KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
U10-B.N

Liiga tabel
Tallinna JK Legion (08)
Keila JK Valge (08)
Nõmme Kalju FC II (08)
Saue JK Punane (08)
Saue JK Must (08)
Tallinna FC Levadia (08)
Pakri SK Alexela II (08)
Rakvere JK Tarvas (08)
Raasiku FC Joker (08)
JK Tallinna Kalev Sinine (08)
Rae Spordikool Kalev (08)
FC Nõmme United II (08)
Tallinna FC Flora Valged (08)
Tallinna FC Flora Mustad (08)
Viimsi MRJK II (08)
JK Loo (08)
FCI Tallinn II (08)
Läänemaa JK (08)
Harju JK Must (08)
JK Kuusalu Kalev (08)
Paide LM Tapa (08)
Raplamaa JK (08)
Raplamaa JK Märjamaa (08)
JK Tabasalu Valge (08)
Põhja-Tallinna JK Volta (08)
Mäetaguse SK Zenit (08)
Kohila Püsivus (08)

Hooaeg 2016

Mänguaeg on sõltuvalt võistkondade arvust turniiril erinev – 5 võistkonnaga turniiril 2 x 12 min ja 4 võistkonnaga turniiril 2 x 15 min. Igal võistkonnal on turniiripäeval kokku vastavalt kas 3 või 4 kohtumist.

I voor

1.turniir

Turniir toimub 24. mail algusega kell 16.00 Männiku Jalgpallikeskuse kunstmurul, Võidu 16, Tallinn)
Turniiri läbiviija on FC Nõmme United Punane (kontakt Priit Tomingas 5591 9742)
Osalevad võistkonnad: Tallinn a FC Levadia Valge, FC Nõmme United Punane, Tallinne FC Flora Rohevalged ja Talinna FC Flora Rohelised
Ajakava:
I väljak                                                                                         II väljak
16.00 FC Nõmme United Punane - Tallinna FC Flora Rohelised        16.00 Tallinna FC Levadia Valge - Tallinna FC Flora Rohevalged
16.50 FC Nõmme United Punane - Tallinna FC Flora Rohevalged     16.50 Tallinna FC Levadia Valge - Tallinna FC Flora Rohelised
17.40 Tallinna FC Levadia Valge - FC Nõmme United Punane          17.40 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna FC Flora Rohevalged

2.turniir

Turniir toimub 28. mail algusega kell 10.00 Õismäe Gümn staadionil Õismäe tee 50, Tallinn)
Turniiri läbiviija on Tallinna JK Augur (kontakt Erkki Viisma 504 1791)
Osalevad võistkonnad: Tallinna JK Augur, Viimsi MRJK II, Nõmme Kalju FC, JK Tallinna Kalev Sinine ja Tallinna Junior
Ajakava:
10.00 Tallinna JK Augur - Viimsi MRJK II
10.30 Nõmme Kalju fc- JK Tallinna Kalev Sinine
11.00 Tallinna Junior - Tallinna JK Augur
11.30 Viimsi MRJK II - Nõmme Kalju FC
12.00 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinan JK Junior
12.30 Tallinna JK Augur - Nõmme Kalju FC
13.00 Tallinna Junior - Viimsi MRJK II
13.30 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna JK Augur
14.00 Nõmme Kalju FC - Tallinna Junior
14.30 Viimsi MRJK II - JK Tallinna Kalev Sinine

3.turniir

Turniir toimub 04. juunil algusega kell 10.00 Saku kunstmurul (Tallinna mnt 10, Saku)
Turniiri läbiviija  Saku Sporting I (kontakt Andreas Solom 5342 4487), kohtunikud Karl Nurme ja Hanna-Lisa Kuslap
Osalejad võistkonnad: JK Tabasalu Valge, Saku Sporting I, JK Vasalemma, JK Sillamäe Kalev, Kiviõli FC Irbis
Ajakava:
I väljak                                                           II väljak
10.00 JK Tabasalu Valge - JK Vasalemma        10.00 Saku Sporting I - Kiviõli FC Irbis
10.35 JK Sillamäe Kalev - Kiviõli FC Irbis         10.35 Saku Sporting I - JK Tabasalu Valge
11.15 JK Vasalemma - JK Sillamäe Kalev         11.15 JK Tabasalu Valge - Kiviõli FC Irbis
11.50 Saku Sporting I - JK Sillamäe Kalev        11.50 Kiviõli FC Irbis - JK Vasalemma
12.25 JK Tabasalu Valge - JK Sillamäe Kalev   12.25 JK Vasalemma - Saku Sporting I


