KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Pärnu JK (N) - Tallinna FC Flora (N)
Kuupäev: 25.04.2017
Kellaaeg: 19:30
Staadion: Pärnu kunstmurustaadion - Mai 3, Pärnu
Väljakukohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud:Karolin Kaivoja, Neeme Neemlaid
PÄRNU JK (N) TALLINNA FC FLORA (N)
Värvid
Särgid Valge Särgid Roheline
Püksid Sinine Püksid Valge
Põlvikud Valge Põlvikud Roheline
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Oranž
Püksid Must Püksid Oranž
Põlvikud Oranž Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jüri Saar Nimi Norbert Hurt
Telefon 56488645 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Jüri Saar: "Ees ootamas mäng, kus ei ole kindlat favoriiti. FC Flora on alustanud hooaega väga võimsalt ja kindlalt. Et neile vastu saada, peame olema enesekindlad nii kaitses kui rünnakul. Meid segavad kahjuks juba vigastused ja veel ei tea, keda saame kasutada. Ootame fänne staadionile!" Peatreener Aleksandra Ševoldajeva: PJK on ainuke vastane Eestis, kes paneb meid tõsiselt proovile. Ideaalis sooviksime mängida taolise vastasega iga nädal, kuid paraku nii ei ole. Pärnul on väga tugev võistkond, kellel on pingil vahepeal tugevamadki mängijad kui platsil. Naudime igat sekundit sellest raskest mängust.
Mängija Anastasiia Filenko: "Teisipäeval on finaalivääriline mäng. Sel aastal oleme Floraga kohtunud vaid korra ja sedagi hooajaeelsel halliturniiril. Mängu seis jäi viiki, kuid kindlat ülevaadet see ei andnud, sest kumbki võistkond ei olnud tol hetkel veel vormis. Flora on alati taktikaliselt väga hästi ette valmistatud ning neil on suurepärane koostöö keskväljal. Meil on kindel eesmärk ning suur soov võita mäng ning saada karikas, millest eelmisel aastal ilma jäime. Mängu märksõnad on endast maksimumi andmine, samuti üksühele olukordade võitmine. Mängija Lisette Tammik: Pärnuga mängimine on alati nii vaimselt kui ka füüsiliselt väga väljakutsuv. Peame taga nulli säilitama ning ees külma närvi hoidma. Oleme kaua seda mängu oodanud ning usun, et saame oma ülesannetega hästi hakkama.
Täiendav teave
Lisateave Lisateave Hoia end meie hooaja tegemistega kursis: www.fcflora.ee www.facebook.com/fcfloranaiskond/ www.instagram.com/fcfloranaiskond/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Andres Alari
Piletiinfo: Tasuta

Naiste karikavõistluste veerandfinaalid jätkuvad

Teisipäeval, 25. aprillil toimub naiste karikavõistlustel kaks veerandfinaali, kui vastamisi lähevad Meistriliiga naiskonnad Pärnu JK – Tallinna FC Flora ja Põlva FC Lootos – JK Tallinna Kalev.

Esimene kohtumine algab kell 19:00, kui Põlvas Lootospargi staadionil panevad palli mängu FC Lootos ja Tallinna Kalev. Meistriliigas pole naiskonnad veel omavahel kohtunud, kuid tabelis asutakse üksteise järel. Kalev on ühe punktiga hetkel kuuendal kohal ning Põlva punktideta nende järel seitsmendad. Karikamängu vilistab Hardi Vilt, abikohtunikud on Andres Lõhmus ja Vadim Lebezov.

Tõeline põnevuskohtumine algab kell 19:30, kui Pärnu kunstmurustaadionil kohtuvad Pärnu Jalgpalliklubi naiskond ja Tallinna FC Flora. Meistriliiga tiitlinõudlejad lähevad sel korral vastamisi juba veerandfinaalis, mis tähendab ka ühe favoriidi välja langemist. Liigahooaega on mõlemad alustanud väga edukalt ja resultatiivselt. Flora on suutnud vastastele lüüa 35 ja Pärnu 32 väravat. Flora peatreener Aleksandra Ševoldajeva sõnas enne karikamängu, et sellest tuleb raske kohtumine. „PJK on ainuke vastane Eestis, kes paneb meid tõsiselt proovile. Ideaalis sooviksime mängida taolise vastasega iga nädal, kuid paraku nii ei ole. Pärnul on väga tugev võistkond, kellel on pingil vahepeal tugevamadki mängijad kui platsil. Naudime iga sekundit sellest raskest mängust.” Flora poolkaitsja Lisette Tammiku sõnul võib oodata põnevat mängu. „Pärnuga mängimine on alati nii vaimselt kui ka füüsiliselt väga väljakutsuv. Peame taga nulli säilitama ning ees külma närvi hoidma. Oleme kaua seda mängu oodanud ning usun, et saame oma ülesannetega hästi hakkama.” Mängu kohtunikuks on Joonas Jaanovits, teda abistavad Karolin Kaivoja ja Neeme Neemlaid.

Viimane veerandfinaalmäng toimub 27. aprillil, kui Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadionil kohtuvad Esiliiga naiskonnad Tallinna FC Ajax ja Tallinna FC Flora II. Liigatabelis on Ajax kuue punktiga kolmandal kohal, Flora II on kolme kohtumisega teeninud ühe punkti ja sellega asutakse kuuendal kohal. Karikamängu peakohtunikuks on Andrei Brõtkin, abikohtunikud on Kevin Kaivoja ja Jakob Tjurlik.

Esimese klubina on poolfinaali jõudnud juba Tallinna FC Levadia, kes alistas veerandfinaalis Tartu Tammeka.

Karikavõistluste finaal toimub 27. mail suurel klubijalgpalli pidupäeval.

Pildil: Eelmisel hooajal suutis Pärnu (valges) liigakohtumistes Florat edestada
Foto: Johannes Paul Tamm

 

 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.