KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2008)

 
 
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka08.03.08 14:00
Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus08.03.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia08.03.08 14:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans08.03.08 14:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju08.03.08 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev15.03.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev15.03.08 14:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus15.03.08 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC TVMK15.03.08 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora15.03.08 17:00
Tallinna FC TVMK - Nõmme JK Kalju22.03.08 14:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka22.03.08 14:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans22.03.08 14:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik22.03.08 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia22.03.08 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC TVMK29.03.08 14:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka29.03.08 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora29.03.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev29.03.08 14:00
Nõmme JK Kalju - Pärnu JK Vaprus29.03.08 16:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju05.04.08 14:00
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev05.04.08 14:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans05.04.08 14:00
Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik05.04.08 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia05.04.08 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC TVMK12.04.08 14:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju12.04.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus12.04.08 14:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka12.04.08 17:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev12.04.08 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans19.04.08 14:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik19.04.08 14:00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev19.04.08 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia19.04.08 14:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora19.04.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC TVMK26.04.08 14:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka26.04.08 14:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus26.04.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju26.04.08 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans26.04.08 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev03.05.08 17:00
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Levadia03.05.08 17:00
Pärnu JK Vaprus - JK Sillamäe Kalev03.05.08 17:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik03.05.08 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora03.05.08 19:30
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju06.05.08 18:45
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans10.05.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK Vaprus10.05.08 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka10.05.08 17:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC TVMK10.05.08 19:30
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora17.05.08 17:00
Tallinna FC TVMK - JK Sillamäe Kalev17.05.08 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia17.05.08 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev17.05.08 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev24.05.08 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK24.05.08 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka24.05.08 17:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju24.05.08 17:00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus24.05.08 19:30
Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik03.06.08 18:45
Tallinna FC TVMK - JK Tallinna Kalev07.06.08 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia07.06.08 14:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik07.06.08 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans07.06.08 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora07.06.08 14:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka14.06.08 11:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK14.06.08 14:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev14.06.08 14:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus14.06.08 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora14.06.08 14:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev17.06.08 18:45
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik17.06.08 18:45
Pärnu JK Vaprus - Nõmme JK Kalju17.06.08 18:45
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia17.06.08 18:45
Tallinna FC TVMK - JK Narva Trans17.06.08 18:45
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus21.06.08 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev21.06.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora21.06.08 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC TVMK21.06.08 17:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik05.07.08 17:00
Tallinna FC TVMK - Tartu JK Tammeka05.07.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju05.07.08 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia05.07.08 17:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans05.07.08 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev08.07.08 18:45
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik12.07.08 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev12.07.08 17:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK12.07.08 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora12.07.08 19:30
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev12.07.08 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev19.07.08 17:00
Pärnu JK Vaprus - JK Sillamäe Kalev19.07.08 17:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik19.07.08 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora22.07.08 18:45
Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju26.07.08 17:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka26.07.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC TVMK26.07.08 17:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus26.07.08 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans26.07.08 19:30
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev02.08.08 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans02.08.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia02.08.08 19:30
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik02.08.08 19:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC TVMK09.08.08 17:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus09.08.08 17:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev09.08.08 17:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka09.08.08 17:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju09.08.08 19:30
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Levadia12.08.08 18:45
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans16.08.08 17:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju16.08.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev16.08.08 17:00
Tallinna FC TVMK - Viljandi JK Tulevik16.08.08 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia16.08.08 19:30
Nõmme JK Kalju - Pärnu JK Vaprus23.08.08 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora23.08.08 17:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka23.08.08 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC TVMK23.08.08 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev23.08.08 19:30
Tallinna FC TVMK - Tallinna FC Flora26.08.08 18:45
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka30.08.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans30.08.08 17:00
Tallinna FC TVMK - Nõmme JK Kalju30.08.08 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia30.08.08 17:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik30.08.08 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev13.09.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev13.09.08 14:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus13.09.08 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC TVMK13.09.08 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora13.09.08 17:00
Tallinna FC TVMK - Pärnu JK Vaprus16.09.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka16.09.08 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans16.09.08 17:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju16.09.08 18:45
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia16.09.08 18:45
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik20.09.08 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev20.09.08 14:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC TVMK20.09.08 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora20.09.08 14:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev20.09.08 17:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju27.09.08 14:00
Tallinna FC TVMK - Tartu JK Tammeka27.09.08 14:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik27.09.08 14:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia27.09.08 14:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans27.09.08 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev30.09.08 17:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev30.09.08 17:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus30.09.08 18:45
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC TVMK30.09.08 18:45
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora30.09.08 18:45
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik04.10.08 14:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev04.10.08 14:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme JK Kalju04.10.08 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia04.10.08 14:00
Tallinna FC TVMK - JK Narva Trans04.10.08 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC TVMK18.10.08 14:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev18.10.08 14:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus18.10.08 14:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka18.10.08 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora18.10.08 16:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik25.10.08 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora25.10.08 14:00
Tallinna FC TVMK - JK Tallinna Kalev25.10.08 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia25.10.08 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans25.10.08 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev01.11.08 14:00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus01.11.08 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka01.11.08 14:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju01.11.08 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC TVMK01.11.08 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia08.11.08 12:45
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora08.11.08 13:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev08.11.08 13:00
Tallinna FC TVMK - JK Sillamäe Kalev08.11.08 13:00
Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik08.11.08 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans15.11.08 13:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK Vaprus15.11.08 13:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC TVMK15.11.08 13:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju15.11.08 13:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka15.11.08 13:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.