KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2019)

 
 
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond08.03.19 19:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare09.03.19 13:00
Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev09.03.19 16:00
Tartu JK Tammeka - Maardu Linnameeskond10.03.19 13:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik10.03.19 15:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka16.03.19 13:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia16.03.19 13:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans16.03.19 16:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora17.03.19 13:00
Maardu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC17.03.19 15:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev30.03.19 13:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC30.03.19 16:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka30.03.19 19:00
Tallinna FCI Levadia - Maardu Linnameeskond31.03.19 13:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare31.03.19 15:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond02.04.19 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora02.04.19 19:30
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik03.04.19 19:00
Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare03.04.19 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia03.04.19 19:30
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans06.04.19 16:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC07.04.19 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia07.04.19 13:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev07.04.19 15:00
Tallinna FC Flora - Maardu Linnameeskond07.04.19 19:00
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik13.04.19 13:00
JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond13.04.19 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora13.04.19 16:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond14.04.19 13:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka14.04.19 15:00
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev20.04.19 13:00
Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik20.04.19 13:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans20.04.19 16:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare21.04.19 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia21.04.19 15:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka27.04.19 13:00
Maardu Linnameeskond - JK Narva Trans27.04.19 16:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC27.04.19 19:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond28.04.19 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora28.04.19 15:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare03.05.19 19:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev03.05.19 19:30
Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond04.05.19 16:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik04.05.19 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia05.05.19 15:00
FC Kuressaare - Maardu Linnameeskond10.05.19 19:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka11.05.19 16:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond11.05.19 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora12.05.19 15:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC12.05.19 19:00
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare17.05.19 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia17.05.19 19:30
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans18.05.19 16:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka18.05.19 19:00
Maardu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev19.05.19 15:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC21.05.19 19:30
JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond22.05.19 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora22.05.19 19:30
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond24.05.19 19:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik24.05.19 19:30
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans28.05.19 19:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare28.05.19 19:00
Maardu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka28.05.19 19:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC28.05.19 19:30
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia29.05.19 19:30
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev31.05.19 19:00
Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond01.06.19 16:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik01.06.19 19:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora02.06.19 15:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond02.06.19 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FCI Levadia14.06.19 19:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik14.06.19 19:30
Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora15.06.19 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans15.06.19 16:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka15.06.19 19:00
Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond18.06.19 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev18.06.19 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC18.06.19 19:30
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare19.06.19 19:00
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans19.06.19 19:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora21.06.19 19:30
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare22.06.19 13:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik22.06.19 13:00
Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond22.06.19 16:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka22.06.19 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC28.06.19 19:30
Maardu Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia29.06.19 16:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans29.06.19 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond30.06.19 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev30.06.19 19:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare05.07.19 19:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC05.07.19 19:30
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora06.07.19 16:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka06.07.19 19:00
JK Tallinna Kalev - Maardu Linnameeskond07.07.19 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond19.07.19 19:30
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev20.07.19 16:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik21.07.19 16:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia21.07.19 19:00
Tallinna FC Flora - Maardu Linnameeskond21.07.19 19:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka26.07.19 19:30
Maardu Linnameeskond - JK Narva Trans27.07.19 16:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia28.07.19 19:00
Tartu JK Tammeka - Maardu Linnameeskond02.08.19 19:30
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans03.08.19 16:00
Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev03.08.19 19:00
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare03.08.19 19:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev09.08.19 19:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka09.08.19 19:30
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia10.08.19 16:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond11.08.19 15:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora13.08.19 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans16.08.19 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora16.08.19 19:30
Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare17.08.19 16:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond17.08.19 19:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik18.08.19 15:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka23.08.19 18:45
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia24.08.19 16:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora24.08.19 18:30
Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond25.08.19 15:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev25.08.19 18:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia27.08.19 19:30
JK Narva Trans - FC Kuressaare28.08.19 18:30
Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik28.08.19 18:30
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond28.08.19 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC28.08.19 19:30
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans31.08.19 16:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC31.08.19 19:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare01.09.19 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora01.09.19 15:00
Tallinna FCI Levadia - Maardu Linnameeskond01.09.19 19:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev13.09.19 19:30
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik14.09.19 13:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond14.09.19 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans14.09.19 16:00
Maardu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka15.09.19 15:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC17.09.19 17:45
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare17.09.19 19:30
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka18.09.19 19:00
Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond18.09.19 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia18.09.19 19:30
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik21.09.19 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev21.09.19 13:00
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans21.09.19 16:00
FC Kuressaare - Maardu Linnameeskond22.09.19 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora22.09.19 15:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC24.09.19 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik25.09.19 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FCI Levadia28.09.19 13:00
Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond28.09.19 16:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond29.09.19 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora29.09.19 15:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare29.09.19 19:00
Maardu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC01.10.19 19:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik05.10.19 13:00
Maardu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev05.10.19 13:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans05.10.19 16:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC06.10.19 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka06.10.19 15:00
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare19.10.19 13:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev19.10.19 13:00
JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond19.10.19 16:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik20.10.19 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora20.10.19 15:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans26.10.19 13:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka26.10.19 13:00
Maardu Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia26.10.19 16:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond27.10.19 15:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC28.10.19 13:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev02.11.19 13:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC02.11.19 16:00
Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond03.11.19 13:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare03.11.19 15:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond03.11.19 19:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka09.11.19 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia09.11.19 13:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik09.11.19 13:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans09.11.19 13:00
Maardu Linnameeskond - Tallinna FC Flora09.11.19 13:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.