KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2006)

 
 
Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus08.03.06 18:45
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora12.03.06 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK12.03.06 14:00
JK Maag Tartu - Valga FC Warrior12.03.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans12.03.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tammeka Tartu12.03.06 17:00
Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik19.03.06 14:00
JK Narva Trans - Lasnamäe FC Ajax19.03.06 14:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus19.03.06 17:00
JK Maag Tartu - Tallinna FC Levadia19.03.06 17:00
Valga FC Warrior - JK Tammeka Tartu19.03.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora22.03.06 18:45
Tallinna FC Levadia - Valga FC Warrior22.03.06 18:45
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans22.03.06 18:45
Pärnu JK Vaprus - JK Maag Tartu22.03.06 18:45
JK Tammeka Tartu - Tallinna FC TVMK22.03.06 18:45
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik29.03.06 18:45
Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK29.03.06 18:45
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus29.03.06 18:45
JK Narva Trans - JK Tammeka Tartu29.03.06 18:45
JK Maag Tartu - Lasnamäe FC Ajax29.03.06 18:45
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia02.04.06 14:00
Viljandi JK Tulevik - JK Maag Tartu02.04.06 14:00
JK Tammeka Tartu - Tallinna FC Flora02.04.06 17:00
Tallinna FC TVMK - JK Narva Trans02.04.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Valga FC Warrior02.04.06 17:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik09.04.06 14:00
Valga FC Warrior - JK Narva Trans09.04.06 14:00
JK Maag Tartu - JK Tammeka Tartu09.04.06 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK09.04.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax09.04.06 17:00
Tallinna FC TVMK - JK Maag Tartu16.04.06 14:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus16.04.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Tallinna FC Levadia16.04.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior16.04.06 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora16.04.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Viljandi JK Tulevik23.04.06 14:00
Valga FC Warrior - Tallinna FC Flora23.04.06 17:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC TVMK23.04.06 17:00
JK Maag Tartu - JK Narva Trans23.04.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - JK Tammeka Tartu23.04.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - Valga FC Warrior30.04.06 14:00
Tallinna FC Flora - JK Maag Tartu30.04.06 14:00
JK Tammeka Tartu - Lasnamäe FC Ajax30.04.06 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia30.04.06 17:00
Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus30.04.06 19:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Tammeka Tartu07.05.06 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans07.05.06 17:00
JK Maag Tartu - Tallinna FC Flora07.05.06 17:00
Valga FC Warrior - Viljandi JK Tulevik07.05.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK07.05.06 17:00
Tallinna FC Flora - Valga FC Warrior14.05.06 14:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Levadia14.05.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Pärnu JK Vaprus14.05.06 17:00
JK Narva Trans - JK Maag Tartu14.05.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - Lasnamäe FC Ajax14.05.06 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Tammeka Tartu21.05.06 14:00
Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax21.05.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik21.05.06 17:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans21.05.06 17:00
JK Maag Tartu - Tallinna FC TVMK21.05.06 17:00
JK Narva Trans - Valga FC Warrior28.05.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus04.06.06 14:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora04.06.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia04.06.06 17:00
JK Tammeka Tartu - JK Maag Tartu04.06.06 17:00
Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus11.06.06 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC TVMK11.06.06 13:00
Tallinna FC Flora - JK Tammeka Tartu11.06.06 13:00
JK Maag Tartu - Viljandi JK Tulevik11.06.06 13:00
Tallinna FC Levadia - Lasnamäe FC Ajax11.06.06 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora18.06.06 13:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Maag Tartu18.06.06 13:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia18.06.06 13:00
Tallinna FC TVMK - Valga FC Warrior18.06.06 13:00
Tallinna FC TVMK - JK Tammeka Tartu21.06.06 19:30
Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax21.06.06 19:30
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik21.06.06 19:30
JK Maag Tartu - Pärnu JK Vaprus21.06.06 19:30
Valga FC Warrior - Tallinna FC Levadia21.06.06 19:30
JK Tammeka Tartu - JK Narva Trans02.07.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Valga FC Warrior05.07.06 18:45
Lasnamäe FC Ajax - JK Narva Trans05.07.06 18:45
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK05.07.06 18:45
Tallinna FC Levadia - JK Maag Tartu05.07.06 18:45
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora05.07.06 18:45
JK Tammeka Tartu - Viljandi JK Tulevik09.07.06 14:00
Valga FC Warrior - JK Maag Tartu09.07.06 14:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus09.07.06 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia09.07.06 17:00
