KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2015)

 
 
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet06.03.15 20:10
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond07.03.15 14:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka07.03.15 14:00
JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond07.03.15 16:30
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik07.03.15 16:30
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora13.03.15 20:10
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC14.03.15 14:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev14.03.15 14:00
Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka14.03.15 14:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans14.03.15 16:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet20.03.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik21.03.15 14:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka21.03.15 14:00
Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond21.03.15 14:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev21.03.15 16:30
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond03.04.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu Linnameeskond04.04.15 14:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC04.04.15 16:30
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka04.04.15 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora04.04.15 19:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik10.04.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev10.04.15 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet11.04.15 14:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC11.04.15 16:30
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans11.04.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia13.04.15 18:15
Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond14.04.15 18:45
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond14.04.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora14.04.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Viljandi JK Tulevik14.04.15 19:15
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev17.04.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans18.04.15 14:00
Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond18.04.15 14:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC18.04.15 16:30
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka18.04.15 18:45
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik24.04.15 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora25.04.15 14:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia25.04.15 14:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet25.04.15 16:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev25.04.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet30.04.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka01.05.15 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia02.05.15 16:30
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans02.05.15 19:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik02.05.15 19:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC08.05.15 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev08.05.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond08.05.15 19:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora09.05.15 16:30
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond09.05.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans15.05.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka15.05.15 19:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond16.05.15 14:00
Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC16.05.15 16:30
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond16.05.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora22.05.15 19:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik22.05.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond22.05.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia23.05.15 16:30
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet23.05.15 19:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans25.05.15 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev26.05.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet26.05.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC26.05.15 19:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka26.05.15 21:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik01.06.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora02.06.15 19:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka02.06.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond02.06.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond02.06.15 21:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans05.06.15 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia05.06.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet05.06.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik06.06.15 14:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev06.06.15 16:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia26.06.15 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans26.06.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC26.06.15 20:45
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora27.06.15 16:30
Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond27.06.15 20:45
Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond03.07.15 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia04.07.15 20:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet05.07.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond06.07.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik06.07.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia10.07.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - JK Narva Trans11.07.15 20:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora13.07.15 19:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev13.07.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC13.07.15 19:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka17.07.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia18.07.15 20:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik20.07.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond20.07.15 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond20.07.15 21:00
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans24.07.15 19:00
Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond25.07.15 20:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev27.07.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC27.07.15 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia27.07.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka31.07.15 19:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC31.07.15 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet31.07.15 19:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik01.08.15 16:30
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia01.08.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora03.08.15 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia04.08.15 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet04.08.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond04.08.15 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev07.08.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond07.08.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia08.08.15 14:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond08.08.15 16:30
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans08.08.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora14.08.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Infonet14.08.15 19:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC14.08.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia15.08.15 16:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev15.08.15 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik17.08.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia18.08.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - JK Narva Trans18.08.15 19:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond18.08.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka18.08.15 21:00
Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC21.08.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora21.08.15 19:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond22.08.15 14:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu Linnameeskond22.08.15 16:30
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev22.08.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka28.08.15 18:30
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans28.08.15 18:30
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia28.08.15 18:30
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC29.08.15 16:30
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet29.08.15 18:30
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik31.08.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC11.09.15 18:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka11.09.15 18:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans12.09.15 14:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev12.09.15 16:30
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond12.09.15 19:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond14.09.15 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora15.09.15 17:45
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond15.09.15 17:45
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik15.09.15 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev15.09.15 21:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka18.09.15 19:00
Pärnu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik18.09.15 19:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans19.09.15 14:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet19.09.15 14:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia19.09.15 16:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet25.09.15 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora26.09.15 14:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev26.09.15 14:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC26.09.15 16:30
JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond26.09.15 19:00
Tallinna FC Infonet - Viljandi JK Tulevik01.10.15 19:00
Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond02.10.15 19:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka03.10.15 14:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond03.10.15 14:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans03.10.15 16:30
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC17.10.15 14:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet17.10.15 14:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia17.10.15 14:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora17.10.15 16:30
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka18.10.15 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev23.10.15 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans24.10.15 14:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond24.10.15 14:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond24.10.15 14:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora24.10.15 16:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet30.10.15 19:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora31.10.15 14:00
Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond31.10.15 14:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka01.11.15 14:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik01.11.15 14:00
Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev07.11.15 14:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora07.11.15 14:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC07.11.15 14:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet07.11.15 14:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans07.11.15 14:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.