II voor

1.turniir

Turniir toimub 12. juunil algusega kell 10.00 Sillamäe Kalevi kunstmurul (Kesk 30, Sillamäe)
Turniiri läbiviija JK Sillamäe Kalev (kontakt Irfan Ametov 5593 3515), kohtunikud Iraklii Torinava ja Dmitri Gussev
Osalevad võistkonnad: Nõmme Kalju FC, Tallinna FC Flora Rohelised, Kiviõli FC Irbis ja JK Sillamäe Kalev
Ajakava:
I väljak                                                                         II väljak
10.00 JK Sillamäe Kalev - Kiviõli FC Irbis                       10.00 Talllinna FC Flora Rohelised - Nõmme Kalju FC
10.40 JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC                    10.40 Talllinna FC Flora Rohelised - Kiviõli FC Irbis
11.20 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora Rohelised     11.20 Nõmme Kalju FC - Kiviõli FC Irbis

2.turniir

Turniir toimub 12. juunil algusega kell 14.15 Maarjamäe kunstmurul (Tuulenurga 1, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna FC Levadia Valge (kontakt Teet Pajo 512 1451), peakohtunik Igor Kazakov
Osalevad võistkonnad: Tallinna JK Augur, Viimsi MRJK II, FC Nõmme United Punane, JK Tabasalu Valge ja Tallinna FC Levadia Valge
Ajakava:
I väljak                                                                                    II väljak
14.15 Tallinna FC Levadia Valge - Viimsi MRJK II                       14.15 JK Tabasalu Valge - FC Nõmme United Punane
14.55 Tallinna JK Augur - Tallinna FC Levadia Valge                   14.55 Viimsi MRJK II - JK Tabasalu Valge
15.35 Tallinna FC Levadia Valge - JK Tabasalu Valge                  15.35 Tallinna JK Augur - FC Nõmme United Punane
16.15 Viimsi MRJK II - FC Nõmme United Punane                     16.15 JK Tabasalu Valge - Tallinna JK Augur
16.55 FC Nõmme United Punane - Tallinna FC Levadia Valge      16.55 Tallinna JK Augur - Viimsi MRJK II

3.turniir

Turniir toimub 11. juunil algusega kell 15.30 Kalevi kunstmurul (Staadioni 3, Tallinn)
Turniiri läbiviija JK Tallinna Kalev Sinine (kontakt Joosep Presmann 5381 7892), kohtunikud Alar Kaljakin ja Karina Kork
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Rohevalged, Saku Sporting I, JK Vasalemma, Tallinna Junior ja JK Tallina Kalev Sinine
Ajakava:
I väljakII väljak
15.30 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna Junior                            15.30 JK Vasalemma - Saku Sporting I
16.05 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna FC Flora Rohevalged      16.05 Saku Sporting I - Tallinna Junior
16.40 Tallinna FC Flora Rohevalged - Saku Sporting I                   16.40 JK Vasalemma - Tallinna Junior
17.15 JK Tallinna Kalev Sinine - Saku Sporting I                          17.15 JK Vasalemma - Tallinna FC Flora Rohevalged
17.50 JK Tallinna Kalev Sinine - JK Vasalemma                           17.50 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna Junior


III voor

1.turniir

Turniir toimub 27. augustil algusega kell 11.00 Kiviõli Linnastaadionil (Spordi 9, Kiviõli)
Turniiri läbiviija Kiviõli FC Irbis (kontakt Aleksandr Makarov 5851 5118), kohtunikud Artjom Busmanov ja Stanislav Gruzdev
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Rohevalged, JK Tabasalu Valge, Nõmme Kalju FC ja Kiviõli FC Irbis
Ajakava:
I väljak                                                                               II väljak
11.00 Kiviõli FC Irbis - Nõmme Kalju FC                               11.00 JK Tabasalu Valge - Tallinna FC Flora Rohevalged
11.40 Kiviõli FC Irbis - JK Tabasalu Valge                             11.40 Tallinna FC Flora Rohevalged - Nõmme Kalju FC
12.20 Kiviõli FC Irbis - Tallinna FC Flora Rohevalged             12.20 Nõmme Kalju FC - JK Tabasalu Valge

2.turniir

Turniir toimub 27. augustil algusega kell 14.30 Wismari staadionil (Wismari 15a, Tallinn)
Turniiri läbiviija Tallinna Junior (kontakt Vladimir Tšistjakov 5561 9324)
Osalevad võistkonnad: JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Levadia Valge, FC Nõmme United Punane, JK Tallinna Kalev Sinine ja Tallinna Junior
Ajakava:
I väljak                                                                                      II väljak
14.30 Tallinna FC Levadia Valge - Tallinn Junior                           14.30 FC Nõmme United Punane - JK Tallinna Kalev Sinine
15.20 Tallinn Junior - FC Nõmme United Punane                         15.20 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia Valge
16.10 FC Nõmme United Punane - JK Sillamäe Kalev                 16.10 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinn Junior
17.00 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev Sinine                     17.00 Tallinna FC Levadia Valge - FC Nõmme United Punane
17.50 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna FC Levadia Valge           17.50 Tallinna Junior - JK Sillamäe Kalev

