KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U12 II alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
13.04 10:00Pärnu JK (08)Saku Sporting Valge (08)2 : 1 protokoll
13.04 16:00FC Nõmme United I (08)Tartu FC Helios (08)27 : 1 protokoll
24.04 11:30Tartu JK Tammeka Sinine (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)1 : 4 protokoll
20.06 17:00Pärnu JK Poseidon I (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)2 : 10 protokoll
18.08 10:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Nõmme Kalju FC I (08)3 : 6 protokoll
II voor
20.04 11:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)2 : 4 protokoll
20.04 11:15Tartu FC Santos I (08)Pärnu JK (08)5 : 0 protokoll
21.04 10:00Nõmme Kalju FC I (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)4 : 1 protokoll
21.04 17:30Saku Sporting Valge (08)Pärnu JK Poseidon I (08)5 : 0 protokoll
14.08 16:00FA Tartu Kalev Roheline (08)FC Nõmme United I (08)7 : 2 protokoll
III voor
27.04 17:45Pärnu JK Poseidon I (08)Tartu FC Santos I (08)2 : 8 protokoll
27.04 18:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Saku Sporting Valge (08)2 : 6 protokoll
28.04 15:00Tartu JK Tammeka Sinine (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)2 : 4 protokoll
28.04 19:00Tartu FC Helios (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)1 : 18 protokoll
01.05 10:00FC Nõmme United I (08)Nõmme Kalju FC I (08)4 : 2 protokoll
IV voor
04.05 10:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Tartu FC Santos I (08)0 : 6 protokoll
04.05 15:00Pärnu JK (08)Pärnu JK Poseidon I (08)5 : 1 protokoll
05.05 14:00Saku Sporting Valge (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)9 : 2 protokoll
05.05 16:00FC Nõmme United I (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)5 : 2 protokoll
05.05 18:00Nõmme Kalju FC I (08)Tartu FC Helios (08)6 : 2 protokoll
V voor
11.05 11:00Pärnu JK (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)2 : 2 protokoll
12.05 11:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Nõmme Kalju FC I (08)2 : 3 protokoll
12.05 16:30Tartu JK Tammeka Sinine (08)Tartu FC Santos I (08)0 : 8 protokoll
12.05 17:00Saku Sporting Valge (08)FC Nõmme United I (08)2 : 1 protokoll
12.05 19:00Tartu FC Helios (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)1 : 7 protokoll
VI voor
18.05 11:00Pärnu JK (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)0 : 1 protokoll
18.05 11:00Pärnu JK Poseidon I (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)3 : 5 protokoll
18.05 15:00Tartu FC Santos I (08)FC Nõmme United I (08)1 : 1 protokoll
19.05 14:00Saku Sporting Valge (08)Tartu FC Helios (08)9 : 0 protokoll
19.05 15:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)2 : 5 protokoll
VII voor
25.05 11:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Saku Sporting Valge (08)2 : 4 protokoll
26.05 10:00Nõmme Kalju FC I (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)6 : 0 protokoll
26.05 11:00Tartu JK Tammeka Sinine (08)Pärnu JK Poseidon I (08)2 : 3 protokoll
26.05 16:00FC Nõmme United I (08)Pärnu JK (08)9 : 1 protokoll
26.05 19:00Tartu FC Helios (08)Tartu FC Santos I (08)0 : 15 protokoll
VIII voor
01.06 11:00Pärnu JK (08)Tartu FC Helios (08)3 : 0 protokoll
01.06 11:00Tartu FC Santos I (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)4 : 0 protokoll
02.06 14:00Saku Sporting Valge (08)Nõmme Kalju FC I (08)1 : 5 protokoll
02.06 16:30Tartu JK Tammeka Sinine (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)0 : 3 protokoll
26.06 17:00Pärnu JK Poseidon I (08)FC Nõmme United I (08)1 : 7 protokoll
IX voor
08.06 11:30FA Tartu Kalev Roheline (08)Pärnu JK (08)1 : 0 protokoll
09.06 12:30Nõmme Kalju FC I (08)Tartu FC Santos I (08)0 : 2 protokoll
09.06 15:00Tartu FC Helios (08)Pärnu JK Poseidon I (08)2 : 4 protokoll
11.06 17:30FC Nõmme United I (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)8 : 0 protokoll
13.06 16:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)Saku Sporting Valge (08)0 : 3 protokoll
X voor
16.06 15:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)Tartu FC Santos I (08)2 : 0 protokoll
16.06 16:30Tartu JK Tammeka Sinine (08)FC Nõmme United I (08)1 : 8 protokoll
30.06 15:00Pärnu JK (08)Nõmme Kalju FC I (08)1 : 3 protokoll
07.08 18:00Pärnu JK Poseidon I (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)2 : 10 protokoll
14.08 16:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Tartu FC Helios (08)7 : 0 protokoll
XI voor
10.08 12:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)6 : 1 protokoll
11.08 12:45Saku Sporting Valge (08)Tartu FC Santos I (08)1 : 4 protokoll
11.08 15:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)Pärnu JK (08)9 : 1 protokoll
11.08 19:00Tartu FC Helios (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)1 : 3 protokoll
