KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U11 III alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
07.06 10:00JK Tallinna Kalev Sinine (10)FC Kose (10)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet protokoll
07.06 10:00Rae Spordikool Kalev (10)Raasiku FC Joker (10)Järveküla kooli staadion - Reti tee 20, Peetri alevikmängu ankeet protokoll
07.06 17:30Pärnu JK (10)Tallinna JK Legion (10)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet protokoll
16.06 13:00Tallinna FC Flora Mustad (10)Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Kotka staadion - Linnu tee 5, 11317 Tallinnmängu ankeet protokoll
II voor
10.06 13:00Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)JK Tallinna Kalev Sinine (10)Sõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinnmängu ankeet protokoll
14.06 15:45Tallinna JK Legion (10)Raasiku FC Joker (10)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet protokoll
14.06 17:00FC Kose (10)Rae Spordikool Kalev (10)Kose Gümnaasiumi staadion - Pikk 16, Kose, Harjumaamängu ankeet protokoll
01.07 11:00Pärnu JK (10)Tallinna FC Flora Mustad (10)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet protokoll
III voor
19.06 16:00JK Tallinna Kalev Sinine (10)Pärnu JK (10)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet protokoll
20.06 13:00Raasiku FC Joker (10)FC Kose (10)Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasikumängu ankeet protokoll
21.06 10:00Tallinna FC Flora Mustad (10)Tallinna JK Legion (10)Kotka staadion - Linnu tee 5, 11317 Tallinnmängu ankeet protokoll
21.06 10:00Rae Spordikool Kalev (10)Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Järveküla kooli staadion - Reti tee 20, Peetri alevikmängu ankeet protokoll
IV voor
27.06 18:15Tallinna FC Flora Mustad (10)JK Tallinna Kalev Sinine (10)Kotka staadion - Linnu tee 5, 11317 Tallinnmängu ankeet protokoll
28.06 09:30Pärnu JK (10)Rae Spordikool Kalev (10)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet protokoll
28.06 15:45Tallinna JK Legion (10)FC Kose (10)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet protokoll
05.08 19:00Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Raasiku FC Joker (10)Sõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinnmängu ankeet protokoll
V voor
04.07 13:00Raasiku FC Joker (10)Pärnu JK (10)Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasikumängu ankeet protokoll
05.07 10:00Rae Spordikool Kalev (10)Tallinna FC Flora Mustad (10)Järveküla kooli staadion - Reti tee 20, Peetri alevikmängu ankeet protokoll
05.07 19:00JK Tallinna Kalev Sinine (10)Tallinna JK Legion (10)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet protokoll
11.08 18:00FC Kose (10)Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Kose Gümnaasiumi staadion - Pikk 16, Kose, Harjumaamängu ankeet protokoll
VI voor
15.08 11:30Pärnu JK (10)FC Kose (10)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet protokoll
15.08 12:00Tallinna FC Flora Mustad (10)Raasiku FC Joker (10)Kotka staadion - Linnu tee 5, 11317 Tallinnmängu ankeet protokoll
15.08 19:00JK Tallinna Kalev Sinine (10)Rae Spordikool Kalev (10)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet protokoll
16.08 13:00Tallinna JK Legion (10)Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet protokoll
VII voor
22.08 13:00Raasiku FC Joker (10)JK Tallinna Kalev Sinine (10)Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasikumängu ankeet protokoll
23.08 10:00Rae Spordikool Kalev (10)Tallinna JK Legion (10)Järveküla kooli staadion - Reti tee 20, Peetri alevikmängu ankeet protokoll
23.08 11:00FC Kose (10)Tallinna FC Flora Mustad (10)Kose Gümnaasiumi staadion - Pikk 16, Kose, Harjumaamängu ankeet protokoll
17.10 17:00Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Pärnu JK (10)Sõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinnmängu ankeet protokoll
