KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
t-U11

Liiga tabel
Põlva FC Lootos (T-07)
Nõmme Kalju FC (T-07)
Tallinna FC Levadia (T-07)
Rakvere JK Tarvas (T-07)
Tallinna FC Flora (T-07)
Viimsi MRJK (T-07)
Raplamaa JK (T-07)
Tallinna FC Ajax (T-07)
Tartu JK Tammeka Tammelinn (T-07)
Tartu JK Tammeka Annelinn (T-07)
Kohila Püsivus (T-07)
SK Barca (T-07)
Hooaeg 2016 ajakavad

IV voor


Tüdrukute U11 IV vooru, 1. turniir, toimub 11. septembril, algusega 11:00, Maarjamäe kunstmuruväljakul (Kose tee 4, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna FC Levadia (kontakt Stanislava Russakova 5624 8132)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Levadia, Rakvere JK Tarvas, Raplamaa JK, Maardu LM, Pärnu JK Poseidon
Kohtunikud: Igor Kazakov ja Igor Ištšik

Ajakava:
11:00 Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
11:00 Maardu LM - Raplamaa JK, Väljak II
11:45 Rakvere JK Tarvas - Pärnu JK Poseidon, Väljak I
11:45 Raplamaa JK - Tallinna FC Levadia, Väljak II
12:30 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK, Väljak I
12:30 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak II
13:15 Raplamaa JK - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
13:15 Maardu LM - Pärnu JK Poseidon, Väljak II
14:00 Rakvere JK Tarvas - Maardu LM, Väljak I
14:00 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Levadia, Väljak II


Tüdrukute U11 IV vooru, 2. turniir, toimub 24. septembril, algusega 13:00, Tartu Sepa tänava staadionil (Sepa 15a, Tartu)
Turniiri korraldaja Tartu JK Tammeka (kontakt Sirje Roops 5677 5970)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka, Põlva FC Lootos, Tallinna FC Flora, Tallinna JK Legion, Viimis MRJK
Kohtunikud:

Ajakava:
13:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora, Väljak I
13:00 Põlva FC Lootos - Tallinna JK Legion, Väljak II
13:45 Tallinna FC Flora - Viimsi MRJK, Väljak I
13:45 Tallinna JK Legion - Tartu JK Tammeka, Väljak II
14:30 Viimsi MRJK - Tallinna JK Legion, Väljak I
14:30 Tartu JK Tammeka - Põlva FC Lootos, Väljak II
15:15 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora, Väljak I
15:15 Põlva FC Lootos - Viimsi MRJK, Väljak II
16:00 Tallinna FC Flora - Põlva FC Lootos, Väljak I
16:00 Viimsi MRJK - Tartu JK Tammeka, Väljak II
 
III voor


Tüdrukute U11 III vooru, 1. turniir, toimub 20. augustil, algusega 10:00, Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna FC Flora (kontakt Mari-Ann Ploompuu 511 2291)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora, Pärnu JK Poseidon, Tallinna FC Levadia, Maardu LM, Tartu JK Tammeka
Kohtunikud: Daniel Jakob Minkkinen ja Kevin Omelin.

Ajakava:
10:00 Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia, Väljak I
10:00 Maardu LM - Pärnu JK Poseidon, Väljak II
10:45 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka, Väljak I
10:45 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Flora, Väljak II
11:30 Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Poseidon, Väljak I
11:30 Tallinna FC Flora - Maardu LM, Väljak II
12:15 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Levadia, Väljak I
12:15 Maardu LM - Tartu JK Tammeka, Väljak II
13:00 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak I
13:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora, Väljak II


Tüdrukute U11 III vooru, 2. turniir, toimub 3. septembril, algusega 11:00, Rapla Ühisgümnaasiumi staadionil (Keskkooli 2, Rapla)
Turniiri korraldaja Raplamaa JK (kontakt Kaido Mägi 5839 7212 )
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Raplamaa JK, Rakvere JK Tarvas, Tallinna JK Legion, Viimsi MRJK, Põlva FC Lootos
Kohtunikud: Taavi Aus ja Alexandra Lehtmets

Ajakava:
11:00 Raplamaa JK - Tallinna JK Legion, Väljak I
11:00 Viimsi MRJK - Rakvere JK Tarvas, Väljak II
11:45 Tallinna JK Legion - Põlva FC Lootos, Väljak I
11:45 Rakvere JK Tarvas - Raplamaa JK, Väljak II
12:30 Põlva FC Lootos - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
12:30 Raplamaa JK - Viimsi MRJK, Väljak II
13:15 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion, Väljak I
13:15 Viimsi MRJK - Põlva FC Lootos, Väljak II
14:00 Tallinna JK Legion - Viimsi MRJK, Väljak I
14:00 Põlva FC Lootos - Raplamaa JK, Väljak II


