KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tüdrukute U13 - III alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2019)
I voor
19.05 14:00Tallinna FC Levadia (T-07)JK Tabasalu (T-07)5 : 0 protokoll
19.05 14:00Saku Sporting (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)4 : 0 protokoll
II voor
19.05 14:35Saku Sporting (T-07)Tallinna FC Levadia (T-07)0 : 8 protokoll
19.05 14:35JK Tabasalu (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)6 : 0 protokoll
III voor
19.05 15:20Pärnu JK Vaprus must (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)2 : 5 protokoll
19.05 15:20JK Tabasalu (T-07)Saku Sporting (T-07)0 : 1 protokoll
IV voor
19.05 15:55Saku Sporting (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)3 : 0 protokoll
19.05 15:55Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Tallinna FC Levadia (T-07)0 : 11 protokoll
V voor
19.05 16:40Tallinna FC Levadia (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)13 : 0 protokoll
19.05 16:40Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)JK Tabasalu (T-07)0 : 8 protokoll
VI voor
20.06 16:00Tallinna FC Levadia (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)11 : 0 protokoll
20.06 16:00JK Tabasalu (T-07)Saku Sporting (T-07)6 : 0 protokoll
VII voor
20.06 16:45Tallinna FC Levadia (T-07)JK Tabasalu (T-07)6 : 1 protokoll
20.06 16:45Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Saku Sporting (T-07)1 : 5 protokoll
VIII voor
20.06 17:30Saku Sporting (T-07)Tallinna FC Levadia (T-07)0 : 10 protokoll
20.06 17:30Pärnu JK Vaprus must (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)3 : 1 protokoll
IX voor
20.06 18:15Pärnu JK Vaprus must (T-07)JK Tabasalu (T-07)0 : 11 protokoll
20.06 18:15Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Tallinna FC Levadia (T-07)0 : 13 protokoll
X voor
20.06 18:45Saku Sporting (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)7 : 0 protokoll
20.06 18:45JK Tabasalu (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)6 : 0 protokoll
XI voor
10.08 11:00Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)JK Tabasalu (T-07)0 : 9* protokoll
10.08 11:00Pärnu JK Vaprus must (T-07)Tallinna FC Levadia (T-07)0 : 14* protokoll
XII voor
10.08 11:45Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)1 : 1* protokoll
10.08 11:45Saku Sporting (T-07)Tallinna FC Levadia (T-07)0 : 11* protokoll
XIII voor
10.08 12:30JK Tabasalu (T-07)Saku Sporting (T-07)3 : 1* protokoll
10.08 12:30Tallinna FC Levadia (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)12 : 0* protokoll
XIV voor
10.08 13:15JK Tabasalu (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)6 : 0* protokoll
10.08 13:15Saku Sporting (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)5 : 1* protokoll
XV voor
10.08 14:00Pärnu JK Vaprus must (T-07)Saku Sporting (T-07)2 : 3* protokoll
10.08 14:00Tallinna FC Levadia (T-07)JK Tabasalu (T-07)3 : 0* protokoll
XVI voor
23.08 13:00Tallinna FC Levadia (T-07)JK Tabasalu (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
23.08 13:00Saku Sporting (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XVII voor
23.08 13:45Saku Sporting (T-07)JK Tabasalu (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
23.08 13:45Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XVIII voor
23.08 14:30Tallinna FC Levadia (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
23.08 14:30JK Tabasalu (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XIX voor
23.08 15:15JK Tabasalu (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
23.08 15:15Saku Sporting (T-07)Tallinna FC Levadia (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
XX voor
23.08 16:00Tallinna FC Levadia (T-07)Pärnu JK Vaprus kollane (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
23.08 16:00Saku Sporting (T-07)Pärnu JK Vaprus must (T-07)Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.