27.10 11:00Nõmme Kalju FC I (08)Pärnu JK Poseidon I (08)8 : 0 protokoll
XII voor
11.04 19:00Nõmme Kalju FC I (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)4 : 1 protokoll
17.08 12:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)4 : 0 protokoll
18.08 14:00Saku Sporting Valge (08)Pärnu JK (08)5 : 0 protokoll
18.08 15:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)Pärnu JK Poseidon I (08)9 : 0 protokoll
22.08 16:00Tartu FC Helios (08)FC Nõmme United I (08)0 : 14 protokoll
XIII voor
24.08 16:00Pärnu JK (08)Tartu FC Santos I (08)2 : 5 protokoll
25.08 13:00FC Nõmme United I (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)0 : 1 protokoll
25.08 14:30Pärnu JK Poseidon I (08)Saku Sporting Valge (08)1 : 1 protokoll
25.08 16:30Tartu JK Tammeka Sinine (08)Nõmme Kalju FC I (08)0 : 5 protokoll
29.08 12:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)2 : 6 protokoll
XIV voor
15.05 16:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)7 : 2 protokoll
30.08 14:00Tartu FC Santos I (08)Pärnu JK Poseidon I (08)7 : 2 protokoll
31.08 12:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Tartu FC Helios (08)12 : 0 protokoll
01.09 14:00Saku Sporting Valge (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)5 : 2 protokoll
01.09 19:00Nõmme Kalju FC I (08)FC Nõmme United I (08)1 : 3 protokoll
XV voor
08.09 13:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)FC Nõmme United I (08)0 : 4 protokoll
08.09 16:30Tartu JK Tammeka Sinine (08)Saku Sporting Valge (08)2 : 1 protokoll
08.09 19:00Tartu FC Helios (08)Nõmme Kalju FC I (08)0 : 12 protokoll
11.09 18:00Pärnu JK Poseidon I (08)Pärnu JK (08)2 : 2 protokoll
23.10 14:00Tartu FC Santos I (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)2 : 0 protokoll
XVI voor
14.09 10:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Pärnu JK (08)0 : 3 protokoll
14.09 12:00Tartu FC Santos I (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)2 : 0 protokoll
15.09 16:00FC Nõmme United I (08)Saku Sporting Valge (08)11 : 1 protokoll
15.09 17:00Nõmme Kalju FC I (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)5 : 1 protokoll
15.09 18:00Rae Spordkool Kalev Valge (08)Tartu FC Helios (08)21 : 1 protokoll
XVII voor
21.09 10:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Pärnu JK Poseidon I (08)1 : 1 protokoll
21.09 12:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)4 : 1 protokoll
22.09 14:00Tartu FC Helios (08)Saku Sporting Valge (08)0 : 10 protokoll
22.09 16:00FC Nõmme United I (08)Tartu FC Santos I (08)6 : 3 protokoll
22.09 17:00Tartu JK Tammeka Sinine (08)Pärnu JK (08)3 : 4 protokoll
XVIII voor
25.09 20:00Tartu FC Santos I (08)Tartu FC Helios (08)13 : 1 protokoll
28.09 11:00Pärnu JK (08)FC Nõmme United I (08)1 : 3 protokoll
28.09 11:00Pärnu JK Poseidon I (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)1 : 2 protokoll
29.09 15:30Rae Spordkool Kalev Valge (08)Nõmme Kalju FC I (08)0 : 4 protokoll
29.09 17:00Saku Sporting Valge (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)1 : 0 protokoll
XIX voor
08.09 10:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Tartu FC Santos I (08)2 : 2 protokoll
01.10 16:30Tallinna FC Flora Rohelised II (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)0 : 4 protokoll
06.10 10:00Nõmme Kalju FC I (08)Saku Sporting Valge (08)3 : 3 protokoll
06.10 16:00FC Nõmme United I (08)Pärnu JK Poseidon I (08)7 : 0 protokoll
09.10 17:00Tartu FC Helios (08)Pärnu JK (08)0 : 4 protokoll
XX voor
09.10 16:00Saku Sporting Valge (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)3 : 2 protokoll
12.10 11:00Pärnu JK (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)0 : 2 protokoll
12.10 11:00Tartu FC Santos I (08)Nõmme Kalju FC I (08)2 : 3 protokoll
12.10 12:30Pärnu JK Poseidon I (08)Tartu FC Helios (08)5 : 0 protokoll
15.10 16:30Tallinna FC Flora Rohelised II (08)FC Nõmme United I (08)0 : 6 protokoll
XXI voor
19.10 12:00Tartu FC Santos I (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)4 : 0 protokoll
19.10 12:00FA Tartu Kalev Roheline (08)Pärnu JK Poseidon I (08)3 : 1 protokoll
20.10 10:00Nõmme Kalju FC I (08)Pärnu JK (08)4 : 0 protokoll
20.10 16:00Tartu FC Helios (08)Tallinna FC Flora Rohelised II (08)1 : 2 protokoll
20.10 16:00FC Nõmme United I (08)Tartu JK Tammeka Sinine (08)6 : 0 protokoll
XXII voor
11.08 17:00Pärnu JK Poseidon I (08)Nõmme Kalju FC I (08)1 : 9 protokoll
16.10 17:00Tartu FC Santos I (08)Saku Sporting Valge (08)4 : 1 protokoll
24.10 17:00Pärnu JK (08)Rae Spordkool Kalev Valge (08)0 : 6 protokoll
27.10 13:00Tallinna FC Flora Rohelised II (08)FA Tartu Kalev Roheline (08)2 : 4 protokoll
27.10 16:30Tartu JK Tammeka Sinine (08)Tartu FC Helios (08)8 : 0 protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.