KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused» KÜLASTATAVUS (2018/2019)
RingKokkuKeskmine
1/8 1344 168
1/16 1562 98
1/32 1948 61
1/64 864 32
Kokku 5718 90
Kodumängud
NimiKokkuKeskmine
JK Tabasalu 636 318
FC Helios Tartu 270 270
Tallinna FC Levadia 377 188
Tartu JK Tammeka 169 169
Nõmme Kalju FC 158 158
Tallinna JK Legion 150 150
Tartu JK Welco 256 128
Paide Linnameeskond 251 126
JK Tallinna Kalev 115 115
JK Narva Trans 113 113
FC Kuressaare 331 110
Viimsi JK 107 107
Kohtla-Järve JK Järve 91 91
Läänemaa JK Haapsalu 182 91
FC Järva-Jaani 270 90
Tallinna FC Flora 88 88
Maardu Linnameeskond 335 84
Tallinna FC Olympic Olybet 76 76
Vastseliina FC Tannem 71 71
Rakvere JK Tarvas 64 64
Pärnu JK Poseidon 52 52
JK Sillamäe Kalev 52 52
Rumori Calcio Tallinn 99 50
Paide Linnameeskond II 45 45
Koeru JK 37 37
Viimsi JK II 148 37
Tallinna FC Ararat TTÜ 37 37
Tallinna FC Flora U21 35 35
Suure-Jaani United 34 34
Valga FC Warrior 34 34
Viljandi JK Tulevik II 33 33
Tallinna JK Augur 33 33
Tallinna JK Jalgpallihaigla 32 32
SK Imavere Forss 62 31
Tõrva JK 25 25
Tallinna FC Soccernet 23 23
JK Loo 22 22
Ambla Vallameeskond 22 22
Jõgeva SK Noorus-96 21 21
FC Zenit Tallinn 19 19
Tallinna FC Eston Villa 19 19
36 18
Tallinna FC TransferWise 17 17
Tallinna JK Piraaja 33 16
JK Tallinna Kalev III 13 13
Kassisaba FC Igiliikur 12 12
FC Kose 0 0
Raasiku FC Joker 0 0
FC Jõgeva Wolves II 0 0
Pealtvaatajad võõrsil mängudel
NimiKokkuKeskmine
FC Zenit Tallinn 455 228
FC Lelle 225 225
Tallinna FC Flora 659 220
Tallinna FC Flora U21 169 169
147 147
JK Tallinna Kalev 243 122
Tallinna FC Levadia 234 117
Tartu JK Tammeka 315 105
Tartu FC Santos 186 93
JK Narva Trans 185 92
Viljandi JK Tulevik 87 87
Nõmme Kalju FC III 79 79
Pärnu JK Vaprus 220 73
JK Sillamäe Kalev 70 70
Tallinna JK Legion 202 67
FC Nõmme United 64 64
Jõgeva SK Noorus-96 122 61
Valga FC Warrior 120 60
FC Jõgeva Wolves II 60 60
Läänemaa JK Haapsalu 118 59
Viljandi JK Tulevik II 52 52
JK Tabasalu 97 48
Nõmme Kalju FC 96 48
Tallinna FC Flora U19 45 45
FC Elva 134 45
Põlva FC Lootos 40 40
Kassisaba FC Igiliikur 37 37
Ambla Vallameeskond 36 36
Paide Linnameeskond 33 33
FC Jõgeva Wolves 33 33
Kohtla-Järve JK Järve II 64 32
Kohtla-Järve JK Järve 25 25
Viimsi JK 22 22
FC Otepää 21 21
FC Kose 19 19
JK Kernu Kadakas 18 18
Tallinna Depoo 18 18
Raplamaa JK 14 14
Koeru JK 0 0
Pärnu JK Poseidon 0 0
Maardu United 0 0
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.