Tallinna FC Flora - JK Maag Tartu16.07.06 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia16.07.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - Valga FC Warrior16.07.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Lasnamäe FC Ajax16.07.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Viljandi JK Tulevik23.07.06 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC TVMK23.07.06 17:00
Valga FC Warrior - Tallinna FC Flora23.07.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - JK Tammeka Tartu23.07.06 17:00
JK Maag Tartu - JK Narva Trans23.07.06 17:00
Tallinna FC TVMK - JK Narva Trans26.07.06 18:45
Tallinna FC TVMK - JK Maag Tartu30.07.06 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Valga FC Warrior30.07.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Tallinna FC Levadia30.07.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus30.07.06 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora30.07.06 17:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik06.08.06 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK06.08.06 17:00
JK Maag Tartu - JK Tammeka Tartu06.08.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax06.08.06 17:00
Valga FC Warrior - JK Narva Trans06.08.06 19:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia13.08.06 14:00
JK Tammeka Tartu - Tallinna FC Flora13.08.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Maag Tartu13.08.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Valga FC Warrior13.08.06 17:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik20.08.06 14:00
JK Maag Tartu - Lasnamäe FC Ajax20.08.06 17:00
Valga FC Warrior - Tallinna FC TVMK20.08.06 17:00
JK Narva Trans - JK Tammeka Tartu20.08.06 17:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus20.08.06 17:00
Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax23.08.06 18:45
Tallinna FC Levadia - Valga FC Warrior27.08.06 14:00
Pärnu JK Vaprus - JK Maag Tartu27.08.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora27.08.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Tallinna FC TVMK27.08.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans27.08.06 17:00
Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik10.09.06 14:00
JK Narva Trans - Lasnamäe FC Ajax10.09.06 17:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus10.09.06 17:00
JK Maag Tartu - Tallinna FC Levadia10.09.06 17:00
Valga FC Warrior - JK Tammeka Tartu10.09.06 17:00
JK Maag Tartu - Valga FC Warrior13.09.06 18:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans13.09.06 18:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tammeka Tartu13.09.06 18:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK13.09.06 18:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia17.09.06 14:15
Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax17.09.06 17:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus17.09.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Viljandi JK Tulevik17.09.06 17:00
Valga FC Warrior - JK Maag Tartu17.09.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Narva Trans20.09.06 17:00
JK Tammeka Tartu - Valga FC Warrior20.09.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora20.09.06 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Maag Tartu20.09.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK20.09.06 17:00
Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax24.09.06 14:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik24.09.06 17:00
JK Maag Tartu - Pärnu JK Vaprus24.09.06 17:00
Valga FC Warrior - Tallinna FC Levadia24.09.06 17:00
Tallinna FC TVMK - JK Tammeka Tartu24.09.06 17:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Maag Tartu01.10.06 14:00
JK Tammeka Tartu - JK Narva Trans01.10.06 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora01.10.06 17:00
Tallinna FC TVMK - Valga FC Warrior01.10.06 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia01.10.06 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC TVMK15.10.06 14:00
JK Maag Tartu - Viljandi JK Tulevik15.10.06 14:00
Tallinna FC Levadia - Lasnamäe FC Ajax15.10.06 14:00
Valga FC Warrior - Pärnu JK Vaprus15.10.06 14:00
Tallinna FC Flora - JK Tammeka Tartu15.10.06 17:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora18.10.06 16:00
JK Narva Trans - Valga FC Warrior22.10.06 14:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora22.10.06 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia22.10.06 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus22.10.06 14:00
JK Tammeka Tartu - JK Maag Tartu22.10.06 14:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans25.10.06 18:45
Valga FC Warrior - Lasnamäe FC Ajax25.10.06 18:45
JK Maag Tartu - Tallinna FC TVMK25.10.06 18:45
Tallinna FC Levadia - JK Tammeka Tartu25.10.06 18:45
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik25.10.06 18:45
Viljandi JK Tulevik - Lasnamäe FC Ajax29.10.06 14:00
JK Tammeka Tartu - Pärnu JK Vaprus29.10.06 14:00
Tallinna FC Flora - Valga FC Warrior29.10.06 14:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Levadia29.10.06 14:00
JK Narva Trans - JK Maag Tartu31.10.06 14:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Tammeka Tartu05.11.06 13:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK05.11.06 13:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans05.11.06 13:00
JK Maag Tartu - Tallinna FC Flora05.11.06 13:00
Valga FC Warrior - Viljandi JK Tulevik05.11.06 14:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.