KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U12 II alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
29.05 15:00FC Tallinn I (09)FC Kuressaare (09)2 : 1mängu ankeet protokoll
29.05 18:00JK Tallinna Kalev Valge (09)Tallinna FC Ararat I (09)0 : 1mängu ankeet protokoll
31.05 16:00JK Loo (09)JK Tabasalu (09)2 : 5mängu ankeet protokoll
31.05 18:00FC Nõmme United (09)Harju JK Laagri (09)+ : -mängu ankeet protokoll
II voor
06.06 12:00JK Tabasalu (09)FC Nõmme United (09)4 : 1mängu ankeet protokoll
06.06 12:00FC Kuressaare (09)JK Loo (09)3 : 3mängu ankeet protokoll
07.06 12:45Harju JK Laagri (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)- : +mängu ankeet protokoll
07.06 14:45Tallinna FC Flora Rohelised (09)FC Tallinn I (09)1 : 2mängu ankeet protokoll
III voor
12.06 13:00FC Nõmme United (09)FC Kuressaare (09)0 : 2mängu ankeet protokoll
13.06 10:30Tallinna FC Ararat I (09)Harju JK Laagri (09)+ : -mängu ankeet protokoll
14.06 10:00JK Loo (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)2 : 2mängu ankeet protokoll
14.06 14:00JK Tallinna Kalev Valge (09)JK Tabasalu (09)0 : 7mängu ankeet protokoll
IV voor
18.06 18:00FC Kuressaare (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)2 : 2mängu ankeet protokoll
20.06 09:45Tallinna FC Flora Rohelised (09)FC Nõmme United (09)1 : 0mängu ankeet protokoll
20.06 15:00FC Tallinn I (09)JK Loo (09)1 : 1mängu ankeet protokoll
21.06 12:00JK Tabasalu (09)Tallinna FC Ararat I (09)3 : 1mängu ankeet protokoll
V voor
26.06 15:00Tallinna FC Ararat I (09)FC Kuressaare (09)3 : 2mängu ankeet protokoll
26.06 15:30JK Tallinna Kalev Valge (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)0 : 4mängu ankeet protokoll
27.06 11:45Harju JK Laagri (09)JK Tabasalu (09)- : +mängu ankeet protokoll
28.06 18:00FC Nõmme United (09)FC Tallinn I (09)1 : 3mängu ankeet protokoll
VI voor
04.07 11:00JK Loo (09)FC Nõmme United (09)4 : 1mängu ankeet protokoll
04.07 12:15Tallinna FC Flora Rohelised (09)Tallinna FC Ararat I (09)1 : 0mängu ankeet protokoll
04.07 16:30FC Tallinn I (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)0 : 1mängu ankeet protokoll
12.08 13:00FC Kuressaare (09)Harju JK Laagri (09)Staadion puudu - protokoll
VII voor
08.08 11:45Harju JK Laagri (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)Staadion puudu - protokoll
09.08 10:00JK Tallinna Kalev Valge (09)JK Loo (09)2 : 2mängu ankeet protokoll
20.08 15:30JK Tabasalu (09)FC Kuressaare (09)0 : 1mängu ankeet protokoll
02.09 17:00Tallinna FC Ararat I (09)FC Tallinn I (09)6 : 5mängu ankeet protokoll
VIII voor
12.08 18:00Tallinna FC Flora Rohelised (09)JK Tabasalu (09)2 : 0mängu ankeet protokoll
16.08 12:00JK Loo (09)Tallinna FC Ararat I (09)1 : 4mängu ankeet protokoll
16.08 18:00FC Nõmme United (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)2 : 0mängu ankeet protokoll
16.08 18:00FC Tallinn I (09)Harju JK Laagri (09)Staadion puudu - protokoll
IX voor
22.08 10:00Tallinna FC Ararat I (09)FC Nõmme United (09)1 : 0mängu ankeet protokoll
22.08 11:45Harju JK Laagri (09)JK Loo (09)Staadion puudu - protokoll
23.08 11:00JK Tabasalu (09)FC Tallinn I (09)5 : 1mängu ankeet protokoll
25.08 13:00FC Kuressaare (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)0 : 3mängu ankeet protokoll
