KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U10-A.N

Liiga tabel
Põhja-Tallinna KSK (08)
Pärnu JK (08)
Keila JK Sinine (08)
Nõmme Kalju FC I (08)
Pakri SK Alexela I (08)
JK Tallinna Kalev Valge (08)
FC Nõmme United I (08)
Tallinna FC Flora Rohelised (08)
Tallinna SK Everest (08)
Viimsi MRJK I (08)
Saku Sporting (08)
FCI Tallinn I (08)
Harju JK Punane (08)
JK Tabasalu Sinine (08)
Tallinna KSK FC Štrommi (08)
Hooaeg 2016

U 10A N

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 22. mail algusega kell 13.15 Järveotsa Gümn staadionil Järveotsa tee 31, Tallinn)
Turniiri läbiviija on Tallinna FC Infonet I (kontakt Šandor Mandi 506 5197)
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Infonet I, Tallinna FC Infonet II, Tallinna FC Levadia Roheline ja JK Tabasalu Sinine
Ajakava:


2.turniir
Turniir toimub 28. mail algusega kell 10.00 Kotka staadionil Linnu tee 9, Tallinn)
Turniiri läbiviija on Tallinn a FC Flora Valge (kontakt Priit Adamsn 5695 4791)
Osalevad võistkonnad: Tallinna JK Legion, Tallinna FC Flora Valged, Tallinna FC Ajax, Viimsi MEJK I ja Maardu LM
Ajakava:
I väljak                                                                              II väljak
10.00 Tallinna FC Flora Valge - Tallinna FC Ajax                   10.00 Tallinna JK Legion - Maardu LM
10.40 Tallinna FC Flora Valge - Viimsi MRJK I                      10.40 Tallinna FC Ajax - Tallinna JK Legion
11.20 Tallinna FC Flora Valge - Maardu LM                           11.20 Tallinna FC Ajax - Viimsi MRJK I
12.00 Tallinn FC Flora Valge - Tallinn JK Legion                    12.00 Viimsi MRJK I - Maardu LM
12.40 Maardu LM - Tallinna FC Ajax                                     12.40 Viimsi MRJK I - Tallinna JK Legion

3.turniir
Turniir toimub 29. augustil algusega kell 11.30 Laagri kunstmurul (Veskitammi 22, Laagri)
Turniiri läbiviija Harju JK (kontakt Algis Kelder 552 0079), turniiri peakohtunik Andres Jahimaa
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Mustad, Nõmme Kalju FC KMM, Pakri SK Alexela, JK Tallina Kalev Valge ja Harju JK
Ajakava:
I väljak                                                                              II väljak
11.30 Harju JK - Tallinna FC Flora Mustad                           11.30 Pakri SK Alexela - JK Tallinna Kalev Valge
12.05 Nõmme Kalju FC KMM - Tallinna FC Flora Mustad     12.05 Harju JK - Pakri SK Alexela
12.40 Nõmme Kalju FC KMM - JK Tallinna Kalev Valge       12.40 Pakri SK Alexela - Tallinna FC Flora Mustad
13.15 Pakri SK Alexela - Nõmme Kalju FC KMM                 13.15 JK Tallinna Kalev Valge - Harju JK
13.50 Harju JK - Nõmme Kalju FC KMM                             13.50 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinna FC Flora Mustad


II voor

1.turniir
Turniir toimub 19. juunil algusega kell 17.00 Ajaxi kunstmurul (Võidujooksu 8a, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna FC Ajax (kontakt Boriss Dugan 522 1237), kohtunik Artjom Jakovlev
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Ajax, Pakri SK Alexela, JK Tabasalu Sinine ja JK Tallinna Kalev Valge
Ajakava:
17.00 Tallinna FC Ajax - JK Tallinna Kalev Valge
17.35 Pakri SK Alexela - JK Tabasalu Sinine
18.15 JK Tabasalu Sinine - Tallinna FC Ajax
18.50 JK Tallinna Kalev Valge - Pakri SK Alexela
19.35 JK Tabasalu Sinine - JK Tallinna Kalev Valge
20.10 Tallinna FC Ajax - Pakri SK Alexela

