KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
Tipneri karikavõistlused » UUDISED ()
LXIV voor
FC Kose - Tartu JK Tammeka0 : 4  
FC Jõgeva Wolves - FC Like & Share 1 : 2  
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora II1 : 4
FC Elva - Tallinn C.F.3 : 4  
FC Kuressaare - Rapla Lokomotiv20 : 0  
Harju JK - Tallinna FC Infonet II1 : 5
Tallinna FC Castovanni Eagles - Tallinna JK Piraaja0 : 2
SK Eestimaa Kasakad - JK Narva Trans0 : 14  
Tallinna FC Infonet - Virtsu Jalgpalliklubi36 : 0  
JK Tallinna Kalev - HÜJK Emmaste1 : 2  
SK Imavere Forss - Tallinna FC Twister6 : 2
JK Kernu Kadakas - Tallinna FC Levadia0 : 8  
Tartu Ülikool Fauna - Nõmme Kalju FC III2 : 3
Türi Ganvix JK - Viimsi FC Igiliikur3 : 1
Navi Vutiselts - Valga FC Warrior4 : 0
SK Tääksi - FC IceBears (RL)10 : 1
Jõgeva SK Noorus-96 - Tallinna JK Jalgpallihaigla9 : 1
Tallinna Depoo - Vastseliina FC Tannem2 : 4
Tallinna FC Soccernet - FC Puhkus Mehhikos (RL)2 : 1
Maardu United - Narva United FC4 : 3
JK Roosad Pantrid - Tartu FC Bronx Wood0 : 5
FC Lelle - FC Moe1 : 0
Pärnu JK Poseidon - Rumori Calcio Tallinn3 : 2  
Raasiku Valla FC - Tõrva JK1 : 7  
Pirita JK Reliikvia - FC Helios5 : 0
JK Kaitseliit Kalev - JK Küsimärk12 : 1
Tallinna FC Olympic Olybet - JK Pedajamäe (RL)2 : 0
Tallinna FC Reaal - JK Väätsa Vald1 : 2
Viljandi JK Tulevik - Keila JK 2 : 1  
Rapla JK Atli - Pärnu FC Metropool2 : 6
Paide Linnameeskond - JK Raudteetöölised (RL)31 : 0  
Raasiku FC Joker - Kuusalu JK Rada3 : 3  
Tallinna FC Eston Villa - FC Tartu2 : 1
SK Roosu - Tabasalu JK Charma4 : 1
Raplamaa JK Märjamaa - Tallinna FC TransferWise2 : 1
FC Nõmme United - Kohtla-Nõmme (RL)9 : 1
JK Retro - FC Peedu (RL)7 : 5
Tallinna FC Forza - Saue JK Laagri+ : -
Maardu FC Starbunker - Tallinna FC Flora III3 : 0  
Liiga tabel
1FC Like & Share 2 1 0 1 4:5 3
2Rumori Calcio Tallinn 1 0 0 1 2:3 0
3FC Puhkus Mehhikos (RL) 1 0 0 1 1:2 0
4Tallinna FC TransferWise 1 0 0 1 1:2 0
5FC Moe 1 0 0 1 0:1 0
6FC Peedu (RL) 1 0 0 1 5:7 0
7JK Pedajamäe (RL) 1 0 0 1 0:2 0
8JK Fellin (RL) 1 0 0 1 1:5 0
9JK Roosad Pantrid 1 0 0 1 0:5 0
10FC Helios 1 0 0 1 0:5 0
11JK Õismäe Torm (RL) 1 0 0 1 0:6 0
12Kohtla-Nõmme (RL) 1 0 0 1 1:9 0
13FC IceBears (RL) 1 0 0 1 1:10 0
14JK Küsimärk 1 0 0 1 1:12 0
15Lootos FCR (RL) 1 0 0 1 0:12 0
16Rapla Lokomotiv 1 0 0 1 0:20 0
17JK Raudteetöölised (RL) 1 0 0 1 0:31 0
26.04.2017 13:53 Klubijalgpalli pidupäeval toimub A. Le Coq Arenal arvukalt üritusi
13.04.2017 12:11 Karikavõistluste poolfinaalid: FCI Tallinn - Narva United, Tammeka - Paide (järelvaadatav!)
13.04.2017 10:16 VIDEOD: Penaltiseeria Hiiul ja üllatus Narvas
12.04.2017 22:26 VIDEOD: Tammeka ja Paide võidud karikasarjas
12.04.2017 21:06 Poolfinaali pääsesid Tammeka, Paide, Narva United ja FCI Tallinn
12.04.2017 20:57 Karikavõistluste poolfinaalpaarid loositakse neljapäeval kell 12
ARHIIV








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.