X voor
15.08 13:00FC Kuressaare (09)FC Tallinn I (09)2 : 0mängu ankeet protokoll
29.08 09:45Harju JK Laagri (09)FC Nõmme United (09)Staadion puudu - protokoll
29.08 15:00Tallinna FC Ararat I (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)6 : 1mängu ankeet protokoll
30.08 19:00JK Tabasalu (09)JK Loo (09)2 : 3mängu ankeet protokoll
XI voor
05.09 13:00JK Loo (09)FC Kuressaare (09)2 : 1mängu ankeet protokoll
06.09 18:00JK Tallinna Kalev Valge (09)Harju JK Laagri (09)Staadion puudu - protokoll
06.09 18:00FC Nõmme United (09)JK Tabasalu (09)0 : 1mängu ankeet protokoll
09.09 16:00FC Tallinn I (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)1 : 2mängu ankeet protokoll
XII voor
12.09 11:00JK Tabasalu (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)2 : 1mängu ankeet protokoll
12.09 11:45Harju JK Laagri (09)Tallinna FC Ararat I (09)Staadion puudu - protokoll
12.09 13:00FC Kuressaare (09)FC Nõmme United (09)3 : 0mängu ankeet protokoll
12.09 14:00Tallinna FC Flora Rohelised (09)JK Loo (09)2 : 2mängu ankeet protokoll
XIII voor
18.09 14:30JK Tallinna Kalev Valge (09)FC Kuressaare (09)1 : 1mängu ankeet protokoll
19.09 10:30Tallinna FC Ararat I (09)JK Tabasalu (09)3 : 1mängu ankeet protokoll
20.09 18:00FC Nõmme United (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)0 : 3mängu ankeet protokoll
21.09 19:00JK Loo (09)FC Tallinn I (09)3 : 4mängu ankeet protokoll
XIV voor
26.09 12:00JK Tabasalu (09)Harju JK Laagri (09)Staadion puudu - protokoll
26.09 16:00Tallinna FC Flora Rohelised (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)5 : 0mängu ankeet protokoll
27.09 14:00FC Tallinn I (09)FC Nõmme United (09)1 : 3mängu ankeet protokoll
27.09 17:00FC Kuressaare (09)Tallinna FC Ararat I (09)1 : 0mängu ankeet protokoll
XV voor
03.10 10:30Tallinna FC Ararat I (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)0 : 1mängu ankeet protokoll
03.10 11:45Harju JK Laagri (09)FC Kuressaare (09)Staadion puudu - protokoll
04.10 13:00JK Tallinna Kalev Valge (09)FC Tallinn I (09)2 : 1mängu ankeet protokoll
21.10 11:00FC Nõmme United (09)JK Loo (09)3 : 4*mängu ankeet protokoll
XVI voor
02.08 18:00FC Kuressaare (09)JK Tabasalu (09)2 : 0mängu ankeet protokoll
10.10 13:30Tallinna FC Flora Rohelised (09)Harju JK Laagri (09)Staadion puudu - protokoll
11.10 13:00JK Loo (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)4 : 1mängu ankeet protokoll
11.10 14:00FC Tallinn I (09)Tallinna FC Ararat I (09)0 : 1mängu ankeet protokoll
XVII voor
17.10 10:30Tallinna FC Ararat I (09)JK Loo (09)2 : 2*mängu ankeet protokoll
17.10 12:30JK Tabasalu (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)0 : 7mängu ankeet protokoll
17.10 16:30Harju JK Laagri (09)FC Tallinn I (09)Staadion puudu - protokoll
18.10 17:00JK Tallinna Kalev Valge (09)FC Nõmme United (09)1 : 2*mängu ankeet protokoll
XVIII voor
20.10 13:00Tallinna FC Flora Rohelised (09)FC Kuressaare (09)3 : 1*mängu ankeet
25.10 12:00JK Loo (09)Harju JK Laagri (09)Staadion puudu - protokoll
25.10 18:00FC Nõmme United (09)Tallinna FC Ararat I (09)Männiku kunstmuruväljak - Võidu 16, Tallinn
25.10 19:00FC Tallinn I (09)JK Tabasalu (09)Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.