KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U17 Eliitliiga II liiga» MÄNGUDE KALENDER (2022)
I voor
02.04 11:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM0 : 8mängu ankeet protokoll
02.04 12:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Viljandi JK Tulevik4 : 1mängu ankeet protokoll
02.04 16:00U-17 JK TabasaluU-17 FC Kuressaare3 : 1mängu ankeet protokoll
03.04 12:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tallinna FCI Levadia II 5 : 1mängu ankeet protokoll
03.04 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna JK Legion II5 : 3mängu ankeet protokoll
26.07 17:00U-17 FC ElvaEesti U151 : 0mängu ankeet protokoll
II voor
09.04 12:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Paide Linnameeskond5 : 1mängu ankeet protokoll
09.04 13:00U-17 FC KuressaareU-17 Nõmme Kalju FC4 : 3mängu ankeet protokoll
09.04 17:00U-17 JK TabasaluU-17 FC Elva3 : 1mängu ankeet protokoll
10.04 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 Raasiku FC Joker 1 : 2mängu ankeet protokoll
10.04 13:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 Läänemaa/Hiiumaa1 : 6mängu ankeet protokoll
12.04 17:00Eesti U15U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM2 : 4mängu ankeet protokoll
III voor
16.04 11:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 Tallinna JK Legion II2 : 2mängu ankeet protokoll
16.04 12:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC Elva5 : 0mängu ankeet protokoll
16.04 13:00U-17 FC KuressaareU-17 Paide Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
16.04 13:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Viljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
17.04 15:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 Tallinna FCI Levadia II 3 : 1mängu ankeet protokoll
19.04 20:00U-17 JK TabasaluEesti U157 : 1mängu ankeet protokoll
IV voor
23.04 12:00U-17 FC ElvaU-17 Paide Linnameeskond3 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 12:00U-17 FC KuressaareU-17 Läänemaa/Hiiumaa0 : 3mängu ankeet protokoll
23.04 16:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Raasiku FC Joker 11 : 0mängu ankeet protokoll
23.04 18:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM2 : 5mängu ankeet protokoll
24.04 15:00U-17 JK TabasaluU-17 Nõmme Kalju FC4 : 3mängu ankeet protokoll
26.04 17:00U-17 Tallinna FCI Levadia II Eesti U152 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
30.04 12:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 FC Elva3 : 0mängu ankeet protokoll
30.04 12:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 Viljandi JK Tulevik6 : 0mängu ankeet protokoll
30.04 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Paide Linnameeskond7 : 0mängu ankeet protokoll
30.04 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 Tallinna JK Legion II0 : 2mängu ankeet protokoll
30.04 13:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 FC Kuressaare1 : 3mängu ankeet protokoll
03.05 17:00U-17 Nõmme Kalju FCEesti U151 : 1mängu ankeet protokoll
VI voor
07.05 12:00U-17 FC ElvaU-17 Raasiku FC Joker 2 : 1mängu ankeet protokoll
07.05 12:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Paide Linnameeskond3 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Läänemaa/Hiiumaa1 : 0mängu ankeet protokoll
07.05 13:00U-17 FC KuressaareU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM5 : 3mängu ankeet protokoll
08.05 13:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tallinna FCI Levadia II 2 : 1mängu ankeet protokoll
10.05 17:00Eesti U15U-17 Tallinna JK Legion II9 : 2mängu ankeet protokoll
VII voor
14.05 11:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 JK Tabasalu1 : 2mängu ankeet protokoll
14.05 12:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Nõmme Kalju FC1 : 1mängu ankeet protokoll
14.05 12:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 FC Elva2 : 1mängu ankeet protokoll
15.05 16:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 Viljandi JK Tulevik1 : 16mängu ankeet protokoll
17.05 17:00U-17 Paide LinnameeskondEesti U150 : 10mängu ankeet protokoll
02.08 17:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 FC Kuressaare3 : 3mängu ankeet protokoll
VIII voor
22.05 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Raasiku FC Joker 7 : 0mängu ankeet protokoll
22.05 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM3 : 2mängu ankeet protokoll
