KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2014)

 
 
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet01.03.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Flora01.03.14 13:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond01.03.14 16:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev01.03.14 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev08.03.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Nõmme Kalju FC08.03.14 13:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev08.03.14 13:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond08.03.14 16:00
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka08.03.14 19:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka14.03.14 19:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC15.03.14 13:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia15.03.14 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet15.03.14 13:00
JK Narva Trans - Jõhvi FC Lokomotiv15.03.14 16:00
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond21.03.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans22.03.14 13:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka22.03.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - JK Tallinna Kalev22.03.14 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora22.03.14 16:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet28.03.14 19:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka29.03.14 13:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans29.03.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - JK Sillamäe Kalev29.03.14 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia29.03.14 16:00
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond04.04.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka05.04.14 13:00
Tallinna FC Infonet - Jõhvi FC Lokomotiv05.04.14 13:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora05.04.14 16:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC05.04.14 19:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet11.04.14 19:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev12.04.14 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev12.04.14 13:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans12.04.14 16:00
Tartu JK Tammeka - Jõhvi FC Lokomotiv12.04.14 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet18.04.14 18:45
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond18.04.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Levadia19.04.14 13:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC19.04.14 16:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora19.04.14 18:45
Tallinna FC Infonet - JK Tallinna Kalev25.04.14 19:00
Paide Linnameeskond - Jõhvi FC Lokomotiv26.04.14 13:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev26.04.14 16:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans26.04.14 19:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka28.04.14 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC02.05.14 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet02.05.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Paide Linnameeskond03.05.14 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia03.05.14 16:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora03.05.14 19:00
Tallinna FC Levadia - Jõhvi FC Lokomotiv09.05.14 19:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev09.05.14 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans09.05.14 21:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev10.05.14 16:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka10.05.14 19:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia12.05.14 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora13.05.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Tartu JK Tammeka13.05.14 19:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC13.05.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond13.05.14 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans19.05.14 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia20.05.14 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev20.05.14 19:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev20.05.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Infonet20.05.14 19:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC23.05.14 19:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora23.05.14 19:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond24.05.14 13:00
JK Sillamäe Kalev - Jõhvi FC Lokomotiv24.05.14 16:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka24.05.14 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans31.05.14 16:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev07.06.14 16:00
JK Tallinna Kalev - Jõhvi FC Lokomotiv09.06.14 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet10.06.14 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia10.06.14 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC10.06.14 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev14.06.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - JK Narva Trans14.06.14 16:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka14.06.14 16:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond14.06.14 16:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev15.06.14 16:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora21.06.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Nõmme Kalju FC21.06.14 13:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans21.06.14 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet21.06.14 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia21.06.14 16:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia05.07.14 16:00
Tallinna FC Flora - Jõhvi FC Lokomotiv06.07.14 19:00
Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC07.07.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev07.07.14 19:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka07.07.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Paide Linnameeskond11.07.14 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans12.07.14 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Tallinna Kalev13.07.14 19:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka14.07.14 18:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev14.07.14 20:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora18.07.14 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet18.07.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Levadia18.07.14 19:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond19.07.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC21.07.14 19:00
Tartu JK Tammeka - Jõhvi FC Lokomotiv25.07.14 19:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet25.07.14 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans26.07.14 19:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev28.07.14 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev28.07.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka01.08.14 19:00
Tallinna FC Infonet - Jõhvi FC Lokomotiv01.08.14 19:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC02.08.14 16:00
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond02.08.14 19:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora04.08.14 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet08.08.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - JK Sillamäe Kalev08.08.14 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev08.08.14 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia09.08.14 16:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans09.08.14 19:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka15.08.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - JK Tallinna Kalev15.08.14 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora16.08.14 16:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans16.08.14 19:00
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond16.08.14 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Levadia18.08.14 19:00
JK Narva Trans - Jõhvi FC Lokomotiv19.08.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet19.08.14 19:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC19.08.14 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora19.08.14 21:00
Nõmme Kalju FC - Jõhvi FC Lokomotiv22.08.14 19:00
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka22.08.14 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev23.08.14 16:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev23.08.14 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond23.08.14 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet29.08.14 18:30
Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Flora30.08.14 13:00
JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev30.08.14 16:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond30.08.14 18:30
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans30.08.14 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia12.09.14 18:00
JK Tallinna Kalev - JK Sillamäe Kalev13.09.14 13:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka13.09.14 13:00
Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC13.09.14 16:00
Tallinna FC Flora - Jõhvi FC Lokomotiv13.09.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia16.09.14 17:45
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora16.09.14 17:45
Nõmme Kalju FC - Jõhvi FC Lokomotiv16.09.14 17:45
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans16.09.14 17:45
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet16.09.14 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Tallinna Kalev19.09.14 17:30
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev19.09.14 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond20.09.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - JK Narva Trans20.09.14 16:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora20.09.14 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia26.09.14 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet27.09.14 13:00
JK Tallinna Kalev - Jõhvi FC Lokomotiv27.09.14 13:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC27.09.14 16:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev27.09.14 19:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora03.10.14 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev03.10.14 19:00
JK Sillamäe Kalev - Jõhvi FC Lokomotiv04.10.14 13:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC04.10.14 16:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond04.10.14 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev17.10.14 19:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Tallinna FC Infonet18.10.14 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans18.10.14 13:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev18.10.14 13:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia18.10.14 16:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia24.10.14 19:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC25.10.14 13:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond25.10.14 13:00
Jõhvi FC Lokomotiv - Tartu JK Tammeka25.10.14 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora25.10.14 16:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev01.11.14 13:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka01.11.14 13:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev01.11.14 16:00
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans01.11.14 19:00
Tallinna FC Levadia - Jõhvi FC Lokomotiv02.11.14 13:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Infonet08.11.14 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora08.11.14 13:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC08.11.14 13:00
Paide Linnameeskond - Jõhvi FC Lokomotiv08.11.14 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia08.11.14 13:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.