KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2010)

 
 
Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus09.03.10 16:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora09.03.10 16:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka09.03.10 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans09.03.10 18:45
Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik09.03.10 19:30
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare13.03.10 14:00
Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev13.03.10 14:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond13.03.10 14:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju13.03.10 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora13.03.10 17:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka20.03.10 14:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik20.03.10 14:00
Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus20.03.10 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia20.03.10 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans20.03.10 19:30
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond23.03.10 18:45
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju23.03.10 18:45
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora23.03.10 18:45
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev23.03.10 18:45
JK Narva Trans - Kohtla-Järve FC Lootus23.03.10 18:45
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare27.03.10 14:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka27.03.10 14:00
Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik27.03.10 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans27.03.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia27.03.10 17:00
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev03.04.10 14:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond03.04.10 14:00
Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus03.04.10 14:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik03.04.10 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora03.04.10 17:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans10.04.10 14:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju10.04.10 14:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare10.04.10 14:00
Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia10.04.10 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka10.04.10 17:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik17.04.10 14:00
FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus17.04.10 14:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev17.04.10 14:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka17.04.10 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora17.04.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans24.04.10 14:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond24.04.10 14:00
Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju24.04.10 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia24.04.10 14:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare24.04.10 17:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka01.05.10 17:00
Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus01.05.10 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora01.05.10 17:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev01.05.10 17:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik01.05.10 19:30
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans04.05.10 18:45
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond08.05.10 17:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju08.05.10 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia08.05.10 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans08.05.10 17:00
Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare08.05.10 19:30
Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus15.05.10 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora15.05.10 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev15.05.10 17:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond15.05.10 17:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik15.05.10 20:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka25.05.10 18:45
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju29.05.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare29.05.10 17:00
Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka29.05.10 17:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans29.05.10 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia29.05.10 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev01.06.10 18:45
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond01.06.10 18:45
Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus01.06.10 18:45
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora01.06.10 18:45
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju01.06.10 18:45
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare05.06.10 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia05.06.10 17:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik05.06.10 17:00
Kohtla-Järve FC Lootus - JK Narva Trans05.06.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka05.06.10 19:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia08.06.10 18:45
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju12.06.10 19:15
Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora12.06.10 19:15
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev12.06.10 19:15
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond12.06.10 19:15
JK Narva Trans - FC Kuressaare12.06.10 19:15
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia15.06.10 19:15
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka15.06.10 19:15
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik15.06.10 19:15
JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus15.06.10 19:15
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans15.06.10 19:15
Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond29.06.10 19:15
Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju29.06.10 19:15
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare29.06.10 19:15
Kohtla-Järve FC Lootus - Nõmme JK Kalju03.07.10 19:15
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare03.07.10 19:15
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia03.07.10 19:15
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik10.07.10 14:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev10.07.10 14:00
FC Kuressaare - Kohtla-Järve FC Lootus10.07.10 17:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans17.07.10 17:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare17.07.10 17:00
Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Levadia17.07.10 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka17.07.10 17:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond24.07.10 17:00
Tartu JK Tammeka - Kohtla-Järve FC Lootus24.07.10 17:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik24.07.10 17:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora25.07.10 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans31.07.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia31.07.10 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka31.07.10 17:00
Kohtla-Järve FC Lootus - Viljandi JK Tulevik31.07.10 17:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare31.07.10 19:30
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond07.08.10 17:00
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju07.08.10 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev07.08.10 17:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora07.08.10 19:30
JK Narva Trans - Kohtla-Järve FC Lootus07.08.10 19:30
FC Kuressaare - JK Narva Trans14.08.10 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia14.08.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik14.08.10 17:00
Tallinna FC Flora - Kohtla-Järve FC Lootus14.08.10 17:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka14.08.10 19:30
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev17.08.10 18:45
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare21.08.10 17:00
Kohtla-Järve FC Lootus - JK Sillamäe Kalev21.08.10 17:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond21.08.10 17:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju21.08.10 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora21.08.10 19:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju24.08.10 18:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond24.08.10 18:45
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka28.08.10 17:00
Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik28.08.10 17:00
Paide Linnameeskond - Kohtla-Järve FC Lootus28.08.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora28.08.10 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans28.08.10 19:30
Kohtla-Järve FC Lootus - Paide Linnameeskond11.09.10 14:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju11.09.10 14:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare11.09.10 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia11.09.10 14:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev11.09.10 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia14.09.10 17:45
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka14.09.10 17:45
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik14.09.10 17:45
JK Sillamäe Kalev - Kohtla-Järve FC Lootus14.09.10 17:45
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans14.09.10 18:45
Kohtla-Järve FC Lootus - Tallinna FC Flora18.09.10 14:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev18.09.10 14:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond18.09.10 14:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare18.09.10 14:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju18.09.10 17:00
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare25.09.10 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia25.09.10 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka25.09.10 14:00
Kohtla-Järve FC Lootus - JK Narva Trans25.09.10 14:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik25.09.10 17:00
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev28.09.10 17:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond02.10.10 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora02.10.10 14:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju02.10.10 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev02.10.10 17:00
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju16.10.10 14:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare16.10.10 14:00
Kohtla-Järve FC Lootus - Tartu JK Tammeka16.10.10 14:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans16.10.10 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia16.10.10 17:00
Viljandi JK Tulevik - Kohtla-Järve FC Lootus19.10.10 16:00
Tallinna FC Levadia - Kohtla-Järve FC Lootus23.10.10 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora23.10.10 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev23.10.10 14:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond23.10.10 14:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik23.10.10 17:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond30.10.10 14:00
Kohtla-Järve FC Lootus - FC Kuressaare30.10.10 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia30.10.10 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans30.10.10 14:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju30.10.10 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora02.11.10 14:30
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka06.11.10 13:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik06.11.10 13:00
Nõmme JK Kalju - Kohtla-Järve FC Lootus06.11.10 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora06.11.10 13:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev06.11.10 13:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.