KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2007)

 
 
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka03.03.07 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC TVMK10.03.07 14:00
Tallinna FC Levadia - Lasnamäe FC Ajax10.03.07 14:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik10.03.07 14:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus10.03.07 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora10.03.07 17:00
Tallinna FC TVMK - JK Tallinna Kalev17.03.07 11:00
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka17.03.07 14:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus17.03.07 14:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare17.03.07 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia17.03.07 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans31.03.07 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora31.03.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax31.03.07 14:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik31.03.07 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC TVMK31.03.07 17:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus03.04.07 18:45
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia03.04.07 18:45
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev03.04.07 18:45
Viljandi JK Tulevik - Lasnamäe FC Ajax03.04.07 18:45
Tallinna FC TVMK - Tartu JK Tammeka03.04.07 18:45
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora07.04.07 14:00
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare07.04.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK07.04.07 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans07.04.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik07.04.07 17:00
Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax14.04.07 14:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus14.04.07 17:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka14.04.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia14.04.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora14.04.07 17:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Narva Trans21.04.07 14:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik21.04.07 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev21.04.07 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK21.04.07 17:00
FC Kuressaare - Lasnamäe FC Ajax24.04.07 18:45
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus24.04.07 18:45
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK24.04.07 18:45
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka24.04.07 18:45
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora24.04.07 18:45
Lasnamäe FC Ajax - JK Tallinna Kalev28.04.07 14:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare28.04.07 14:00
Tallinna FC TVMK - JK Narva Trans28.04.07 17:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik28.04.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia28.04.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare01.05.07 18:45
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus05.05.07 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora05.05.07 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC TVMK05.05.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka05.05.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Lasnamäe FC Ajax05.05.07 17:00
Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik12.05.07 14:00
Lasnamäe FC Ajax - FC Kuressaare12.05.07 14:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans12.05.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev12.05.07 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia12.05.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka19.05.07 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia19.05.07 17:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora19.05.07 17:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus19.05.07 17:00
JK Narva Trans - Lasnamäe FC Ajax19.05.07 17:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik26.05.07 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK26.05.07 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev26.05.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans26.05.07 17:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare26.05.07 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans29.05.07 18:45
FC Kuressaare - Lasnamäe FC Ajax05.06.07 18:45
Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax09.06.07 14:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka09.06.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev09.06.07 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia09.06.07 17:00
Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus09.06.07 17:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare16.06.07 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Viljandi JK Tulevik16.06.07 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC TVMK16.06.07 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans16.06.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora16.06.07 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus19.06.07 18:45
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare19.06.07 18:45
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev19.06.07 18:45
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Levadia19.06.07 18:45
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka19.06.07 18:45
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik30.06.07 17:00
Tartu JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax30.06.07 17:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora30.06.07 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia07.07.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka07.07.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans07.07.07 17:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev07.07.07 17:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare14.07.07 14:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Tallinna Kalev14.07.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia14.07.07 17:00
Tallinna FC TVMK - JK Narva Trans14.07.07 17:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik14.07.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC TVMK17.07.07 18:45
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK21.07.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus21.07.07 17:00
Tallinna FC TVMK - FC Kuressaare24.07.07 18:45
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora24.07.07 18:45
Lasnamäe FC Ajax - JK Narva Trans28.07.07 14:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik28.07.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare28.07.07 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev28.07.07 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK28.07.07 17:00
Tallinna FC TVMK - Lasnamäe FC Ajax04.08.07 14:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka04.08.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora07.08.07 18:45
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus07.08.07 18:45
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora11.08.07 14:00
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare11.08.07 14:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik11.08.07 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans11.08.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK11.08.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia14.08.07 18:45
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus18.08.07 14:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev18.08.07 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia18.08.07 17:00
Tallinna FC TVMK - Tartu JK Tammeka18.08.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - Lasnamäe FC Ajax18.08.07 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans25.08.07 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC TVMK25.08.07 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora25.08.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - Lasnamäe FC Ajax25.08.07 17:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik25.08.07 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka01.09.07 14:00
Tallinna FC TVMK - JK Tallinna Kalev01.09.07 14:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare01.09.07 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia01.09.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus01.09.07 17:00
Tallinna FC Levadia - Lasnamäe FC Ajax15.09.07 14:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus15.09.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora15.09.07 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC TVMK15.09.07 17:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik15.09.07 17:00
Tallinna FC TVMK - FC Kuressaare18.09.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka18.09.07 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia18.09.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans18.09.07 17:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev18.09.07 18:45
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC TVMK22.09.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik22.09.07 17:00
Tartu JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax22.09.07 17:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora22.09.07 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans22.09.07 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka29.09.07 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Pärnu JK Vaprus29.09.07 14:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare29.09.07 17:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev29.09.07 17:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Levadia29.09.07 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans02.10.07 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC TVMK02.10.07 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Viljandi JK Tulevik02.10.07 17:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare02.10.07 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora02.10.07 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev06.10.07 14:00
Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus06.10.07 14:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka06.10.07 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia06.10.07 14:00
Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax06.10.07 17:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare20.10.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans20.10.07 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev20.10.07 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC TVMK20.10.07 14:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik20.10.07 17:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka27.10.07 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia27.10.07 14:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus27.10.07 14:00
JK Narva Trans - Lasnamäe FC Ajax27.10.07 14:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora27.10.07 14:00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev03.11.07 13:00
Lasnamäe FC Ajax - FC Kuressaare03.11.07 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia03.11.07 13:00
Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik03.11.07 13:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans03.11.07 17:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus10.11.07 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka10.11.07 13:00
JK Tallinna Kalev - Lasnamäe FC Ajax10.11.07 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC TVMK13.11.07 18:45
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora13.11.07 18:45
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.