3.turniir

Turniir toimub 18. augustil algusega kell 11.00 Vasalemma Põhikooli staadionil (Vasalemma)
Turniiri läbiviija JK Vasalemma (kontakt Eduard Hmeljov 5563 7319), kohtunikud Aimar Adamtau ja Martin Gontšarov
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Rohelised, Saku Sporting I, Tallinna JK Augur, Viimsi MRJK II ja JK Vasalemma
Ajakava:
11.00 JK Vasalemma - Viimsi MRJK II
11.25 Saku Sporting - Tallinna JK Augur
11.50 JK Vasalemma - Tallinna FC Flora Rohelised
12.15 Viimsi MRJK II - Saku Sporting
12.40 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna JK Augur
13.05 JK Vasalemma - Saku Sporting
13.30 Viimsi MRJK II - Tallinna JK Augur
13.55 Tallinna FC Flora Rohelised - Saku Sporting
14.20 JK Vasalemma - Tallinna JK Augur
14.55 Viimsi MRJK II - Tallinna FC Flora Rohelised


IV voor


1.turniir

Turniir toimub 17. septembril algusega kell 14.00 Tabasalu kunstmurul (Kooli 1, Tabasalu)
Turniiri läbiviija JK Tabasalu Valge (kontakt Hendrik Nurklik 528 8470), kohtunikud Lauri Salei ja Andreas Eilštein
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Rohelised, JK Tallinna Kalev Sinine, Tallinna Junior ja JK Tabasalu Valge
Ajakava:
14.00 JK Tabasalu Valge - Tallinna FC Flora Rohelised
14.40 JK Tallinna Kalev Sinine - Tallinna Junior
15.20 Tallinna FC Flora Rohelised - JK Tallinna Kalev Sinine
16.00 Tallinna Junior - JK Tabasalu Valge
16.40 Tallinna FC Flora Rohelised - Tallinna Junior
17.20 JK Tabasalu Valge - JK Tallinna Kalev Sinine


2.turniir

Turniir toimub 24. septembril algusega kell 11.00 Hiiu kunstmurul (Pidu 11, Tallinn)
Turniiri läbiviija Nõmme Kalju FC (kontakt Indro Olumets 521 7272)
Osalevad võistkonnad: JK Vasalemma, Kiviõli FC Irbis, Saku Sporting I, FC Nõmme United Punane ja Nõmme Kalju FC
Ajakava:
I väljak                                                                                 II väljak
11.00 Nõmme Kalju FC - JK Vasalemma                                11.00 FC Nõmme United Punane - Kiviõli FC Irbis
11.35 Saku Sporting I - Kiviõli FC Irbis                                   11.35 Nõmme Kalju FC - FC Nõmme united Punane
12.10 JK Vasalemma - FC Nõmme United Punane                  12.10 Nõmme Kalju FC - Saku Sporting I
12.45 Saku Sporting I - FC Nõmme United Punane                  12.45 JK Vasalemma - Kiviõli FC Irbis
13.20 Nõmme Kalju FC -Kiviõli FC Irbis                                  13.20 Saku Sporting I - JK Vasalemma


3.turniir

Turniir toimub 18. septembril algusega kell 10.00 Viimsi Pargi palliplatsil
Turniiri läbiviija Viimsi MRJK II (kontakt Paul Siht 5343 4875)
Osalevad võistkonnad: Tallinna FC Flora Rohevalged, Tallinna JK Augur, JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Levadia Valge ja Viimsi MRJK II
Ajakava:
I väljak                                                                                  II väljak
10.00 Viimsi MRJK II - Tallinna FC Flora Rohevalged               10.00 Tallinna JK Augur - Tallinna FC Levadia Valge
10.40 JK Sillamäe Kalev - Viimsi MRJK II                              10.40 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna FC Levadia Valge
11.20 JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia Valge               11.20 Tallinna FC Flora Rohevalged - Tallinna JK Augur
12.00 Tallinna FC Flora Rohevalged - JK Sillamäe Kalev          12.00 Viimsi MRJK II - Tallinna JK Augur
12.40 Viimsi MRJK II - Tallinna FC Levadia Valge                    12.40 JK Sillamäe Kalev - Tallinna JK Augur
04.05.2017 13:27 EJL avas uue kodulehe!
03.05.2017 10:05 FC Kuressaare kuu fänn on Rapla korvpallimeeskonna kapten Indrek Kajupank
03.05.2017 10:00 Kehra staadion sai tribüünid
02.05.2017 16:16 Naiste koondislased välismaal: Aarna ja Raadik mängisid viiki
02.05.2017 15:52 Marko Meerits: soomlased võtsid mind hästi vastu
02.05.2017 13:10 Eestlased välismaal: Vassiljev ja Teniste naasid vigastuspausilt
ARHIIV








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.