KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U11 IX alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2017)
I voor
29.04 11:00Rakvere JK Tarvas (07)Jõhvi FC Lokomotiv (07)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere protokoll
29.04 12:00JK Narva Trans (07)Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
30.04 11:30Paide LM Tapa (07)JK Sillamäe Kalev (07)Tapa Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Pargi 12, Tapa protokoll
II voor
06.05 10:00JK Sillamäe Kalev (07)Rakvere JK Tarvas (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
06.05 12:00JK Narva Trans (07)Paide LM Tapa (07)Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
07.05 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Jõhvi FC Lokomotiv (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
III voor
13.05 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)JK Sillamäe Kalev (07)Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa protokoll
13.05 12:00Paide LM Tapa (07)Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Tapa Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Pargi 12, Tapa protokoll
11.06 11:00Rakvere JK Tarvas (07)JK Narva Trans (07)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere protokoll
IV voor
20.05 12:00Paide LM Tapa (07)Rakvere JK Tarvas (07)Tapa Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Pargi 12, Tapa protokoll
20.05 12:00JK Narva Trans (07)Jõhvi FC Lokomotiv (07)Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
21.05 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)JK Sillamäe Kalev (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
V voor
03.06 10:00JK Sillamäe Kalev (07)JK Narva Trans (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
03.06 11:00Rakvere JK Tarvas (07)Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere protokoll
04.06 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)Paide LM Tapa (07)Jõhvi linnastaadion - Pargi 1, 41537 Jõhvi protokoll
VI voor
17.06 10:00JK Sillamäe Kalev (07)Paide LM Tapa (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
17.06 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)Rakvere JK Tarvas (07)Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa protokoll
18.06 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)JK Narva Trans (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
VII voor
05.08 11:00Rakvere JK Tarvas (07)JK Sillamäe Kalev (07)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere protokoll
05.08 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa protokoll
22.08 18:00Paide LM Tapa (07)JK Narva Trans (07)Tapa Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Pargi 12, Tapa protokoll
VIII voor
11.08 12:00JK Narva Trans (07)Rakvere JK Tarvas (07)Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
12.08 10:00JK Sillamäe Kalev (07)Jõhvi FC Lokomotiv (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
12.08 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Paide LM Tapa (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
IX voor
19.08 10:00JK Sillamäe Kalev (07)Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
19.08 11:00Rakvere JK Tarvas (07)Paide LM Tapa (07)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere protokoll
19.08 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)JK Narva Trans (07)Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa protokoll
X voor
26.08 12:00Paide LM Tapa (07)Jõhvi FC Lokomotiv (07)Tapa Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Pargi 12, Tapa protokoll
26.08 12:00JK Narva Trans (07)JK Sillamäe Kalev (07)Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
27.08 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Rakvere JK Tarvas (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
XI voor
02.09 10:00JK Sillamäe Kalev (07)Paide LM Tapa (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
02.09 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)Rakvere JK Tarvas (07)Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa protokoll
03.09 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)JK Narva Trans (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
XII voor
09.09 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa protokoll
09.09 12:00Paide LM Tapa (07)JK Narva Trans (07)Tapa Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Pargi 12, Tapa protokoll
10.09 10:00Rakvere JK Tarvas (07)JK Sillamäe Kalev (07)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere protokoll
XIII voor
16.09 10:00JK Sillamäe Kalev (07)Jõhvi FC Lokomotiv (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
16.09 12:00JK Narva Trans (07)Rakvere JK Tarvas (07)Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
17.09 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Paide LM Tapa (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
XIV voor
23.09 10:00JK Sillamäe Kalev (07)Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Sillamäe Kalevi kunstmuruväljak - Kesk 30, 40232 Sillamäe protokoll
23.09 11:00Rakvere JK Tarvas (07)Paide LM Tapa (07)Rakvere kunstmurustaadion - Võidu 67, Rakvere protokoll
23.09 12:00Jõhvi FC Lokomotiv (07)JK Narva Trans (07)Voka staadion - Metsa 2, Voka, Ida-Virumaa protokoll
XV voor
30.09 12:00Paide LM Tapa (07)Jõhvi FC Lokomotiv (07)Tapa Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Pargi 12, Tapa protokoll
30.09 12:00JK Narva Trans (07)JK Sillamäe Kalev (07)Narva Fama staadion - Hariduse 22, 20305 Narva protokoll
01.10 11:00Kohtla-Järve FC Viru Star (07)Rakvere JK Tarvas (07)Ahtme Gümnaasiumi kunstmurustaadion - Altserva 6, Kohtla-Järve protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.