II voor

Tüdrukute U11 II vooru, 1. turniir, toimub 19. juunil, algusega 9:30, Viimsi Pargi palliplatsi staadionil (Pargi tee 7, Viimsi)
Turniiri korraldaja Viimsi MRJK (kontakt Signe Pärtel 5341 0560)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Viimsi MRJK, Tallinna FC Levadia, Rakvere JK Tarvas, Maardu LM, Põlva FC Lootos
Kohtunikud: Daniel Jakob Minkkinen ja Mooses Leinštrep

Ajakava:
9:30 Viimsi MRJK - Tallinna FC Levadia, Väljak I
9:30 Maardu LM - Rakvere JK Tarvas, Väljak II
10:15 Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos, Väljak I
10:15 Rakvere JK Tarvas - Viimsi MRJK, Väljak II
11:00 Põlva FC Lootos - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
11:00 Viimsi MRJK - Maardu LM, Väljak II
11:45 Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia, Väljak I
11:45 Maardu LM - Põlva FC Lootos, Väljak II
12:30 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak I
12:30 Põlva FC Lootos - Viimsi MRJK, Väljak II


Tüdrukute U11 II vooru, 2. turniir, toimub 13. augustil, algusega 11:00, Sindi Gümnaasiumi staadionil (Kooli 9, Sindi)
Turniiri korraldaja Pärnu JK Poseidon (kontakt Martin Kuldmägi 5649 2025)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Poseidon, Tallinna FC Flora, Raplamaa JK, Tallinna JK Legion, Tartu JK Tammeka
Kohtunikud:

Ajakava:
11:00 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Flora
11:25 Raplamaa JK - Tallinna JK Legion
11:50 Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
12:15 Tallinna JK Legion - Pärnu JK Poseidon
12:40 Raplamaa JK - Tartu JK Tammeka
13:05 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora
13:30 Pärnu JK Poseidon - Raplamaa JK
13:55 Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion
14:20 Tallinna FC Flora - Raplamaa JK
14:45 Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Poseidon


I voor

Tüdrukute U11 I vooru, 1. turniir, toimub 4. juunil, algusega 9:30, Wismari staadionil (Wismari 15A, Tallinn)
Turniiri korraldaja Tallinna JK Legion (kontakt Boriss Fedorenko 5559 9491)
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Tallinna JK Legion, Rakvere JK Tarvas, Tallinna FC Flora, Viimsi MRJK, Raplamaa JK
Kohtunikud: Laada Tereštšenkova, Alina Tarassenko, Valeria Tšumakova

Ajakava:
9:30 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Flora, Väljak I
9:30 Viimsi MRJK - Raplamaa JK, Väljak II
10:15 Tallinna FC Flora - Rakvere JK Tarvas, Väljak I
10:15 Raplamaa JK - Tallinna JK Legion, Väljak II
11:00 Rakvere JK Tarvas - Raplamaa JK, Väljak I
11:00 Tallinna JK Legion - Viimsi MRJK, Väljak II
11:45 Raplamaa JK - Tallinna FC Flora, Väljak I
11:45 Viimsi MRJK - Rakvere JK Tarvas, Väljak II
12:30 Tallinna FC Flora - Viimsi MRJK, Väljak I
12:30 Rakvere JK Tarvas - Tallinna JK Legion, Väljak II


Tüdrukute U11 I vooru, 2. turniir, toimub 4. juunil, algusega 11:00, Lootospark (Piiri 1a, Põlva)
Turniiri korraldaja Põlva FC Lootos (kontakt Indrek Käo 505 5713 )
Mänguaeg 2x10 min
Osalevad võistkonnad: Põlva FC Lootos, Tartu JK Tammeka, Maardu LM, Tallinna FC Levadia, Pärnu JK Poseidon
Kohtunikud: Rauno Rammo ja Margus Nemvalts

Ajakava:
11:00 Põlva FC Lootos - Tallinna FC Levadia, Väljak I
11:00 Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Poseidon, Väljak II
11:45 Tallinna FC Levadia - Maardu LM, Väljak I
11:45 Pärnu JK Poseidon - Põlva FC Lootos, Väljak II
12:30 Maardu LM - Pärnu JK Poseidon, Väljak I
12:30 Põlva FC Lootos - Tartu JK Tammeka, Väljak II
13:15 Pärnu JK Poseidon - Tallinna FC Levadia, Väljak I
13:15 Tartu JK Tammeka - Maardu LM, Väljak II
14:00 Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka, Väljak I
14:00 Maardu LM - Põlva FC Lootos, Väljak II

04.05.2017 13:27 EJL avas uue kodulehe!
03.05.2017 10:05 FC Kuressaare kuu fänn on Rapla korvpallimeeskonna kapten Indrek Kajupank
03.05.2017 10:00 Kehra staadion sai tribüünid
02.05.2017 16:16 Naiste koondislased välismaal: Aarna ja Raadik mängisid viiki
02.05.2017 15:52 Marko Meerits: soomlased võtsid mind hästi vastu
02.05.2017 13:10 Eestlased välismaal: Vassiljev ja Teniste naasid vigastuspausilt
ARHIIV








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.