KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused» KÜLASTATAVUS (2019/2020)
RingKokkuKeskmine
1/8 785 98
1/16 1660 104
1/32 2883 90
1/64 1074 43
Kokku 6402 84
Kodumängud
NimiKokkuKeskmine
Tallinna JK Legion 357 357
FC Nõmme United 332 332
Pärnu JK Vaprus 248 248
Tallinna FC Flora 229 229
JK Tabasalu 220 220
Läänemaa JK 180 180
FC Helios Võru 170 170
FC Elva 501 167
Tartu JK Tammeka 161 161
FC Järva-Jaani 146 146
Nõmme Kalju FC 140 140
FC Tarvastu 135 135
Maardu Linnameeskond 260 130
Tallinna FC Levadia 258 129
Viimsi JK 126 126
FC Kuressaare 221 110
Paide Linnameeskond 211 106
Viljandi JK Tulevik 288 96
Suure-Jaani United 254 85
JK Tallinna Kalev 84 84
Viimsi JK II 84 84
Kristiine JK 68 68
Kohtla-Järve JK Järve 65 65
Rakvere JK Tarvas 58 58
Tallinna FC Hell Hunt 55 55
153 51
Tallinna JK Legion II 97 48
Maarjamäe FC Igiliikur 48 48
JK Narva Trans 93 46
FC Lelle 90 45
JK Kernu Kadakas 41 41
Tallinna FC Olympic Olybet 34 34
Tallinna FC Flora U19 33 33
Jõgeva SK Noorus-96 21 21
JK Loo 20 20
Kohtla-Järve JK Järve II 38 19
Tallinna JK Piraaja 18 18
FC Kose 18 18
FC Helios Tartu 13 13
Tallinna FC Soccernet 9 9
Tallinna FC Eston Villa 7 7
Tallinna JK Jalgpallihaigla 0 0
Pealtvaatajad võõrsil mängudel
NimiKokkuKeskmine
Tallinna FC Levadia 229 229
JK Narva Trans 441 220
EMÜ SK 204 204
Tallinna FC Flora U21 400 200
Tartu JK Tammeka 530 177
Tallinna FC Infonet 161 161
Tartu JK Welco 316 158
Keila JK 140 140
JK Kernu Kadakas 137 137
FC Elva 135 135
Tallinna FC Flora 270 135
Nõmme Kalju FC 264 132
Raplamaa JK 126 126
JK Tallinna Kalev III 298 99
JK Tallinna Kalev 193 96
Valga FC Warrior 92 92
JK Tabasalu 174 87
Maarjamäe FC Igiliikur 84 84
FC Helios Tartu 72 72
Rumori Calcio Tallinn 64 64
Kohtla-Järve JK Järve 58 58
Põhja-Tallinna JK Volta 159 53
Paide Linnameeskond 102 51
Viljandi JK Tulevik 48 48
FC Helios Võru 95 48
FC Jõgeva Wolves II 47 47
Tallinna FC Eston Villa 47 47
Pärnu Jalgpalliklubi 44 44
Tallinna FC TransferWise 41 41
FC Zenit Tallinn 72 36
Maardu Linnameeskond 32 32
FC Otepää 88 29
Viimsi JK 24 24
Tallinna FC Flora U19 23 23
FC Jõgeva Wolves 23 23
Tallinna JK Legion II 18 18
Kohtla-Järve JK Järve II 31 16
Vastseliina FC Tannem 16 8
Pärnu JK Poseidon 6 6
FC Tarvastu 0 0
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.