17 FC ElvaU-17 Läänemaa/HiiumaaNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
01.05 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Viljandi JK TulevikHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
01.05 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Tallinna FC FloraTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
01.05 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Raplamaa JKTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
01.05 17:00U-17 Keila JKU-17 Paide LinnameeskondKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
VIII voor
07.05 14:30Eesti U15U-17 Tartu FC HeliosEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
07.05 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Nõmme Kalju FCRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
14.05 17:00U-17 FC ElvaU-17 Tartu JK TammekaNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
14.05 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Keila JKSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
14.05 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Läänemaa/HiiumaaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
14.05 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Paide LinnameeskondVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
IX voor
14.05 17:00U-17 Nõmme Kalju FCEesti U15Hiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
25.05 10:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Viljandi JK TulevikTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
26.05 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Raplamaa JKKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
26.05 17:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Võru FC HeliosTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
26.05 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna FC FloraPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
26.05 17:00U-17 Keila JKU-17 FC ElvaKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
X voor
21.05 17:00Eesti U15U-17 Läänemaa/HiiumaaEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
08.06 14:00U-17 FC ElvaU-17 Paide LinnameeskondNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
08.06 14:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Keila JKViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
08.06 14:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Nõmme Kalju FCTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
08.06 14:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Tallinna FC FloraVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
08.06 14:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tartu JK TammekaRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
XI voor
28.05 17:00U-17 Tartu JK TammekaEesti U15Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
11.06 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tartu FC HeliosHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
11.06 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Võru FC HeliosHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
11.06 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 FC ElvaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
11.06 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Viljandi JK TulevikPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
11.06 17:00U-17 Keila JKU-17 Raplamaa JKKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
XII voor
04.06 17:00U-17 Keila JKEesti U15Keila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
20.07 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Nõmme Kalju FCKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
20.07 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Viljandi JK TulevikSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
20.07 18:00U-17 Raplamaa JKU-17 Paide LinnameeskondRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
20.07 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Tartu JK TammekaTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
20.07 18:00U-17 Võru FC HeliosU-17 FC ElvaVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
XIII voor
18.06 17:00Eesti U15U-17 Paide LinnameeskondEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
27.07 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Võru FC HeliosHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
27.07 18:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu JK TammekaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
27.07 18:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 FC ElvaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
27.07 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Keila JKTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
27.07 18:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tallinna FC FloraRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
XIV voor
04.08 14:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tartu JK TammekaHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
04.08 17:00U-17 Keila JKU-17 Nõmme Kalju FCKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
04.08 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 FC ElvaRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
04.08 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tartu FC HeliosPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
04.08 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Viljandi JK TulevikVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
13.08 17:00U-17 Tallinna FC FloraEesti U15Sportland Arena - Asula 4c, Tallinn
XV voor
17.08 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Keila JKKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
17.08 18:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Paide LinnameeskondHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
17.08 18:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Võru FC HeliosTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
17.08 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Tallinna FC FloraTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
17.08 18:00U-17 Raplamaa JKU-17 Viljandi JK TulevikRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
03.09 18:00Eesti U15U-17 FC ElvaEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
XVI voor
07.09 17:00U-17 FC ElvaU-17 Tartu FC HeliosNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
07.09 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Paide LinnameeskondHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
07.09 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Nõmme Kalju FCSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
07.09 17:00U-17 Raplamaa JKU-17 Võru FC HeliosRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
07.09 17:00U-17 Keila JKU-17 Tartu JK TammekaKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
10.09 17:00U-17 Viljandi JK TulevikEesti U15Viljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
XVII voor
14.09 12:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Paide LinnameeskondTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
14.09 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tallinna FC FloraKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
14.09 18:00U-17 Keila JKU-17 Võru FC HeliosKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
14.09 18:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Viljandi JK TulevikTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
14.09 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC ElvaHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
17.09 17:00U-17 Raplamaa JKEesti U15Rapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
XVIII voor
24.09 17:00U-17 Võru FC HeliosEesti U15Võru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
28.09 18:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 FC ElvaHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
28.09 18:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Nõmme Kalju FCViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
28.09 18:00U-17 Raplamaa JKU-17 Tartu FC HeliosRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
28.09 18:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Keila JKPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
28.09 19:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
XIX voor
08.10 15:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Viljandi JK TulevikKärdla linnastaadion - Eha tn, Kärdla
08.10 17:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Raplamaa JKHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
08.10 17:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 FC ElvaTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
08.10 17:00U-17 Keila JKU-17 Tallinna FC FloraKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
08.10 17:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Võru FC HeliosPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
22.10 17:00U-17 Tartu FC HeliosEesti U15Tartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
XX voor
27.08 17:00Eesti U15U-17 Nõmme Kalju FCEJL TNTK jalgpalliväljak - Kotka tn 12,Tallinn
15.10 15:00U-17 Raplamaa JKU-17 Läänemaa/HiiumaaRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
15.10 17:00U-17 FC ElvaU-17 Keila JKNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
15.10 17:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Paide LinnameeskondSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
15.10 17:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tartu JK TammekaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
15.10 17:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Tartu FC HeliosVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
XXI voor
01.10 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaEesti U15Haapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
26.10 18:00U-17 Tallinna FC FloraU-17 Võru FC HeliosSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
26.10 18:00U-17 Tartu JK TammekaU-17 Raplamaa JKTartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Sepa 15a, Tartu 50113
26.10 18:00U-17 Keila JKU-17 Viljandi JK TulevikKeila staadioni muruväljak - Ehitajate tee 13, Keila, Harjumaa
26.10 18:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 FC ElvaPaide kunstmuruväljak - Kooli 1, Paide
26.10 19:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tartu FC HeliosHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
XXII voor
03.11 12:00Eesti U15U-17 Tartu JK TammekaSportland Arena - Asula 4c, Tallinn
03.11 12:00U-17 FC ElvaU-17 Tallinna FC FloraNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
03.11 12:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Paide LinnameeskondViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 1, Viljandi
03.11 12:00U-17 Tartu FC HeliosU-17 Läänemaa/HiiumaaTartu Tamme kunstmuruväljak - Tamme pst 1, Tartu
03.11 12:00U-17 Raplamaa JKU-17 Keila JKRapla Ühisgümnaasiumi staadion - Keskkooli 2, Rapla 3500
03.11 12:00U-17 Võru FC HeliosU-17 Nõmme Kalju FCVõru Jalgpallikeskuse kunstmuruväljak - Kooli 7, Võru
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.