U12 II alagrupp» MÄNGUDE KALENDER (2020)
I voor
29.05 15:00FC Tallinn I (09)FC Kuressaare (09)Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinnmängu ankeet
29.05 18:00JK Tallinna Kalev Valge (09)Tallinna FC Ararat I (09)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinnmängu ankeet
31.05 16:00JK Loo (09)JK Tabasalu (09)Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik
31.05 18:00FC Nõmme United (09)Harju JK Laagri (09)3 : 2*mängu ankeet protokoll
II voor
06.06 12:00JK Tabasalu (09)FC Nõmme United (09)Tabasalu kunstmuruväljak - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
06.06 12:00FC Kuressaare (09)JK Loo (09)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
07.06 12:45Harju JK Laagri (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
07.06 14:45Tallinna FC Flora Rohelised (09)FC Tallinn I (09)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
III voor
13.06 10:30Tallinna FC Ararat I (09)Harju JK Laagri (09)Lasnamäe Spordikeskus - Peterburi tee 15a, Tallinn
14.06 10:00JK Loo (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik
14.06 14:00JK Tallinna Kalev Valge (09)JK Tabasalu (09)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
14.06 18:00FC Nõmme United (09)FC Kuressaare (09)Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
IV voor
20.06 09:45Tallinna FC Flora Rohelised (09)FC Nõmme United (09)Nike Arena - Jalgpalli 19, 11312 Tallinn
20.06 12:00JK Tabasalu (09)Tallinna FC Ararat I (09)Tabasalu kunstmuruväljak - Kooli 1, 76901 Tabasalu, Harjumaa
20.06 15:00FC Tallinn I (09)JK Loo (09)Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
20.06 17:30FC Kuressaare (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
V voor
26.06 15:30JK Tallinna Kalev Valge (09)Tallinna FC Flora Rohelised (09)Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
27.06 10:30Tallinna FC Ararat I (09)FC Kuressaare (09)Lasnamäe Spordikeskus - Peterburi tee 15a, Tallinn
27.06 11:45Harju JK Laagri (09)JK Tabasalu (09)Laagri kunstmurustaadion - Veskitammi 22, 76401 Laagri, Saue vald
28.06 18:00FC Nõmme United (09)FC Tallinn I (09)Männiku staadion - Võidu 16, Tallinn
VI voor
04.07 12:15Tallinna FC Flora Rohelised (09)Tallinna FC Ararat I (09)Kotka staadion - Linnu tee 5, 11317 Tallinn
04.07 13:00FC Kuressaare (09)Harju JK Laagri (09)Kuressaare kunstmurustaadion - Vuti tn 1, Kuressaare
04.07 16:30FC Tallinn I (09)JK Tallinna Kalev Valge (09)Lasnamäe Spordikompleksi kunstmurustaadion - Pae tn 1, Tallinn
05.07 15:00JK Loo (09)FC Nõmme United (09)Loo kunstmuruväljak - Saha tee 7, Loo alevik