KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2017)

 
 
Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn03.03.17 19:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC04.03.17 13:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans04.03.17 13:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev04.03.17 13:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia04.03.17 16:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora10.03.17 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev11.03.17 13:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka11.03.17 13:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond11.03.17 13:00
JK Narva Trans - FCI Tallinn11.03.17 16:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans17.03.17 19:30
FCI Tallinn - Viljandi JK Tulevik18.03.17 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev18.03.17 13:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus18.03.17 16:00
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond18.03.17 19:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Levadia31.03.17 19:30
Pärnu JK Vaprus - JK Sillamäe Kalev01.04.17 13:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik01.04.17 13:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond01.04.17 16:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka01.04.17 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka07.04.17 19:00
Nõmme Kalju FC - FCI Tallinn07.04.17 19:30
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans08.04.17 13:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus08.04.17 13:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev08.04.17 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond14.04.17 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia14.04.17 13:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev14.04.17 19:30
Pärnu JK Vaprus - FCI Tallinn15.04.17 16:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC15.04.17 19:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev21.04.17 19:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Flora21.04.17 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia22.04.17 13:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans22.04.17 16:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik22.04.17 19:00
FCI Tallinn - JK Sillamäe Kalev24.04.17 19:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC25.04.17 18:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka25.04.17 19:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus25.04.17 19:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans25.04.17 20:00
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus28.04.17 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora28.04.17 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC28.04.17 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev29.04.17 13:00
FCI Tallinn - Paide Linnameeskond30.04.17 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik05.05.17 19:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia05.05.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans05.05.17 19:30
Paide Linnameeskond - FCI Tallinn06.05.17 13:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka06.05.17 19:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond12.05.17 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia12.05.17 19:30
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora13.05.17 13:00
FCI Tallinn - JK Sillamäe Kalev13.05.17 16:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik13.05.17 19:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus19.05.17 19:00
Tallinna FC Flora - FCI Tallinn19.05.17 19:30
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka20.05.17 13:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond20.05.17 16:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC20.05.17 19:00
FCI Tallinn - Pärnu JK Vaprus22.05.17 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora23.05.17 18:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik23.05.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka23.05.17 19:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans23.05.17 20:00
Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev29.05.17 19:00
FCI Tallinn - Nõmme Kalju FC30.05.17 18:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond30.05.17 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia30.05.17 20:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka30.05.17 20:15
JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK Vaprus02.06.17 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans02.06.17 19:00
Tallinna FC Levadia - FCI Tallinn02.06.17 19:30
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC03.06.17 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora03.06.17 16:00
Viljandi JK Tulevik - FCI Tallinn16.06.17 18:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka16.06.17 19:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora16.06.17 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia16.06.17 19:30
Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev16.06.17 20:00
FCI Tallinn - JK Narva Trans19.06.17 18:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia19.06.17 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC19.06.17 20:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik30.06.17 19:30
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus01.07.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik07.07.17 19:30
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond08.07.17 19:00
FCI Tallinn - Tartu JK Tammeka08.07.17 19:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora09.07.17 19:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus09.07.17 19:00
Tartu JK Tammeka - FCI Tallinn14.07.17 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia14.07.17 19:30
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond15.07.17 16:00
Viljandi JK Tulevik - JK Sillamäe Kalev15.07.17 19:00
FCI Tallinn - Pärnu JK Vaprus21.07.17 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Narva Trans21.07.17 19:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora22.07.17 16:00
Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev22.07.17 19:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik23.07.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - FCI Tallinn28.07.17 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia28.07.17 19:30
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans29.07.17 16:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka29.07.17 19:00
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC29.07.17 19:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC01.08.17 19:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik04.08.17 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Sillamäe Kalev04.08.17 19:00
FCI Tallinn - Nõmme Kalju FC04.08.17 19:30
Tallinna FC Levadia - Paide Linnameeskond05.08.17 16:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora05.08.17 19:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans11.08.17 19:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik11.08.17 19:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Levadia11.08.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - Pärnu JK Vaprus12.08.17 16:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka12.08.17 19:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond14.08.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora15.08.17 18:00
JK Narva Trans - FCI Tallinn15.08.17 19:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC15.08.17 19:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia15.08.17 20:00
FCI Tallinn - Viljandi JK Tulevik18.08.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC18.08.17 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond18.08.17 19:30
Tallinna FC Levadia - Pärnu JK Vaprus19.08.17 16:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans19.08.17 19:00
Paide Linnameeskond - FCI Tallinn21.08.17 18:30
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans22.08.17 18:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia22.08.17 18:30
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik22.08.17 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora22.08.17 20:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka25.08.17 18:30
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus25.08.17 18:30
Tallinna FC Flora - FCI Tallinn25.08.17 19:30
JK Narva Trans - JK Sillamäe Kalev26.08.17 16:00
Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC26.08.17 18:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond08.09.17 19:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik08.09.17 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Levadia08.09.17 19:30
JK Sillamäe Kalev - JK Narva Trans09.09.17 13:00
FCI Tallinn - Tallinna FC Flora09.09.17 19:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik11.09.17 19:00
Tallinna FC Levadia - JK Sillamäe Kalev12.09.17 18:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus12.09.17 19:00
FCI Tallinn - Paide Linnameeskond12.09.17 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC12.09.17 20:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Levadia15.09.17 19:30
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora16.09.17 13:00
JK Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju FC16.09.17 16:00
Viljandi JK Tulevik - FCI Tallinn16.09.17 16:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka16.09.17 19:00
FCI Tallinn - JK Narva Trans22.09.17 19:30
Tallinna FC Levadia - Tartu JK Tammeka23.09.17 13:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik23.09.17 13:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus23.09.17 16:00
JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Flora23.09.17 16:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC29.09.17 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora30.09.17 13:00
Tallinna FC Levadia - FCI Tallinn30.09.17 16:00
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond30.09.17 16:00
Pärnu JK Vaprus - JK Sillamäe Kalev30.09.17 19:00
Nõmme Kalju FC - FCI Tallinn13.10.17 19:30
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans14.10.17 13:00
JK Sillamäe Kalev - Tartu JK Tammeka14.10.17 13:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia14.10.17 16:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus14.10.17 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora20.10.17 19:30
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond21.10.17 13:00
JK Sillamäe Kalev - FCI Tallinn21.10.17 13:00
Tallinna FC Levadia - Viljandi JK Tulevik21.10.17 16:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus21.10.17 19:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Levadia27.10.17 19:30
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC28.10.17 13:00
Pärnu JK Vaprus - FCI Tallinn28.10.17 13:00
JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond28.10.17 13:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka28.10.17 19:00
JK Sillamäe Kalev - Viljandi JK Tulevik04.11.17 13:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus04.11.17 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans04.11.17 13:00
FCI Tallinn - Tartu JK Tammeka04.11.17 13:00
Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora04.11.17 13:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.