22.05 12:00U-17 FC ElvaU-17 Tallinna FCI Levadia II Nike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505mängu ankeet protokoll
22.05 13:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Läänemaa/Hiiumaa2 : 6mängu ankeet protokoll
22.05 13:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 FC Kuressaare0 : 4mängu ankeet protokoll
24.05 18:00Eesti U15U-17 Viljandi JK Tulevik1 : 3mängu ankeet protokoll
IX voor
28.05 11:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 Nõmme Kalju FC1 : 1mängu ankeet protokoll
28.05 12:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 Paide Linnameeskond3 : 1mängu ankeet protokoll
28.05 18:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 FC Kuressaare0 : 2mängu ankeet protokoll
29.05 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 JK Tabasalu0 : 6mängu ankeet protokoll
19.06 15:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 FC Elva1 : 6mängu ankeet protokoll
02.08 17:00U-17 Läänemaa/HiiumaaEesti U150 : 6mängu ankeet protokoll
X voor
04.06 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna FCI Levadia II 1 : 2mängu ankeet protokoll
04.06 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna JK Legion II3 : 1mängu ankeet protokoll
04.06 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM1 : 2mängu ankeet protokoll
08.06 19:30U-17 FC ElvaU-17 Viljandi JK Tulevik3 : 0mängu ankeet protokoll
19.06 15:30U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Raasiku FC Joker 8 : 0mängu ankeet protokoll
21.06 17:00Eesti U15U-17 FC Kuressaare1 : 5mängu ankeet protokoll
XI voor
11.06 13:00U-17 FC KuressaareU-17 FC Elva2 : 0mängu ankeet protokoll
11.06 13:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 Läänemaa/Hiiumaa1 : 3mängu ankeet protokoll
11.06 20:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 Nõmme Kalju FC2 : 4mängu ankeet protokoll
12.06 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 Paide Linnameeskond2 : 2mängu ankeet protokoll
12.06 13:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 JK Tabasalu2 : 0mängu ankeet protokoll
14.06 17:00U-17 Raasiku FC Joker Eesti U155 : 5mängu ankeet protokoll
XII voor
06.08 12:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 Paide Linnameeskond- : 2mängu ankeet protokoll
06.08 12:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Nõmme Kalju FC3 : 3mängu ankeet protokoll
06.08 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 Läänemaa/Hiiumaa3 : 1mängu ankeet protokoll
09.08 17:00Eesti U15U-17 FC Elva2 : 5mängu ankeet protokoll
09.08 19:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 Raasiku FC Joker 2 : 2mängu ankeet protokoll
10.08 17:00U-17 FC KuressaareU-17 JK Tabasalu5 : 4mängu ankeet protokoll
XIII voor
13.08 11:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 Tallinna FCI Levadia II 2 : 2mängu ankeet protokoll
13.08 12:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Tallinna JK Legion II6 : 1mängu ankeet protokoll
13.08 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Viljandi JK Tulevik4 : 3mängu ankeet protokoll
13.08 13:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 FC Kuressaare3 : 2mängu ankeet protokoll
13.08 15:00U-17 FC ElvaU-17 JK Tabasalu3 : 2mängu ankeet protokoll
16.08 17:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMEesti U152 : 2mängu ankeet protokoll
XIV voor
20.08 11:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 Raasiku FC Joker 6 : 0mängu ankeet protokoll
20.08 12:00U-17 FC ElvaU-17 Nõmme Kalju FC3 : 1mängu ankeet protokoll
20.08 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM2 : 3mängu ankeet protokoll
20.08 13:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 FC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 13:30U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Läänemaa/Hiiumaa2 : 3mängu ankeet protokoll
24.08 17:00Eesti U15U-17 JK Tabasalu5 : 3mängu ankeet protokoll
XV voor
27.08 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 JK Tabasalu0 : 0mängu ankeet protokoll
27.08 11:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 Tallinna JK Legion II0 : 4mängu ankeet protokoll
27.08 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 FC Elva2 : 3mängu ankeet protokoll
27.08 13:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 Viljandi JK Tulevik0 : 8mängu ankeet protokoll
28.08 13:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 FC Kuressaare2 : 3mängu ankeet protokoll
