KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U10-A.S

Liiga tabel

Hooaeg 2016

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 17.00 Tartu Veeriku Gümn staadionil, Veeriku 41, Tartu)
Turniiri läbiviija on Tartu FC Helios Lähte (kontakt Urmo Viickberg 5665 6708), kohtunik Koit Krusberg
Osalevad võistkonnad: Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Lähte, FC Elva Valge ja FC Helios Võru
Ajakava:
17.00Tartu FC Helios Lähte - Tartu FC Helios Kollane
17.30FC Elva Valge - FC Helios Võru
18.00Tartu FC Helios Lähte - FC Elva Valge
18.30FC Helios Võru - Tartu FC Helios Kollane
19.00FC Elva Valge - Tartu FC Helios Kollane
19.30Tartu FC Helios Lähte - FC Helios Võru

2.turniir
Turniir toimub 29. mail algusega kell 11.00 Tartu Annelinna kunstmurul, Annemõisa 6, Tartu)
Turniiri läbiviija on Tartu FC Santos I (kontakt Egert Sults 515 4255), kohtunikud Janar Sagim ja Ander Vool
Osalevad võistkonnad: Tartu FC Santos I, Tartu FC Santos II, Tartu JK Tammeka Sinine I, Viljandi JK Tulevik I ja Viljandi JK Tulevik II
Ajakava:
I väljak                                                                          II väljak
11.00 Tartu FC Santos II - Viljandi JK Tulevik II                11.00 Tartu JK Tammeka Sinine I - Viljandi JK Tulevik I
11.30 Viljandi JK Tulevik II - Tartu JK Tammeka Sinine I   11.30 Tartu FC Santos I - Tartu FC Santos II
12.00 Tartu JK Tammeka Sinine I - Tartu FC Santos I       12.00 Viljandi JK Tulevik I - Viljandi JK Tulevik II
12.30 Tartu FC Santos I - Viljandi JK Tulevik I                  12.30 Tartu FC Santos II - Tartu JK Tammeka Sinine I
13.00 Viljandi JK Rulevik I - Tartu FC Santos II                 13.00 Viljandi JK Tulevi KK - Tartu FC Santos I

3.turniir
Turniir toimub 28. mail algusega kell 10.00 Vändra staadionil (Kalda 6, Vändra)
Turniiri läbiviija Vändra JK Vaprus (kontakt Ranet Lepik 5845 4904), kohtunikMartin Pärn, Hans Naano ja Jargo Pert
Osalevad võistkonnad: Pärnu JK Vaprus, Pärnu Kalev SK I, Pärnu Kalev SK II, Pärnu JK Vaprus Must ja JK Kärdla LM
Ajakava:
I väljak                                                                      II väljak
10.00 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu Kalev SK I          10.00 Pärnu Kalev SK II - Vändra JK Vaprus
10.35 Pärnu JK Vaprus Must - Vändra JK Vaprus         10.35 Pärnu kalev SK II - JK Kärdla LM
11.10 Vändra JK Vaprus - JK Kärdla LM                      11.10 Pärnu Kalev SK I - Pärnu Kalev SK II
11.45 Pärnu JK Vaprus Must - JK Kärdla LM                11.45 Pärnu Kalev SK I - Vändra JK Vaprus
12.20 Pärnu JK Vaprus Must - Pärnu Kalev SK II         12.20 JK Kärdla LM - Pärnu Kalev SK I


II voor

1.turniir
Turniir toimub 26. juunil algusega kell 12.00 Kärdla Linnastaadionil (Ehatn, Kärdla)
Turniiri läbiviija JK Kärdla LM (kontakt Tanel Lips 5349 3386), kohtunikud Marko Pruunlepp ja Tanel Klee
Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka Sinine I, Pärnu JK Vaprus Must, FC Helios Võru ja JK Kärdla LM
Ajakava:
I väljak                                                                               II väljak
12.00 Tartu JK Tammeka Sinine I - Pärnu JK Vaprus Must     12.00 FC Helios Võru - JK Kärdla LM
12.50 Tartu JK Tammeka Sinine I - FC Helios Võru                12.50 Pärnu JK Vaprus Must - JK Kärdla LM
13.40 Tartu JK Tammeka Sinine I - JK Kärdla LM                  13.40 Pärnu JK Vaprus Must - FC Helios Võru