2.turniir
Turniir toimub 11. juunil algusega kell 14.15 Wismari staadionil (Wismari 15a, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna JK Legion (kontakt Vladimir Tšistjakov 5561 9324), kohtunikud Sergei Makarov, Aleks Savirand ja Roland Meritee
Osalevad võistkonnad: Tallinna JK Legion, Tallinna FC Flora Valged, Tallinna FC Flora Mustad, Tallinna FC Infonet I ja Tallinna FC Infonet II
Ajakava:
I väljak                                                                                    II väljak
14.15 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Infonet II                      14.15 Tallinna FC Flora Valged - Tallinna FC Flora Mustad
15.05 Tallinna FC Flora Mustad - Tallinna JK Legion                   15.05 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Flora Valged
15.55 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Flora Mustad                15.55 Tallinna FC Infonet II - Tallinna JK Legion
16.45 Tallinna FC Infonet I - Tallinna JK Legion                         16.45 Tallinna FC Flora Valged - Tallinna FC Infonet II
17.35 Tallinna FC Flora Mustad - Tallinna FC Infonet II               17.35 Tallinna FC Flora Valged - Tallinna JK Legion

3.turniir
Turniir toimub 11. juunil algusega kell 10.00 Viimsi PargiPalliplatsil (Pargi tee 7, Viimsi)
Turniiri korraldaja Viimsi MRJK I (kontakt Paul Siht 517 6876), peakohtunik Daniel Minkinen
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Levadia Roheline, Harju JK, Nõmme Kalju FC KMM, Maardu LM ja Viimsi MRJK I
Ajakava:
I väljak                                                                                    II väljak
10.00 Harju JK - Maardu LM                                                     10.00 Nõmme Kalju FC KMM - Viimsi MRJK I
10.35 Maardu LM - Nõmme Kalju FC KMM                                10.35 Tallinna FC Levadia Rohelin - Harju JK
11.15 Nõmme Kalju FC KMM - Tallinna FC Levadia Roheline       11.15 Viimsi MRJK I - Maardu LM
11.50 Tallinna FC Levadia Roheline - Viimsi MRJK I                    11.50 Harju JK - Nõmme Kalju FC KMM
12.25 Viimsi MRJK I - Harju JK                                                 12.25 Maardu LM - Tallinna FC Levadia Roheline



III voor

1.turniir
Turniir toimub 4. septembril algusega kell 10.00 Levadia kunstmurul (Kose tee 4, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna FC Levadia Roheline (kontakt Oskar Aksiim 5661 7173), kohtunikud Enn Läänmäe ja Igor Kazakov
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Mustad, JK Tallinna Kalev Valge, Tallinna FC Ajax ja Tallinna FC Levadia Roheline
Ajakava:
I väljak                                                                                     II väljak
10.00 Tallinna FC Levadia Roheline - Tallinna FC Flora Mustad     10.00 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinna FC Ajax
10.40 Tallinna FC Levadia Roheline - JK Tallinna Kalev                10.40 Tallinna FC Ajax - Tallinna FC Flora Mustad
11.20 Tallinna FC Levadia Roheline - Tallinna FC Ajax                  11.20 Tallinna FC Flora Mustad - JK Tallinna Kalev Valge


2.turniir
Turniir toimub 27. augustil algusega kell 10.00 Maardu kunstmuruväljakul (Karjääri 4, Maardu)
Turniiri läbiviija Maardu LM (kontakt Aleksandr Kruglov 5665 1986), turniiri peakohtunik Eduard Ofljan
Osalevad võistkonnad: Pakri SK Alexela, Tallinna FC Infonet I, Tallinna FC Infonet II, Viimsi MRJK I ja Maardu LM
Ajakava:
I väljak                                                                                     II väljak
10.00 Pakri SK Alexela - Tallinna FC Infonet I                             10.00 Tallinna FC Infonet II - Maardu LM
10.40 Pakri SK Alexela - Viimsi MRJK I                                     10.40 Tallinna FC Infonet I - Maardu LM
11.20 Pakri SK Alexela - Tallinna FC Infonet II                            11.20 Tallinna FC Infonet I - Viimsi MRJK I
12.00 Pakri SK Alexela - Maardu LM                                          12.00 Tallinna FC Infonet II - Viimsi MRJK I
12.40 Maardu LM - Viimsi MRJK I                                              12.40 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Infonet II


3.turniir
Turniir toimub 04. septembril algusega kell 10.00 Hiiu staadionil (Pidu 11, Tallinn)
Turniiri läbiviija Nõmme Kalju FC KMM (Kontakt Renee Luhalep 5668 5868)
Osalevad võistkonnad: JK Tabasalu Sinine, Harju JK, Tallinna JK Legion, Tallinna FC Flora Valged ja Nõmme Kalju FC KMM
Ajakava:
I väljak                                                                                   II väljak
10.00 JK Tabasalu Sinine - Harju JK                                        10.00 Nõmme Kalju FC KMM - Tallinna JK Legion
10.35 Tallinna FC Flora Valged - JK Tabasalu Sinine                  10.35 Harju JK - Tallinna JK Legion
11.10 Nõmme Kalju FC KMM - Harju JK                                   11.10 Tallinna FC Flora Valged - Tallinna JK Legion
11.45 Nõmme Kalju FC KMM -  JK Tabasalu Sinine                   11.45 Tallinna FC Flora Valged - Harju JK
12.20 Nõmme Kalju FC KMM - Tallinna FC Flora Valged            12.20 Tallinna JK Legion - JK Tabasalu Sinine



