KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused» KÜLASTATAVUS (2017/2018)
RingKokkuKeskmine
1/8 732 92
1/16 1551 97
1/32 2346 73
1/64 1498 44
Kokku 6127 76
Kodumängud
NimiKokkuKeskmine
JK Sillamäe Kalev 210 210
Tallinna FC Flora 401 200
Koeru JK 192 192
FC Elva 190 190
Narva United FC 352 176
Tallinna FC Levadia 442 147
Viljandi JK Tulevik 271 136
Viimsi JK II 120 120
Nõmme Kalju FC 205 102
Tallinna FC Infonet 200 100
Rakvere JK Tarvas 95 95
Läänemaa JK Haapsalu 188 94
Kohtla-Järve JK Järve II 90 90
Jõgeva SK Noorus-96 88 88
Tallinna FC Castovanni Eagles 88 88
Tartu JK Tammeka U21 164 82
JK Tallinna Kalev 77 77
Pärnu JK Poseidon 74 74
JK Narva Trans 294 74
FC Kuressaare 136 68
Viimsi JK 135 68
FC Järva-Jaani 135 68
Paide Linnameeskond 127 64
Türi Ganvix JK 63 63
Tartu FC Santos 60 60
Raplamaa JK 56 56
Ambla Vallameeskond 54 54
Kohtla-Järve JK Järve 98 49
FC Lelle 46 46
Tallinna FC Levadia III 46 46
Rumori Calcio Tallinn 123 41
JK Tallinna Kalev III 38 38
Tallinna FC Flora U21 38 38
Rakvere JK Tarvas II 34 34
Tallinna FC Flora U19 66 33
Lihula JK 31 31
FC Tartu 30 30
FC Jõgeva Wolves II 59 30
Kuusalu JK Rada 27 27
JK Kernu Kadakas 52 26
Maardu United 52 26
FC Kose 26 26
JK Väätsa Vald 25 25
Tallinna FC Ararat TTÜ 24 24
46 23
Pirita JK Reliikvia 18 18
Tallinna FC TransferWise 36 18
Saue JK Laagri 16 16
Tallinna JK Piraaja 16 16
Tallinna FC Soccernet 16 16
Navi Vutiselts 15 15
FC Jõgeva Wolves 14 14
FC Zenit Tallinn 8 8
FC Otepää 7 7
Tartu Ülikool Fauna 5 5
Pealtvaatajad võõrsil mängudel
NimiKokkuKeskmine
Tartu JK Tammeka 271 271
Paide Linnameeskond 212 212
Tallinna FC Levadia 210 210
Tallinna FC Flora 384 192
Tallinna FC Ararat TTÜ 190 190
FC Nõmme United 162 162
Nõmme Kalju FC 312 156
FC Elva 303 152
FC Helios Tartu 146 146
FC Lelle 146 146
Viljandi JK Tulevik 130 130
Pärnu JK Vaprus 100 100
Tallinna FC Infonet 192 96
Pärnu JK Poseidon 95 95
FC Zenit Tallinn 93 93
Tallinna FC Flora U21 272 91
SK Imavere Forss 88 88
Tallinna FC Infonet II 87 87
Tallinna FC Levadia III 85 85
Maardu Linnameeskond 78 78
FC Kuressaare 68 68
FC Jõgeva Wolves 65 65
Tartu JK Welco 195 65
Suure-Jaani United 65 65
Tallinna Depoo 63 63
Jõgeva SK Noorus-96 63 63
119 60
Türi Ganvix JK 108 54
Läänemaa JK Haapsalu 54 54
Rakvere JK Tarvas 161 54
Kohtla-Järve JK Järve 102 51
Raasiku FC Joker 100 50
Lihula JK 48 48
Põlva FC Lootos 48 48
Tallinna JK Legion 46 46
Kassisaba FC Igiliikur 40 40
FC Tartu 66 33
Tallinna FC Olympic Olybet 32 32
Kuusalu JK Rada 62 31
Tallinna FC Eston Villa 30 30
Valga FC Warrior 30 30
JK Kernu Kadakas 28 28
JK Loo 27 27
SK Tääksi 51 26
Vastseliina FC Tannem 25 25
Tartu Ülikool Fauna 22 22
Tallinna FC TransferWise 22 22
FC Otepää 8 8
Tallinna JK Jalgpallihaigla 7 7
Maardu United 0 0
Saue JK Laagri 0 0
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.