KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2012)

 
 
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare10.03.12 14:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia10.03.12 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora10.03.12 14:00
JK Tallinna Kalev - FC Viljandi10.03.12 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans17.03.12 14:00
FC Viljandi - Tallinna FC Flora17.03.12 14:00
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond17.03.12 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev17.03.12 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans20.03.12 18:45
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora20.03.12 18:45
Paide Linnameeskond - FC Viljandi24.03.12 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev24.03.12 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia24.03.12 14:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka24.03.12 17:00
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju27.03.12 18:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare31.03.12 14:00
Nõmme JK Kalju - FC Viljandi31.03.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev31.03.12 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia31.03.12 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans07.04.12 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora07.04.12 17:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev07.04.12 17:00
FC Viljandi - Tallinna FC Levadia07.04.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju10.04.12 18:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond10.04.12 18:45
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev10.04.12 18:45
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare10.04.12 18:45
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora14.04.12 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia14.04.12 17:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka14.04.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans14.04.12 17:00
FC Viljandi - FC Kuressaare14.04.12 17:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans21.04.12 14:00
JK Sillamäe Kalev - FC Viljandi21.04.12 17:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju21.04.12 17:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond21.04.12 17:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev21.04.12 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora28.04.12 14:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare28.04.12 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia28.04.12 17:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka28.04.12 17:00
FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev28.04.12 17:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju05.05.12 14:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev05.05.12 17:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond05.05.12 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev05.05.12 17:00
FC Kuressaare - FC Viljandi05.05.12 17:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka08.05.12 18:45
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka12.05.12 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora12.05.12 17:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev12.05.12 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia12.05.12 17:00
FC Viljandi - JK Narva Trans12.05.12 17:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare19.05.12 14:00
Tallinna FC Levadia - FC Viljandi19.05.12 14:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju19.05.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond19.05.12 17:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev19.05.12 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev22.05.12 18:45
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans22.05.12 18:45
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka22.05.12 18:45
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora22.05.12 18:45
FC Viljandi - Nõmme JK Kalju22.05.12 18:45
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka02.06.12 14:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev09.06.12 14:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare09.06.12 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia09.06.12 14:00
Tartu JK Tammeka - FC Viljandi09.06.12 14:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond09.06.12 16:30
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju16.06.12 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora16.06.12 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev16.06.12 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans16.06.12 17:00
FC Viljandi - Paide Linnameeskond16.06.12 17:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev26.06.12 18:45
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare26.06.12 18:45
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia26.06.12 18:45
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka26.06.12 18:45
Tallinna FC Flora - FC Viljandi26.06.12 18:45
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev30.06.12 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans30.06.12 19:30
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju30.06.12 19:30
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev14.07.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - FC Viljandi14.07.12 19:30
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju14.07.12 19:30
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev17.07.12 18:45
FC Viljandi - Tartu JK Tammeka17.07.12 18:45
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond17.07.12 18:45
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora21.07.12 17:00
FC Viljandi - FC Kuressaare21.07.12 17:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka21.07.12 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev21.07.12 19:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia23.07.12 18:45
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev28.07.12 17:00
JK Narva Trans - FC Viljandi28.07.12 19:30
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju28.07.12 19:30
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond30.07.12 18:45
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare30.07.12 18:45
JK Narva Trans - FC Viljandi31.07.12 18:45
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora04.08.12 17:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka04.08.12 17:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev04.08.12 19:30
FC Viljandi - Tallinna FC Levadia04.08.12 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans06.08.12 18:45
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond07.08.12 18:45
Nõmme JK Kalju - FC Viljandi11.08.12 17:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond11.08.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev11.08.12 19:30
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare11.08.12 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia11.08.12 19:30
FC Viljandi - JK Tallinna Kalev14.08.12 18:45
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju18.08.12 17:00
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev18.08.12 17:00
FC Viljandi - Tartu JK Tammeka18.08.12 19:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans20.08.12 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora20.08.12 17:00
Paide Linnameeskond - FC Viljandi25.08.12 14:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare25.08.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia25.08.12 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka25.08.12 17:00
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond28.08.12 18:30
FC Viljandi - Tallinna FC Flora28.08.12 18:30
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev28.08.12 18:45
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans28.08.12 18:45
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju28.08.12 18:45
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia01.09.12 14:00
JK Tallinna Kalev - FC Viljandi01.09.12 17:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare01.09.12 17:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka01.09.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora01.09.12 17:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare04.09.12 18:00
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev04.09.12 18:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond08.09.12 17:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju15.09.12 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans15.09.12 17:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond15.09.12 17:00
FC Viljandi - JK Tallinna Kalev15.09.12 17:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev15.09.12 19:30
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev18.09.12 17:30
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare18.09.12 17:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia18.09.12 17:30
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka18.09.12 17:30
Tallinna FC Flora - FC Viljandi18.09.12 18:45
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev22.09.12 14:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju22.09.12 17:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora22.09.12 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans22.09.12 17:00
FC Viljandi - Paide Linnameeskond22.09.12 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia29.09.12 14:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond29.09.12 17:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev29.09.12 17:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare29.09.12 17:00
Tartu JK Tammeka - FC Viljandi29.09.12 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev02.10.12 16:45
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans02.10.12 16:45
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora02.10.12 16:45
FC Viljandi - Nõmme JK Kalju02.10.12 16:45
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka02.10.12 18:45
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju06.10.12 14:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond06.10.12 14:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev06.10.12 17:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare06.10.12 17:00
Tallinna FC Levadia - FC Viljandi06.10.12 17:00
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju09.10.12 16:30
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans09.10.12 18:45
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka20.10.12 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora20.10.12 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev20.10.12 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia20.10.12 14:00
FC Viljandi - JK Narva Trans20.10.12 14:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans27.10.12 14:00
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju27.10.12 14:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond27.10.12 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev27.10.12 14:00
FC Kuressaare - FC Viljandi27.10.12 15:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare03.11.12 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia03.11.12 14:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka03.11.12 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora03.11.12 14:00
FC Viljandi - JK Sillamäe Kalev03.11.12 14:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.