KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2009)

 
 
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev07.03.09 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev07.03.09 14:00
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare07.03.09 14:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond07.03.09 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora07.03.09 18:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka14.03.09 14:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans14.03.09 14:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju14.03.09 14:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond14.03.09 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia14.03.09 17:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare17.03.09 18:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev17.03.09 18:45
Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik17.03.09 18:45
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev17.03.09 18:45
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora17.03.09 21:15
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju21.03.09 14:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond21.03.09 14:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans21.03.09 14:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare21.03.09 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia21.03.09 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev04.04.09 14:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka04.04.09 14:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik04.04.09 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora04.04.09 14:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev04.04.09 17:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond11.04.09 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans11.04.09 14:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare11.04.09 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora11.04.09 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia11.04.09 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev18.04.09 14:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju18.04.09 14:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev18.04.09 14:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik18.04.09 17:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka18.04.09 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora25.04.09 14:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond25.04.09 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans25.04.09 14:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare25.04.09 19:30
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev25.04.09 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev02.05.09 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia02.05.09 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka02.05.09 17:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik02.05.09 17:00
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju02.05.09 19:30
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev09.05.09 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora09.05.09 17:00
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare09.05.09 17:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond09.05.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans09.05.09 19:30
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju16.05.09 17:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka16.05.09 17:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik16.05.09 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev16.05.09 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia16.05.09 19:30
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare23.05.09 17:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond23.05.09 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans23.05.09 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora23.05.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia23.05.09 17:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka26.05.09 18:45
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik26.05.09 18:45
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev26.05.09 18:45
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond30.05.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju30.05.09 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans30.05.09 19:30
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka13.06.09 17:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik13.06.09 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora13.06.09 17:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev13.06.09 19:30
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev13.06.09 19:30
Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju16.06.09 18:45
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond16.06.09 18:45
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans16.06.09 18:45
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia16.06.09 18:45
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka16.06.09 18:45
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik20.06.09 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev20.06.09 17:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare20.06.09 17:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev20.06.09 17:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora20.06.09 19:30
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka04.07.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik04.07.09 19:30
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia07.07.09 18:45
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia11.07.09 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka11.07.09 17:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik11.07.09 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev14.07.09 18:45
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju14.07.09 18:45
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare18.07.09 17:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond18.07.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev18.07.09 17:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju25.07.09 17:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik25.07.09 17:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka25.07.09 19:30
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev28.07.09 18:45
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans28.07.09 18:45
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju01.08.09 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans01.08.09 17:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare01.08.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora01.08.09 17:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond01.08.09 19:30
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju04.08.09 18:45
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev08.08.09 17:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka08.08.09 17:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev08.08.09 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora08.08.09 17:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik08.08.09 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia15.08.09 17:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju15.08.09 17:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond15.08.09 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans15.08.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare15.08.09 19:30
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare18.08.09 18:45
Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik22.08.09 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora22.08.09 17:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare22.08.09 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev22.08.09 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev23.08.09 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka29.08.09 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans29.08.09 17:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju29.08.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond29.08.09 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev01.09.09 18:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev12.09.09 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev12.09.09 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora12.09.09 14:00
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare12.09.09 14:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond12.09.09 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia15.09.09 18:45
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans19.09.09 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia19.09.09 14:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka19.09.09 14:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik19.09.09 14:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju19.09.09 17:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik26.09.09 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev26.09.09 14:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare26.09.09 14:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev26.09.09 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora26.09.09 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora29.09.09 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia29.09.09 18:45
Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju03.10.09 14:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond03.10.09 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia03.10.09 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka03.10.09 14:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans03.10.09 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans06.10.09 16:45
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik17.10.09 14:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev17.10.09 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora17.10.09 14:00
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev17.10.09 14:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka17.10.09 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia20.10.09 18:45
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev20.10.09 18:45
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans24.10.09 14:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare24.10.09 14:00
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond24.10.09 14:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju24.10.09 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia24.10.09 17:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju31.10.09 14:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka31.10.09 14:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik31.10.09 14:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev31.10.09 14:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev31.10.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia03.11.09 13:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare03.11.09 18:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond03.11.09 18:00
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans03.11.09 18:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora03.11.09 18:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia07.11.09 13:00
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju07.11.09 13:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka07.11.09 13:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev07.11.09 13:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik07.11.09 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans10.11.09 13:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev10.11.09 18:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora10.11.09 18:00
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare10.11.09 18:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond10.11.09 18:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.