VIII voor
26.08 14:00Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Tallinna FC Flora Mustad (10)Sõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinnmängu ankeet protokoll
29.08 15:00Raasiku FC Joker (10)Rae Spordikool Kalev (10)Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasikumängu ankeet protokoll
30.08 11:00Tallinna JK Legion (10)Pärnu JK (10)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet protokoll
02.09 18:30FC Kose (10)JK Tallinna Kalev Sinine (10)Kose Gümnaasiumi staadion - Pikk 16, Kose, Harjumaamängu ankeet protokoll
IX voor
12.09 12:00Tallinna FC Flora Mustad (10)Pärnu JK (10)Kotka staadion - Linnu tee 5, 11317 Tallinnmängu ankeet protokoll
12.09 13:00Raasiku FC Joker (10)Tallinna JK Legion (10)Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasikumängu ankeet protokoll
13.09 10:00Rae Spordikool Kalev (10)FC Kose (10)Järveküla kooli staadion - Reti tee 20, Peetri alevikmängu ankeet protokoll
13.09 15:00JK Tallinna Kalev Sinine (10)Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet protokoll
X voor
20.09 10:30FC Kose (10)Raasiku FC Joker (10)Kose Gümnaasiumi staadion - Pikk 16, Kose, Harjumaamängu ankeet protokoll
20.09 11:00Tallinna JK Legion (10)Tallinna FC Flora Mustad (10)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet protokoll
20.09 12:00Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Rae Spordikool Kalev (10)Sõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinnmängu ankeet protokoll
20.09 12:30Pärnu JK (10)JK Tallinna Kalev Sinine (10)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet protokoll
XI voor
26.09 13:00Raasiku FC Joker (10)Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasikumängu ankeet protokoll
26.09 15:30FC Kose (10)Tallinna JK Legion (10)Kose Gümnaasiumi staadion - Pikk 16, Kose, Harjumaamängu ankeet protokoll
27.09 10:00Rae Spordikool Kalev (10)Pärnu JK (10)Järveküla kooli staadion - Reti tee 20, Peetri alevikmängu ankeet protokoll
22.10 14:30JK Tallinna Kalev Sinine (10)Tallinna FC Flora Mustad (10)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet protokoll
XII voor
30.08 12:30Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)FC Kose (10)Sõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinnmängu ankeet protokoll
03.10 10:30Tallinna FC Flora Mustad (10)Rae Spordikool Kalev (10)Kotka staadion - Linnu tee 5, 11317 Tallinnmängu ankeet protokoll
03.10 11:30Pärnu JK (10)Raasiku FC Joker (10)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet protokoll
04.10 10:00Tallinna JK Legion (10)JK Tallinna Kalev Sinine (10)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet protokoll
XIII voor
10.10 13:30Raasiku FC Joker (10)Tallinna FC Flora Mustad (10)Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak - Kooli 1, Raasikumängu ankeet protokoll
11.10 10:00Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Tallinna JK Legion (10)Sõle kunstmuruväljak - Sõle 40a, Tallinnmängu ankeet protokoll
11.10 10:00Rae Spordikool Kalev (10)JK Tallinna Kalev Sinine (10)Järveküla kooli staadion - Reti tee 20, Peetri alevikmängu ankeet protokoll
11.10 15:00FC Kose (10)Pärnu JK (10)Kose Gümnaasiumi staadion - Pikk 16, Kose, Harjumaamängu ankeet protokoll
XIV voor
23.08 11:00Pärnu JK (10)Põhja-Tallinna JK Volta Must (10)Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnumängu ankeet protokoll
06.09 13:00Tallinna FC Flora Mustad (10)FC Kose (10)Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinnmängu ankeet protokoll
18.10 11:00Tallinna JK Legion (10)Rae Spordikool Kalev (10)Wismari staadion - Wismari 15a, Tallinnmängu ankeet protokoll
18.10 15:00JK Tallinna Kalev Sinine (10)Raasiku FC Joker (10)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.