KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U14 II liiga Põhi/Lõuna» MÄNGUDE KALENDER (2016)
I voor
15.04 15:00Pärnu JK (03)FC Helios Võru (03)0 : 0 protokoll
15.04 17:00Tallinna FC Flora I (03)Keila JK (03)4 : 4 protokoll
15.04 18:00Viljandi JK Tulevik (03)JK Tallinna Kalev (03)5 : 4 protokoll
15.04 18:30Raplamaa JK (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)9 : 0 protokoll
13.06 12:00Nõmme Kalju FC Laagri (03)FC Ülenurme (03)2 : 0 protokoll
II voor
22.04 15:00Pärnu JK (03)FC Ülenurme (03)6 : 3 protokoll
22.04 17:00Keila JK (03)Raplamaa JK (03)8 : 3 protokoll
22.04 19:00Tallinna FC Flora I (03)JK Tallinna Kalev (03)3 : 2 protokoll
23.04 11:00Viljandi JK Tulevik (03)FC Helios Võru (03)3 : 0 protokoll
24.04 17:00Nõmme Kalju FC Laagri (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)3 : 0 protokoll
III voor
29.04 15:00Pärnu JK (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)8 : 3 protokoll
29.04 17:00Lõuna-Läänemaa JK (03)Keila JK (03)3 : 8 protokoll
29.04 17:30JK Tallinna Kalev (03)Raplamaa JK (03)5 : 3 protokoll
30.04 10:30Tallinna FC Flora I (03)FC Helios Võru (03)8 : 0 protokoll
17.06 17:30Viljandi JK Tulevik (03)FC Ülenurme (03)7 : 0 protokoll
IV voor
06.05 17:00FC Ülenurme (03)Tallinna FC Flora I (03)0 : 12 protokoll
06.05 17:00Pärnu JK (03)Viljandi JK Tulevik (03)1 : 6 protokoll
06.05 17:30FC Helios Võru (03)Raplamaa JK (03)3 : 2 protokoll
07.05 15:45Nõmme Kalju FC Laagri (03)Keila JK (03)1 : 6 protokoll
10.05 17:30Lõuna-Läänemaa JK (03)JK Tallinna Kalev (03)4 : 7 protokoll
V voor
13.05 17:00Lõuna-Läänemaa JK (03)FC Helios Võru (03)2 : 3 protokoll
13.05 17:00Raplamaa JK (03)FC Ülenurme (03)3 : 0 protokoll
13.05 17:00Tallinna FC Flora I (03)Pärnu JK (03)5 : 1 protokoll
13.05 17:30JK Tallinna Kalev (03)Keila JK (03)1 : 2 protokoll
14.05 15:00Viljandi JK Tulevik (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)6 : 1 protokoll
VI voor
19.05 17:30Viljandi JK Tulevik (03)Tallinna FC Flora I (03)1 : 0 protokoll
20.05 17:00Pärnu JK (03)Raplamaa JK (03)3 : 1 protokoll
20.05 19:00FC Helios Võru (03)Keila JK (03)2 : 1 protokoll
21.05 19:00Nõmme Kalju FC Laagri (03)JK Tallinna Kalev (03)1 : 5 protokoll
22.05 17:00FC Ülenurme (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)7 : 3 protokoll
VII voor
27.05 15:30FC Helios Võru (03)JK Tallinna Kalev (03)0 : 0 protokoll
27.05 17:00Keila JK (03)FC Ülenurme (03)13 : 1 protokoll
27.05 17:00Lõuna-Läänemaa JK (03)Pärnu JK (03)8 : 1 protokoll
27.05 17:00Tallinna FC Flora I (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)5 : 0 protokoll
29.05 18:00Raplamaa JK (03)Viljandi JK Tulevik (03)2 : 3 protokoll
VIII voor
03.06 15:00Pärnu JK (03)Keila JK (03)2 : 12 protokoll
03.06 17:30JK Tallinna Kalev (03)FC Ülenurme (03)5 : 0 protokoll
03.06 19:00Tallinna FC Flora I (03)Raplamaa JK (03)1 : 4 protokoll
05.08 16:00Viljandi JK Tulevik (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)4 : 1 protokoll
16.08 15:30Nõmme Kalju FC Laagri (03)FC Helios Võru (03)0 : 0 protokoll
IX voor
10.06 12:30Lõuna-Läänemaa JK (03)Tallinna FC Flora I (03)1 : 4 protokoll
10.06 13:00Raplamaa JK (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)10 : 0 protokoll
10.06 17:00Keila JK (03)Viljandi JK Tulevik (03)6 : 2 protokoll
10.06 17:30JK Tallinna Kalev (03)Pärnu JK (03)3 : 2 protokoll
10.06 19:00FC Helios Võru (03)FC Ülenurme (03)7 : 1 protokoll
