KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
OTSEÜLEKANDED (2018)

 
 
FC Kuressaare - JK Narva Trans03.03.18 13:00
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik03.03.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond03.03.18 16:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka03.03.18 19:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus04.03.18 15:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond09.03.18 19:30
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka10.03.18 13:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev10.03.18 13:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC10.03.18 16:00
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare11.03.18 15:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus13.03.18 18:30
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans13.03.18 20:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia14.03.18 19:00
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik14.03.18 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora14.03.18 19:30
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond16.03.18 19:30
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare17.03.18 13:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus17.03.18 13:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia17.03.18 16:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka18.03.18 15:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka30.03.18 19:30
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC31.03.18 13:00
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik31.03.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans31.03.18 16:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev01.04.18 15:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond03.04.18 18:30
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik03.04.18 20:30
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora04.04.18 19:00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus04.04.18 19:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC04.04.18 19:30
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FCI Levadia07.04.18 13:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare07.04.18 13:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans07.04.18 16:00
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka07.04.18 18:15
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev08.04.18 15:00
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond13.04.18 19:30
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans14.04.18 13:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC14.04.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora14.04.18 16:00
Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare15.04.18 15:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus20.04.18 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora21.04.18 13:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC21.04.18 13:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev21.04.18 16:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia22.04.18 15:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans27.04.18 19:30
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora28.04.18 13:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev28.04.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka28.04.18 16:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus29.04.18 15:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare01.05.18 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia01.05.18 16:00
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond02.05.18 19:00
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik02.05.18 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC02.05.18 19:30
JK Narva Trans - FC Kuressaare04.05.18 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora05.05.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik05.05.18 16:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC05.05.18 19:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka06.05.18 15:00
Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev11.05.18 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC11.05.18 19:30
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora12.05.18 13:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans12.05.18 16:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond13.05.18 15:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka15.05.18 19:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia15.05.18 19:00
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare16.05.18 19:00
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond18.05.18 19:00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev20.05.18 15:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans22.05.18 18:30
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik22.05.18 20:30
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC23.05.18 19:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus23.05.18 19:00
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia23.05.18 19:30
Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus26.05.18 13:00
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare26.05.18 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora26.05.18 16:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond26.05.18 19:00
JK Tallinna Kalev - Tartu JK Tammeka27.05.18 15:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik05.06.18 18:30
JK Tallinna Kalev - Tallinna FCI Levadia05.06.18 20:30
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare06.06.18 19:00
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus06.06.18 19:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka06.06.18 19:30
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik12.06.18 18:30
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans12.06.18 19:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia12.06.18 19:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev12.06.18 20:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora13.06.18 19:30
Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik20.07.18 19:30
JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare21.07.18 16:00
Tallinna FCI Levadia - Paide Linnameeskond22.07.18 16:00
Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka22.07.18 19:00
JK Narva Trans - Nõmme Kalju FC22.07.18 19:00
Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev27.07.18 19:30
Nõmme Kalju FC - Tallinna FCI Levadia28.07.18 16:00
Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans28.07.18 16:00
Paide Linnameeskond - FC Kuressaare29.07.18 16:00
Viljandi JK Tulevik - Pärnu JK Vaprus03.08.18 19:30
JK Narva Trans - Paide Linnameeskond04.08.18 16:00
Nõmme Kalju FC - JK Tallinna Kalev05.08.18 16:00
FC Kuressaare - Tallinna FC Flora05.08.18 19:00
Tallinna FCI Levadia - Tartu JK Tammeka05.08.18 19:00
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora10.08.18 19:00
Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare10.08.18 19:30
Tallinna FCI Levadia - JK Narva Trans11.08.18 16:00
Tartu JK Tammeka - Viljandi JK Tulevik11.08.18 16:00
Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev12.08.18 16:00
JK Narva Trans - Viljandi JK Tulevik17.08.18 19:00
FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka17.08.18 19:30
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC18.08.18 16:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FCI Levadia19.08.18 13:00
Tallinna FC Flora - JK Tallinna Kalev19.08.18 19:00
Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka24.08.18 19:30
Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond25.08.18 13:00
Nõmme Kalju FC - Pärnu JK Vaprus25.08.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare25.08.18 16:00
JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans25.08.18 19:00
Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC28.08.18 18:30
FC Kuressaare - JK Narva Trans28.08.18 18:30
Pärnu JK Vaprus - Paide Linnameeskond28.08.18 19:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev28.08.18 20:30
Tallinna FC Flora - Tallinna FCI Levadia29.08.18 19:30
JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus31.08.18 19:30
FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik01.09.18 13:00
Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka01.09.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev01.09.18 16:00
Nõmme Kalju FC - Tallinna FC Flora02.09.18 19:00
Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC14.09.18 19:30
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond15.09.18 13:00
Tallinna FC Flora - JK Narva Trans15.09.18 16:00
Pärnu JK Vaprus - FC Kuressaare15.09.18 19:00
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia16.09.18 15:00
FC Kuressaare - Nõmme Kalju FC18.09.18 18:00
JK Narva Trans - Tartu JK Tammeka18.09.18 20:30
Tallinna FCI Levadia - Pärnu JK Vaprus19.09.18 17:30
JK Tallinna Kalev - Viljandi JK Tulevik19.09.18 19:00
Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond19.09.18 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka22.09.18 13:00
FC Kuressaare - Tallinna FCI Levadia22.09.18 13:00
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans22.09.18 16:00
Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus22.09.18 19:00
JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC23.09.18 15:00
JK Narva Trans - FC Kuressaare28.09.18 19:30
Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia29.09.18 13:00
Nõmme Kalju FC - Viljandi JK Tulevik29.09.18 16:00
Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus29.09.18 19:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FC Flora30.09.18 15:00
FC Kuressaare - Paide Linnameeskond02.10.18 18:30
Pärnu JK Vaprus - Viljandi JK Tulevik02.10.18 20:30
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora03.10.18 19:00
JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev03.10.18 19:00
Tallinna FCI Levadia - Nõmme Kalju FC03.10.18 19:30
Viljandi JK Tulevik - FC Kuressaare06.10.18 13:00
Pärnu JK Vaprus - JK Narva Trans06.10.18 13:00
JK Tallinna Kalev - Tallinna FCI Levadia06.10.18 16:00
Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond06.10.18 19:00
Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC07.10.18 15:00
FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev20.10.18 13:00
Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus20.10.18 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FC Flora20.10.18 16:00
Tallinna FCI Levadia - Viljandi JK Tulevik21.10.18 13:00
Nõmme Kalju FC - Tartu JK Tammeka21.10.18 15:00
Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora23.10.18 19:00
Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond26.10.18 19:30
Tallinna FC Flora - FC Kuressaare27.10.18 13:00
JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus27.10.18 13:00
Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans28.10.18 13:00
Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia28.10.18 15:00
Pärnu JK Vaprus - Nõmme Kalju FC02.11.18 19:30
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora03.11.18 13:00
Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare03.11.18 13:00
JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia03.11.18 16:00
Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev04.11.18 15:00
Tartu JK Tammeka - JK Tallinna Kalev10.11.18 13:00
Tallinna FCI Levadia - Tallinna FC Flora10.11.18 13:00
Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans10.11.18 13:00
Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik10.11.18 13:00
FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus10.11.18 13:00
 








 



 


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.