30.08 16:00Eesti U15U-17 Tallinna FCI Levadia II 3 : 1mängu ankeet protokoll
XVI voor
03.09 11:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 Tallinna FCI Levadia II 3 : 3mängu ankeet protokoll
03.09 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 JK Tabasalu2 : 5mängu ankeet protokoll
03.09 13:00U-17 FC KuressaareU-17 Raasiku FC Joker 4 : 1mängu ankeet protokoll
03.09 13:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM4 : 0mängu ankeet protokoll
03.09 14:00U-17 FC ElvaU-17 Läänemaa/Hiiumaa6 : 0mängu ankeet protokoll
06.09 17:00Eesti U15U-17 Nõmme Kalju FC7 : 3mängu ankeet protokoll
XVII voor
10.09 12:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Nõmme Kalju FCPaide kunstmuruväljak - Järva maakond, Paide, Staadioni 2mängu ankeet protokoll
10.09 12:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 FC Elva5 : 4mängu ankeet protokoll
10.09 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 Viljandi JK Tulevik0 : 5mängu ankeet protokoll
10.09 13:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 FC Kuressaare1 : 2mängu ankeet protokoll
11.09 13:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 JK Tabasalu5 : 0mängu ankeet protokoll
13.09 16:30U-17 Tallinna JK Legion IIEesti U151 : 3mängu ankeet protokoll
XVIII voor
17.09 12:00U-17 JK TabasaluU-17 Raasiku FC Joker 3 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 13:00U-17 FC ElvaU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM1 : 1mängu ankeet protokoll
17.09 13:00U-17 FC KuressaareU-17 Tallinna FCI Levadia II 5 : 0mängu ankeet protokoll
17.09 13:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Läänemaa/Hiiumaa0 : 4mängu ankeet protokoll
17.09 13:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 Tallinna JK Legion II4 : 0mängu ankeet protokoll
20.09 17:00Eesti U15U-17 Paide Linnameeskond4 : 1mängu ankeet protokoll
XIX voor
24.09 11:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 Nõmme Kalju FC6 : 3mängu ankeet protokoll
24.09 11:00U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 JK Tabasalu1 : 1mängu ankeet protokoll
24.09 13:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Paide Linnameeskond5 : 1mängu ankeet protokoll
24.09 16:00U-17 FC KuressaareU-17 Tallinna JK Legion II6 : 2mängu ankeet protokoll
25.09 12:30U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 FC Elva3 : 2mängu ankeet protokoll
27.09 18:00U-17 Viljandi JK TulevikEesti U152 : 3mängu ankeet protokoll
XX voor
01.10 11:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜM1 : 4*mängu ankeet protokoll
01.10 11:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Raasiku FC Joker 4 : 2*mängu ankeet protokoll
01.10 11:00U-17 JK TabasaluU-17 Tallinna FCI Levadia II 6 : 0*mängu ankeet protokoll
01.10 12:00U-17 FC ElvaU-17 Tallinna JK Legion II3 : 0*mängu ankeet protokoll
01.10 13:00U-17 FC KuressaareU-17 Viljandi JK Tulevik4 : 1*mängu ankeet protokoll
04.10 17:00Eesti U15U-17 Läänemaa/HiiumaaSportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinnmängu ankeet
XXI voor
08.10 11:00U-17 Tallinna JK Legion IIU-17 JK TabasaluWismari jalgpallistaadion - Wismari 15a, Tallinn
08.10 12:00U-17 Viljandi JK TulevikU-17 FC ElvaViljandi kunstmuruväljak - Ranna pst. 7, Viljandi
08.10 13:00U-17 Tallinna FCI Levadia II U-17 Nõmme Kalju FCMaarjamäe kunstmuruväljak - Tuulenurga 1, Tallinn 12011
08.10 13:00U-17 Raasiku FC Joker U-17 Läänemaa/HiiumaaRaasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasiku
08.10 17:15U-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMU-17 Paide LinnameeskondSaku staadion - Staadioni tn.1, Saku
11.10 17:00U-17 FC KuressaareEesti U15Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
XXII voor
14.10 18:00U-17 Paide LinnameeskondU-17 Tallinna FCI Levadia II Paide kunstmuruväljak - Järva maakond, Paide, Staadioni 2
15.10 13:00U-17 FC ElvaU-17 FC KuressaareNike Arena Elva - Puiestee 2, Elva 61505
15.10 13:00U-17 Läänemaa/HiiumaaU-17 Saku Sporting ja JK Augur ÜMHaapsalu linnastaadion - Lihula mnt. 10, Haapsalu 90507
15.10 13:00U-17 JK TabasaluU-17 Viljandi JK TulevikTabasalu Arena - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
15.10 16:00U-17 Nõmme Kalju FCU-17 Tallinna JK Legion IIHiiu kunstmurustaadion - Pidu 11, Tallinn
18.10 17:00Eesti U15U-17 Raasiku FC Joker Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.