2.turniir
Turniir toimub 18. juunil algusega kell 9.00 Tartu Annelinna staadionil (Annemõisa 6, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu FC Santos II (kontakt Egert Sults 515 4255), kohtunikud Janar Sagim ja Ander Vool
Osalevad võistkonnad: Tartu FC Santos I, Tartu FC Santos II, Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Lähte ja Vändra JK Vaprus
Ajakava:
 I väljak                                                                      II väljak
 9.00 Tartu FC Santos I - Tartu FC Helios Lähte              9.00 Tartu FC Santos II - Tartu FC Helios Kollane
 9.30 Tartu FC Helios Lähte - Tartu FC Santos II             9.30 Vändra JK Vaprus - Tartu FC Santos I
10.00 Tartu FC Santos II - Vändra JK Vaprus               10.00 T artu FC Helios Kollane -Tartu FC Helios Lähte
10.30 Vändra JK Vaprus - Tartu FC Helios Kollane       10.30 Tartu FC Santos I - Tartu FC Santos II
11.00 Tartu FC Helios Kollane - Tartu FC Santos I        11.00 Tartu FC Helios Lähte - Vändra JK Vaprus

3.turniir
Turniir toimub 30. juulil algusega kell 9.00 Viljandi kunstmurul (Ranna pst 7, Viljandi)
Turniiri läbiviija Viljandi JK Tulevik II ( kontakt Indrek Ilves 5597 9765), kohtunikud Rain Tölpus ja Roger Teor
Osalevad võistkonnad: FC Elva Valge, Pärnu Kalev SK I, Pärnu Kalev SK II, Viljandi JK Tulevik I ja Viljandi JK Tulevik II
Ajakava:
 I väljak                                                                  II väljak
 9.00 Pärnu Kalev SK I - Viljandi JK Tulevik II            9.00 Pärnu Kalev SK II - Viljandi JK Tulevik I
 9.30 Viljandi JK Tulevik II - Pärnu Kalev SK II           9.30 FC Elva Valge - Pärnu Kalev SK I
10.00 Pärnu Kalev SK II - FC Elva Valge                 10.00 Viljandi JK Tulevik I - Vljandi JK Tulevik II
10.30 FC Elva Valge - Viljandi JK Tulevik I               10.30 Pärnu Kalev SK I - Pärnu Kalev SK II
11.00 Viljandi JK Tulevik I - Pärnu Kalev SK I           11.00 Viljandi JK Tulevik II - FC Elva Valge



III voor

1.turniir
Turniir toimub 28. augustil algusega kell 14.00 Palupera staadionil (Palupera, Valgamaa)
Turniiri läbiviija FC Elva Valge (kontakt Veiko Haan 528 8830)
Osalevad võistkonnad: Vändra JK Vaprus, JK Kärdla LM, Tartu JK Tammeka Sinine I ja FC Elva Valge
Ajakava:
I väljak                                                                       II väljak
14.00 Vändra JK Vaprus - JK Kärdla LM                       14.00 Tartu JK Tammeka Sinine I - FC Elva Valge
14.30 Vändra JK Vaprus - Tartu JK Tammeka Sinine I    14.30 JK Kärdla LM - FC Elva Valge
15.00 Vändra JK Vaprus - FC Elva Valge                      15.00 JK Kärdla LM - Tartu JK Tammeka Sinine I

2.turniir
Turniir toimub 3. septembril algusega kell 11.00 Pärnu Ülejõe PK staadionil (Tallinna mnt 40 a, Pärnu)
Turniiri läbiviija Pärnu JK Vaprus Must (kontakt Taavi Midenbritt 5552 4204), kohtunikud Greger Könninge ja Gert Milistver
Osalevad võistkonnad: Tartu FC Helios Kollane, Tartu FC Helios Lähte, Viljandi JK Tulevik I, Viljandi JK Tulevik II ja Pärnu JK Vaprus Must
Ajakava:
I väljak                                                                           II väljak
11.00 Pärnu JK Vaprus Must - Viljandi JK Tulevik I            11.00 Viljandi JK Tulevik II - Tartu FC Helios Lähte
11.30 Pärnu JK Vaprus Must - Tartu FC Helios Kollane       11.30 Viljandi JK Tulevik I - Tartu FC Helios Lähte
12.00 Viljandi JK Tulevik II - Tartu FC Helios Kollane         12.00 Pärnu JK Vaprus Must - Tartu FC Helios Lähte
12.30 Viljandi JK Tulevik I - Tartu FC Helios Kollane          12.30 Pärnu JK Vaprus Must - Viljandi JK Tulevik II
13.00 Tartu FC Helios Lähte - Tartu FC Helios Kollane        13.00 Viljandi JK Tulevik I - Viljandi JK Tulevik II