X voor
12.08 11:00Lõuna-Läänemaa JK (03)Raplamaa JK (03)0 : 8 protokoll
12.08 15:30FC Helios Võru (03)Pärnu JK (03)3 : 2 protokoll
12.08 17:00FC Ülenurme (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)7 : 4 protokoll
12.08 17:30JK Tallinna Kalev (03)Viljandi JK Tulevik (03)2 : 0 protokoll
23.08 16:00Keila JK (03)Tallinna FC Flora I (03)3 : 3 protokoll
XI voor
19.08 13:00Raplamaa JK (03)Keila JK (03)3 : 3 protokoll
19.08 15:30FC Helios Võru (03)Viljandi JK Tulevik (03)1 : 2 protokoll
19.08 17:00FC Ülenurme (03)Pärnu JK (03)0 : 10 protokoll
19.08 17:00Lõuna-Läänemaa JK (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)3 : 2 protokoll
19.08 17:30JK Tallinna Kalev (03)Tallinna FC Flora I (03)1 : 0 protokoll
XII voor
26.08 10:00Nõmme Kalju FC Laagri (03)Pärnu JK (03)3 : 2 protokoll
26.08 13:00Raplamaa JK (03)JK Tallinna Kalev (03)4 : 1 protokoll
26.08 17:00FC Ülenurme (03)Viljandi JK Tulevik (03)1 : 9 protokoll
26.08 17:30FC Helios Võru (03)Tallinna FC Flora I (03)3 : 1 protokoll
05.09 17:00Keila JK (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)13 : 1 protokoll
XIII voor
02.09 16:00Raplamaa JK (03)FC Helios Võru (03)0 : 1 protokoll
02.09 17:00Keila JK (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)7 : 1 protokoll
02.09 17:30JK Tallinna Kalev (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)6 : 4 protokoll
02.09 18:00Viljandi JK Tulevik (03)Pärnu JK (03)3 : 0 protokoll
02.09 19:00Tallinna FC Flora I (03)FC Ülenurme (03)3 : 0 protokoll
XIV voor
09.09 15:30Nõmme Kalju FC Laagri (03)Viljandi JK Tulevik (03)1 : 2 protokoll
10.09 13:00Pärnu JK (03)Tallinna FC Flora I (03)1 : 5 protokoll
13.09 17:00Keila JK (03)JK Tallinna Kalev (03)5 : 1 protokoll
20.09 17:30FC Helios Võru (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)+ : - protokoll
04.10 15:30FC Ülenurme (03)Raplamaa JK (03)2 : 5 protokoll
XV voor
16.09 16:00Tallinna FC Flora I (03)Viljandi JK Tulevik (03)2 : 1 protokoll
16.09 17:00Keila JK (03)FC Helios Võru (03)5 : 1 protokoll
16.09 17:00Lõuna-Läänemaa JK (03)FC Ülenurme (03)5 : 1 protokoll
16.09 17:30JK Tallinna Kalev (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)12 : 0 protokoll
16.09 18:00Raplamaa JK (03)Pärnu JK (03)8 : - protokoll
XVI voor
23.09 17:00FC Ülenurme (03)Keila JK (03)1 : 7 protokoll
23.09 17:00Viljandi JK Tulevik (03)Raplamaa JK (03)0 : 1 protokoll
23.09 17:30JK Tallinna Kalev (03)FC Helios Võru (03)3 : 2 protokoll
23.09 19:00Pärnu JK (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)7 : 0 protokoll
24.09 19:00Nõmme Kalju FC Laagri (03)Tallinna FC Flora I (03)1 : 2 protokoll
XVII voor
06.08 14:00FC Helios Võru (03)Nõmme Kalju FC Laagri (03)12 : 0 protokoll
30.09 18:30Keila JK (03)Pärnu JK (03)4 : 5 protokoll
07.10 17:00FC Ülenurme (03)JK Tallinna Kalev (03)2 : 3 protokoll
07.10 17:00Lõuna-Läänemaa JK (03)Viljandi JK Tulevik (03)1 : 5 protokoll
07.10 17:00Raplamaa JK (03)Tallinna FC Flora I (03)1 : 2 protokoll
XVIII voor
30.09 19:00Tallinna FC Flora I (03)Lõuna-Läänemaa JK (03)5 : 1 protokoll
14.10 15:00Nõmme Kalju FC Laagri (03)Raplamaa JK (03)1 : 6 protokoll
14.10 16:30Viljandi JK Tulevik (03)Keila JK (03)7 : 3 protokoll
14.10 17:00FC Ülenurme (03)FC Helios Võru (03)0 : 1 protokoll
14.10 17:00Pärnu JK (03)JK Tallinna Kalev (03)1 : 3 protokoll
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.