IV voor


1.turniir
Turniir toimub 17. septembril algusega kell 10.00 Tabasalu kunstmurul (Kooli 1, Tabasalu)
Turniiri läbiviija JK Tabasalu Sinine (kontakt Hendrik Nurklik 528 8470), kohtunikud Lauri Salei ja Andreas Eilštein
Osalevad võistkonnad: Viimsi MRJK I, Maardu LM, Tallinna FC Flora Mustad ja JK Tabasalu Sinine
Ajakava:
10.00 JK Tabasalu Sinine - Tallinna FC Flora Mustad
10.40 Viimsi MRJK I - Maardu LM
11.20 Tallinna FC Flora Mustad - Viimsi MRJK I
12.00 Maardu LM - JK Tabasalu Sinine
12.40 Tallinna FC Flora Mustad - Maardu LM
13.20 JK Tabasalu Sinine - Viimsi MRJK I


2.turniir

Turniir toimub 01. oktoobril algusega kell 10.00 Kalevi staadioni kunstmurul (Staadioni 3, Tallinn)
Turniiri läbiviija JK Tallinna Kalev Valge (kontakt Ander Aaviku 5558 3923)
Osalevad võistkonnad: Harju JK, Nõmme Kalju FC KMM, Tallinna FC Ajax, Tallinna FC Infonet II ja JK Tallinna Kalev Valge
Ajakava:
I väljak                                                                                        II väljak
10.00 Nõmme Kalju FC KMM - JK Tallinna Kalev Valge                  10.00 Tallinna FC Ajax - Tallinna FC Infonet II
10.30 JK Tallinna Kalev Valge - Tallinna FC Ajax                            10.30 Harju JK - Nõmme Kalju FC KMM
11.00 Tallinna FC Ajax - Harju JK                                                  11.00 Tallinna FC Infonet II - JK Tallinna Kalev Valge
11.30 Harju JK - Tallinna FC Infonet II                                           11.30 Nõmme Kalju FC KMM - Talllinna FC Ajax
12.00 Tallinna FC Infonet II - Nõmme Kalju FC KMM                      12.00 JK Tallinna Kalev Valge - Harju JK


3.turniir
Turniir toimub 18. septembril algusega kell 10.00 Alexela Arena kunstmurul (Pakri tn 5, Paldiski)
Turniiri läbiviija Pakri SK Alexela (kontakt Igor Aleksandrov 520 3289), peakohtunik Aleksandr Seppago
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Levadia Roheline, Tallinna JK Legion, Tallinna FC Flora Valged, Tallinna FC Infonet I ja Pakri SK Alexela
Ajakava:
I väljak                                                                                 II väljak
10.00 Pakri SK Alexela - Tallinna FC Levadia Roheline             10.00 Tallinna FC Infonet I - Tallinna JK Legion
10.40 Pakri SK Alexela - Tallinna JK Legion                            10.40 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Flora Valged
11.20 Pakri SK Alexela -  - Tallinna FC Flora Valged                 11.20 Tallinna JK Legion - Tallinna FC Levadia Roheline
12.00 Tallinna FC Infonet I - Tallinna FC Levadia Roheline         12.00 Tallinna FC Flora Valged - Tallinna JK Legion
12.40 Pakri SK Alexela - Tallina FC Infonet I                            12.40 Tallinna FC Levadia Roheline - Tallinna FC Flora Valged
04.05.2017 13:27 EJL avas uue kodulehe!
03.05.2017 10:05 FC Kuressaare kuu fänn on Rapla korvpallimeeskonna kapten Indrek Kajupank
03.05.2017 10:00 Kehra staadion sai tribüünid
02.05.2017 16:16 Naiste koondislased välismaal: Aarna ja Raadik mängisid viiki
02.05.2017 15:52 Marko Meerits: soomlased võtsid mind hästi vastu
02.05.2017 13:10 Eestlased välismaal: Vassiljev ja Teniste naasid vigastuspausilt
ARHIIV








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.