3.turniir
Turniir toimub 20. augustil algusega kell 10.00 Pärnu kunstmurul (Mai 3, Pärnu)
Turniiri läbiviija Pärnu Kalev SK I (kontakt Indrek Joost 5615 9298), kohtunikud Mart Paumäe ja Henri Hansson
Osalevad võistkonnad: FC Helios Võru, Tartu FC Santos I, Pärnu FC Santos II, Pärnu Kalev SK I ja Pärnu Kalev SK II
Ajakava:
I väljak                                                                            II väljak
10.00 Pärnu Kalev SK II - Tartu FC Santos II                     10.00 FC Helios Võru - Tartu FC Santos I
10.30 Tartu FC Santos II - FC Helios Võru                         10.30 Pärnu Kalev SK I - Pärnu Kalev SK II
11.00 FC Helios Võru - Pärnu Kalev SK I                           11.00 Tartu FC Santos I - Tartu FC Santos II
11.30 Pärnu Kalev SK I - Tartu FC Santos I                       11.30 Pärnu Kalev SK II - FC Helios Võru
12.00 Tartu FC Santos I - Pärnu Kalev SK II                      12.00 Tartu FC Santos II - Pärnu Kalev SK I



IV voor

1.turniir
Turniir toimub 17. septembril algusega kell 10.00 FC Helios Võru treeningstaadionil (Roosi 28, Võru)
Turniiri läbiviija FC Helios Võru (kontakt Tauno Kikas 5815 1875)
Osalevad võistkonnad: Viljandi JK Tulevik I, Viljandi JK Tulevik II, Vändra JK Vaprus ja FC Helios Võru
Ajakava:
I väljak                                                                            II väljak
10.00 Viljandi JK Tulevik I - Vändra JK Vaprus                   10.00 FC Helios Võru - Viljandi JK Tulevik II
10.45 Vändra JK Vaprus - FC Helios Võru                          10.45 Viljandi JK Tulevik I - Viljandi JK Tulevik II
11.30 FC Helios Võru - Viljandi JK Tulevik I                        11.30 Vändra JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik II


2.turniir
Turniir toimub 17. septembril algusega kell 14.00 Tartu Sepa tn kunstmurul (Sepa 15a, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu JK Tammeka Sinine I (kontakt Marti Pähn 5836 4064)
Osalevad võistkonnad: Pärnu Kalev SK I, Pärnu Kalev SK II, Tartu FC Helios Lähte, JK Kärdla LM ja Tartu JK Tammeka Sinine I
Ajakava:
I väljak
14.00 Tartu JK Tammeka Sinine I - Tartu FC Helios Lähte
14.30 Tartu JK Tammeka Sinine I - JK Kärdla LM
15.00 Tartu JK Tammeka Sinine I - Pärnu Kalev SK II
15.30 Tartu JK Tammeka Sinine I - Pärnu Kalev SK I
16.00 Tartu FC Helios Lähte - Pärnu Kalev SK II


3.turniir
Turniir toimub 25. septembril algusega kell 11.00 Tartu Veeriku staadonil (Veeriku 41, Tartu)
Turniiri läbiviija Tartu FC Helios Kollane
Osalevad võistkonnad: FC Elva Valge, Tartu FC Santos I, Tartu FC Santos II, Pärnu JK Vaprus Must ja Tartu FC Helios Kollane
Ajakava:
11.00 FC Elva Valge - Tartu FC Santos I
11.30 Tartu FC Santos II - Pärnu JK Vaprus Must
12.00 Tartu FC Helios Kollane - FC Elva Valge
12.30 Pärnu JK Vaprus Must - Tartu FC Santos I
13.00 Tartu FC Santos II - Tartu FC Helios Kollane
13.30 FC Elva Valge - Pärnu JK Vaprus Must
14.00 Tartu FC Santos I - Tartu FC Helios Kollane
14.30 FC Elva Valge - Tartu FC Santos II
15.00 Pärnu JK Vaprus Must - Tartu FC Helios Kollane
15.30 Tartu FC Santos I - Tartu FC Santos II
04.05.2017 13:27 EJL avas uue kodulehe!
03.05.2017 10:05 FC Kuressaare kuu fänn on Rapla korvpallimeeskonna kapten Indrek Kajupank
03.05.2017 10:00 Kehra staadion sai tribüünid
02.05.2017 16:16 Naiste koondislased välismaal: Aarna ja Raadik mängisid viiki
02.05.2017 15:52 Marko Meerits: soomlased võtsid mind hästi vastu
02.05.2017 13:10 Eestlased välismaal: Vassiljev ja Teniste naasid vigastuspausilt
ARHIIV








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.