KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2016)

 
 
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans04.03.16 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev05.03.16 13:00
Pärnu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas05.03.16 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet05.03.16 13:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora05.03.16 16:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev08.03.16 18:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond08.03.16 18:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond08.03.16 19:00
Tallinna FC Flora - Rakvere JK Tarvas08.03.16 20:00
Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC09.03.16 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia12.03.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond12.03.16 13:00
Nõmme Kalju FC - Rakvere JK Tarvas12.03.16 13:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans12.03.16 16:00
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka12.03.16 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia18.03.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Rakvere JK Tarvas19.03.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond19.03.16 13:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet19.03.16 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora19.03.16 16:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora01.04.16 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev01.04.16 19:00
Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond02.04.16 13:00
JK Narva Trans - Rakvere JK Tarvas02.04.16 13:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC02.04.16 16:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet04.04.16 18:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka04.04.16 20:00
Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC05.04.16 18:00
Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas05.04.16 19:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond05.04.16 19:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev08.04.16 19:00
Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond09.04.16 13:00
Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka09.04.16 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans09.04.16 16:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet09.04.16 18:30
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC15.04.16 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora16.04.16 13:00
Tallinna FC Infonet - Rakvere JK Tarvas16.04.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia16.04.16 16:00
JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond16.04.16 19:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora22.04.16 19:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka22.04.16 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet23.04.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas23.04.16 16:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond23.04.16 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia26.04.16 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet26.04.16 19:00
Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond29.04.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia29.04.16 19:00
Rakvere JK Tarvas - JK Narva Trans29.04.16 19:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC30.04.16 16:00
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev30.04.16 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond06.05.16 19:00
Pärnu Linnameeskond - JK Narva Trans06.05.16 19:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka07.05.16 13:00
Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Infonet07.05.16 16:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev07.05.16 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans10.05.16 18:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Infonet10.05.16 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC10.05.16 20:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora13.05.16 19:00
Paide Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas13.05.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond13.05.16 19:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia14.05.16 16:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC14.05.16 19:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka16.05.16 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans17.05.16 18:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond17.05.16 19:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond17.05.16 19:00
Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia17.05.16 20:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet23.05.16 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora24.05.16 18:00
Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond24.05.16 19:00
Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev24.05.16 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia24.05.16 20:00
Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka09.06.16 18:00
Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev09.06.16 20:00
Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora19.06.16 13:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka19.06.16 13:00
Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond19.06.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC19.06.16 16:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond19.06.16 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev01.07.16 19:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans02.07.16 16:00
Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond02.07.16 19:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans08.07.16 19:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka09.07.16 16:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Flora10.07.16 16:00
Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC10.07.16 16:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia10.07.16 16:00
JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas15.07.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu Linnameeskond16.07.16 16:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond16.07.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora22.07.16 19:00
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev23.07.16 16:00
Tallinna FC Infonet - Rakvere JK Tarvas23.07.16 19:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu Linnameeskond24.07.16 19:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond24.07.16 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora29.07.16 19:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Levadia29.07.16 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans30.07.16 16:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka30.07.16 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia01.08.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet05.08.16 19:00
Pärnu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas05.08.16 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev06.08.16 16:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans06.08.16 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond07.08.16 19:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC12.08.16 19:00
JK Narva Trans - Rakvere JK Tarvas12.08.16 19:00
Tallinna FC Flora - Pärnu Linnameeskond12.08.16 19:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka13.08.16 16:00
Tallinna FC Infonet - Tallinna FC Levadia13.08.16 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans15.08.16 19:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Infonet16.08.16 18:00
Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Flora16.08.16 19:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev16.08.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia16.08.16 20:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora19.08.16 19:00
JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond19.08.16 19:00
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond19.08.16 19:00
Tallinna FC Levadia - Rakvere JK Tarvas20.08.16 16:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka20.08.16 19:00
Pärnu Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev22.08.16 19:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC23.08.16 18:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans23.08.16 19:00
Paide Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas23.08.16 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet23.08.16 20:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia26.08.16 18:45
Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka26.08.16 18:45
Pärnu Linnameeskond - Paide Linnameeskond27.08.16 13:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora27.08.16 16:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet27.08.16 18:45
Paide Linnameeskond - Pärnu Linnameeskond09.09.16 18:00
Tartu JK Tammeka - Rakvere JK Tarvas09.09.16 19:00
Tallinna FC Infonet - JK Sillamäe Kalev10.09.16 13:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC10.09.16 16:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans10.09.16 18:00
Rakvere JK Tarvas - Paide Linnameeskond12.09.16 18:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia13.09.16 18:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu Linnameeskond13.09.16 18:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka13.09.16 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Infonet13.09.16 20:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora16.09.16 19:00
Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Infonet17.09.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans17.09.16 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia17.09.16 13:00
Pärnu Linnameeskond - Nõmme Kalju FC17.09.16 16:00
Tallinna FC Infonet - Pärnu Linnameeskond23.09.16 19:00
Tallinna FC Flora - Rakvere JK Tarvas23.09.16 19:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev24.09.16 13:00
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka24.09.16 16:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC24.09.16 19:00
Tallinna FC Infonet - Nõmme Kalju FC27.09.16 19:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond30.09.16 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev01.10.16 13:00
Rakvere JK Tarvas - JK Narva Trans01.10.16 13:00
Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora01.10.16 13:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Infonet01.10.16 16:00
Tallinna FC Infonet - Tartu JK Tammeka14.10.16 19:00
Rakvere JK Tarvas - Pärnu Linnameeskond15.10.16 13:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC15.10.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia15.10.16 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora15.10.16 16:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Infonet21.10.16 19:00
Nõmme Kalju FC - Rakvere JK Tarvas22.10.16 13:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu Linnameeskond22.10.16 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka22.10.16 13:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond22.10.16 16:00
Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC25.10.16 19:00
Tallinna FC Infonet - Paide Linnameeskond28.10.16 19:00
Pärnu Linnameeskond - JK Narva Trans29.10.16 13:00
Rakvere JK Tarvas - Tallinna FC Levadia29.10.16 13:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev29.10.16 16:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC29.10.16 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Infonet05.11.16 13:05
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans05.11.16 13:05
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora05.11.16 13:05
Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka05.11.16 13:05
Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev05.11.16 13:05
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.