KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U13 I alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2018)
I voor
06.04 18:30Harju JK (06)Tallinna JK Augur (06)2 : 0 protokoll
06.04 19:30Viimsi MRJK III (06)Tallinna FC Flora I (06)4 : 1 protokoll
09.05 18:00Tallinna FC Levadia Must (06)FCI Tallinn (06)1 : 2 protokoll
II voor
14.04 10:30Tallinna FC Flora I (06)Tallinna FC Levadia Must (06)0 : 8 protokoll
14.04 11:30Tallinna JK Augur (06)FCI Tallinn (06)1 : 3 protokoll
16.04 17:30Harju JK (06)Viimsi MRJK III (06)8 : 1 protokoll
III voor
20.04 19:30Viimsi MRJK III (06)Tallinna JK Augur (06)3 : 2 protokoll
21.04 10:00Tallinna FC Levadia Must (06)Harju JK (06)2 : 1 protokoll
22.04 12:00FCI Tallinn (06)Tallinna FC Flora I (06)8 : 1 protokoll
IV voor
27.04 18:30Harju JK (06)FCI Tallinn (06)1 : 9 protokoll
28.04 11:30Tallinna JK Augur (06)Tallinna FC Flora I (06)5 : 0 protokoll
23.05 17:30Viimsi MRJK III (06)Tallinna FC Levadia Must (06)1 : 3 protokoll
V voor
05.05 10:00Tallinna FC Levadia Must (06)Tallinna JK Augur (06)4 : 1 protokoll
05.05 10:30Tallinna FC Flora I (06)Harju JK (06)0 : 9 protokoll
06.05 12:00FCI Tallinn (06)Viimsi MRJK III (06)6 : 1 protokoll
VI voor
09.05 19:00Tallinna JK Augur (06)Harju JK (06)2 : 1 protokoll
12.05 10:30Tallinna FC Flora I (06)Viimsi MRJK III (06)2 : 4 protokoll
13.05 12:00FCI Tallinn (06)Tallinna FC Levadia Must (06)4 : 2 protokoll
VII voor
18.05 19:30Viimsi MRJK III (06)Harju JK (06)2 : 1 protokoll
19.05 10:00Tallinna FC Levadia Must (06)Tallinna FC Flora I (06)10 : 0 protokoll
20.05 12:00FCI Tallinn (06)Tallinna JK Augur (06)7 : 0 protokoll
VIII voor
26.05 10:30Tallinna FC Flora I (06)FCI Tallinn (06)0 : 13 protokoll
26.05 11:30Tallinna JK Augur (06)Viimsi MRJK III (06)5 : 0 protokoll
26.05 13:00Harju JK (06)Tallinna FC Levadia Must (06)1 : 5 protokoll
IX voor
02.06 10:30Tallinna FC Flora I (06)Tallinna JK Augur (06)2 : 5 protokoll
02.06 11:30Tallinna FC Levadia Must (06)Viimsi MRJK III (06)5 : 2 protokoll
03.06 12:00FCI Tallinn (06)Harju JK (06)5 : 4 protokoll
X voor
08.06 20:45Viimsi MRJK III (06)FCI Tallinn (06)2 : 2 protokoll
09.06 11:30Tallinna JK Augur (06)Tallinna FC Levadia Must (06)2 : 2 protokoll
09.06 13:00Harju JK (06)Tallinna FC Flora I (06)12 : 0 protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.