KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2013)

 
 
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev02.03.13 14:00
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju02.03.13 14:00
Tallinna FC Infonet - FC Kuressaare02.03.13 14:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev02.03.13 17:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka02.03.13 19:30
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet09.03.13 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora09.03.13 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia09.03.13 14:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka09.03.13 14:00
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare09.03.13 17:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans16.03.13 14:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju16.03.13 14:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet16.03.13 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia30.03.13 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora30.03.13 17:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev30.03.13 17:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare30.03.13 17:00
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka30.03.13 19:30
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju06.04.13 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev06.04.13 17:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev06.04.13 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet06.04.13 17:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia13.04.13 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans13.04.13 17:00
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare13.04.13 17:00
Tallinna FC Infonet - JK Tallinna Kalev13.04.13 19:30
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet20.04.13 14:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond20.04.13 17:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora20.04.13 17:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju20.04.13 17:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka26.04.13 19:30
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev27.04.13 14:00
Tallinna FC Infonet - Nõmme JK Kalju27.04.13 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia27.04.13 17:00
FC Kuressaare - JK Narva Trans27.04.13 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet03.05.13 19:15
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare03.05.13 19:30
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond04.05.13 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora04.05.13 17:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka06.05.13 19:30
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev10.05.13 19:30
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans10.05.13 19:30
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia10.05.13 19:30
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju10.05.13 19:30
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev11.05.13 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Infonet14.05.13 19:30
JK Narva Trans - FC Kuressaare14.05.13 19:30
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev14.05.13 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora14.05.13 19:30
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond15.05.13 19:30
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia20.05.13 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev21.05.13 19:30
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare21.05.13 19:30
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka21.05.13 19:30
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans21.05.13 19:30
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora24.05.13 19:30
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka24.05.13 19:30
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev24.05.13 19:30
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju25.05.13 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet25.05.13 19:30
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans30.05.13 19:30
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare30.05.13 19:30
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora31.05.13 19:30
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia31.05.13 19:30
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond01.06.13 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev08.06.13 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans14.06.13 19:30
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond14.06.13 19:30
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev14.06.13 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet14.06.13 19:30
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju15.06.13 17:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora17.06.13 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev18.06.13 19:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia18.06.13 19:30
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare18.06.13 19:30
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka18.06.13 19:30
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka02.07.13 19:30
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev06.07.13 17:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka06.07.13 19:30
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju06.07.13 19:30
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond08.07.13 18:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Infonet12.07.13 19:30
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond13.07.13 17:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans15.07.13 19:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora15.07.13 19:30
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond16.07.13 18:45
Tallinna FC Levadia - FC Kuressaare19.07.13 19:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet19.07.13 19:30
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond20.07.13 14:00
Nõmme JK Kalju - Tartu JK Tammeka20.07.13 17:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora20.07.13 17:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond23.07.13 19:30
FC Kuressaare - JK Narva Trans26.07.13 18:45
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka26.07.13 19:30
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev26.07.13 19:30
Tallinna FC Infonet - Nõmme JK Kalju27.07.13 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia29.07.13 19:30
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora02.08.13 18:45
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet02.08.13 19:30
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond02.08.13 19:30
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev03.08.13 17:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju03.08.13 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia06.08.13 19:30
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia09.08.13 19:30
JK Sillamäe Kalev - FC Kuressaare09.08.13 19:30
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond09.08.13 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Narva Trans10.08.13 17:00
Tallinna FC Infonet - JK Tallinna Kalev10.08.13 19:30
Tallinna FC Flora - Nõmme JK Kalju17.08.13 14:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev17.08.13 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev17.08.13 17:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka17.08.13 18:45
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet17.08.13 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora20.08.13 14:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev20.08.13 17:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia20.08.13 17:00
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka20.08.13 19:30
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet23.08.13 19:30
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev23.08.13 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans24.08.13 14:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond24.08.13 17:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju26.08.13 18:30
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev30.08.13 18:30
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans31.08.13 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet31.08.13 17:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora31.08.13 17:00
Nõmme JK Kalju - FC Kuressaare02.09.13 18:00
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare10.09.13 18:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev13.09.13 19:30
Tallinna FC Infonet - FC Kuressaare14.09.13 14:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka14.09.13 17:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev14.09.13 17:00
Paide Linnameeskond - Nõmme JK Kalju14.09.13 17:00
Nõmme JK Kalju - Paide Linnameeskond17.09.13 17:45
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans17.09.13 17:45
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora17.09.13 17:45
FC Kuressaare - Tallinna FC Infonet17.09.13 18:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia17.09.13 19:30
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond21.09.13 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev21.09.13 17:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans21.09.13 17:00
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev21.09.13 17:00
FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju21.09.13 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Levadia24.09.13 17:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond24.09.13 17:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka28.09.13 14:00
Nõmme JK Kalju - JK Sillamäe Kalev28.09.13 17:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia28.09.13 17:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare28.09.13 17:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora28.09.13 19:30
Tallinna FC Levadia - Nõmme JK Kalju01.10.13 17:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans01.10.13 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet01.10.13 19:30
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora05.10.13 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia05.10.13 17:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans05.10.13 17:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev12.10.13 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora19.10.13 14:00
JK Narva Trans - Nõmme JK Kalju19.10.13 14:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka19.10.13 14:00
FC Kuressaare - JK Sillamäe Kalev19.10.13 14:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet19.10.13 14:00
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond22.10.13 17:30
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev22.10.13 19:30
Nõmme JK Kalju - JK Tallinna Kalev26.10.13 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka26.10.13 14:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans26.10.13 14:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia26.10.13 14:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare26.10.13 17:00
Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Infonet02.11.13 14:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare02.11.13 14:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev02.11.13 14:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora02.11.13 14:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond03.11.13 14:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare06.11.13 19:30
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev09.11.13 14:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev09.11.13 14:00
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans09.11.13 14:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Levadia09.11.13 14:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme JK Kalju09.11.13 14:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.