KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2011)

 
 
Tallinna FC Levadia - Lasnamäe FC Ajax05.03.11 11:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora05.03.11 14:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond05.03.11 14:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare05.03.11 17:00
FC Viljandi - JK Narva Trans05.03.11 19:30
FC Viljandi - Nõmme JK Kalju12.03.11 11:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia12.03.11 14:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka12.03.11 14:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare12.03.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Sillamäe Kalev12.03.11 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans19.03.11 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora19.03.11 14:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond19.03.11 14:00
Tartu JK Tammeka - FC Viljandi19.03.11 17:00
FC Kuressaare - Lasnamäe FC Ajax19.03.11 17:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka22.03.11 16:45
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare22.03.11 16:45
JK Narva Trans - Lasnamäe FC Ajax22.03.11 17:00
FC Viljandi - Tallinna FC Levadia22.03.11 18:45
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev22.03.11 19:30
JK Sillamäe Kalev - FC Viljandi02.04.11 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans02.04.11 17:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju02.04.11 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora02.04.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Paide Linnameeskond02.04.11 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev09.04.11 14:00
FC Viljandi - FC Kuressaare09.04.11 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia09.04.11 17:00
Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax09.04.11 17:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond09.04.11 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans16.04.11 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka16.04.11 17:00
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju16.04.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - FC Viljandi16.04.11 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora16.04.11 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora23.04.11 14:00
FC Viljandi - Paide Linnameeskond23.04.11 17:00
Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax23.04.11 17:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare23.04.11 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev23.04.11 17:00
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju30.04.11 14:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans30.04.11 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia30.04.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka30.04.11 17:00
Tallinna FC Flora - FC Viljandi30.04.11 17:00
Tartu JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax07.05.11 14:00
FC Viljandi - Tallinna FC Flora07.05.11 17:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond07.05.11 17:00
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare07.05.11 17:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev07.05.11 17:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka14.05.11 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Nõmme JK Kalju14.05.11 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia17.05.11 18:45
Paide Linnameeskond - FC Viljandi17.05.11 18:45
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans17.05.11 18:45
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia21.05.11 17:00
FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax21.05.11 19:30
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare21.05.11 19:30
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev21.05.11 19:30
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond21.05.11 19:30
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev24.05.11 19:30
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju28.05.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora28.05.11 17:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans28.05.11 17:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka04.06.11 17:00
FC Kuressaare - FC Viljandi04.06.11 19:30
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia11.06.11 17:00
FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev11.06.11 19:30
Paide Linnameeskond - Lasnamäe FC Ajax11.06.11 19:30
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare11.06.11 19:30
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka11.06.11 19:30
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju14.06.11 18:45
Tallinna FC Levadia - FC Viljandi14.06.11 18:45
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora14.06.11 18:45
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond14.06.11 18:45
Lasnamäe FC Ajax - JK Narva Trans14.06.11 18:45
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev18.06.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - FC Kuressaare18.06.11 19:30
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju18.06.11 19:30
JK Sillamäe Kalev - Lasnamäe FC Ajax21.06.11 18:45
FC Kuressaare - JK Narva Trans21.06.11 18:45
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia02.07.11 19:30
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka02.07.11 19:30
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju03.07.11 17:00
JK Narva Trans - FC Viljandi03.07.11 19:30
Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka09.07.11 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia09.07.11 19:30
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju10.07.11 19:30
FC Viljandi - Tartu JK Tammeka12.07.11 18:45
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans12.07.11 18:45
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora16.07.11 17:00
FC Viljandi - Paide Linnameeskond16.07.11 19:30
Nõmme JK Kalju - Lasnamäe FC Ajax16.07.11 19:30
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare16.07.11 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev17.07.11 19:30
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju23.07.11 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka23.07.11 19:30
Lasnamäe FC Ajax - FC Viljandi23.07.11 19:30
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora23.07.11 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans24.07.11 19:30
FC Viljandi - FC Kuressaare30.07.11 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev30.07.11 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia30.07.11 19:30
Tallinna FC Flora - Lasnamäe FC Ajax30.07.11 19:30
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond30.07.11 19:30
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju06.08.11 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans06.08.11 19:30
JK Sillamäe Kalev - FC Viljandi06.08.11 19:30
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora06.08.11 19:30
Lasnamäe FC Ajax - Paide Linnameeskond06.08.11 19:30
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev13.08.11 14:00
FC Viljandi - Tallinna FC Levadia13.08.11 17:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka13.08.11 17:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare13.08.11 17:00
JK Narva Trans - Lasnamäe FC Ajax13.08.11 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia16.08.11 18:45
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora20.08.11 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans20.08.11 17:00
Tartu JK Tammeka - FC Viljandi20.08.11 17:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond20.08.11 17:00
FC Kuressaare - Lasnamäe FC Ajax20.08.11 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka27.08.11 14:00
FC Viljandi - Nõmme JK Kalju27.08.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Sillamäe Kalev27.08.11 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia27.08.11 17:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare27.08.11 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora10.09.11 14:00
FC Viljandi - JK Narva Trans10.09.11 17:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond10.09.11 17:00
Tallinna FC Levadia - Lasnamäe FC Ajax10.09.11 17:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare10.09.11 17:00
JK Narva Trans - FC Viljandi13.09.11 17:45
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev13.09.11 18:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Levadia13.09.11 18:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka13.09.11 18:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju13.09.11 18:45
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora17.09.11 14:00
Nõmme JK Kalju - FC Viljandi17.09.11 17:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond17.09.11 17:00
JK Sillamäe Kalev - Lasnamäe FC Ajax17.09.11 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans17.09.11 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia24.09.11 14:00
FC Viljandi - Tartu JK Tammeka24.09.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - FC Kuressaare24.09.11 17:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev24.09.11 17:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju24.09.11 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora27.09.11 17:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond27.09.11 17:00
Lasnamäe FC Ajax - JK Narva Trans27.09.11 17:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju27.09.11 18:45
Tallinna FC Levadia - FC Viljandi27.09.11 18:45
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia01.10.11 14:00
FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev01.10.11 17:00
Paide Linnameeskond - Lasnamäe FC Ajax01.10.11 17:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare01.10.11 17:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka01.10.11 17:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka15.10.11 14:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju15.10.11 14:00
FC Kuressaare - FC Viljandi15.10.11 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Tallinna FC Flora15.10.11 14:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans15.10.11 14:00
Nõmme JK Kalju - FC Viljandi18.10.11 16:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora18.10.11 18:45
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond18.10.11 18:45
FC Viljandi - Lasnamäe FC Ajax22.10.11 14:00
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare22.10.11 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia22.10.11 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev22.10.11 17:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond22.10.11 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia29.10.11 14:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka29.10.11 14:00
Lasnamäe FC Ajax - Nõmme JK Kalju29.10.11 14:00
Paide Linnameeskond - FC Viljandi29.10.11 14:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans29.10.11 14:00
Tallinna FC Flora - FC Viljandi01.11.11 18:45
FC Viljandi - Tallinna FC Flora05.11.11 14:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond05.11.11 14:00
Tartu JK Tammeka - Lasnamäe FC Ajax05.11.11 14:00
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare05.11.11 14:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev05.11.11 14:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.