KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Rumori Calcio Tallinn - JK Tallinna Kalev
Kuupäev: 17.07.2018
Kellaaeg: 20:15
Staadion: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
Väljakukohtunik: Rasmus Maalinn
Abikohtunikud:Sander Jürjens, Johann Kuldmäe
Kohtunike vaatleja:Gunnar Nuuma
RUMORI CALCIO TALLINN JK TALLINNA KALEV
Värvid
Särgid Sinine Särgid Valge
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Sinine
Väravavahi värvid
Särgid Valge Särgid Oranž
Püksid Valge Püksid Must
Põlvikud Valge Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Samuele De Pizzol Nimi Daniel Meijel
Telefon +3725247451 Telefon 5533072
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Angelo Palmeri: ''Pärast pikka suvepausi alustame kohe kõige raskema ülesandega - peame hakkama saama Premium Liiga satsi vastu! Loos võinuks olla kergem, aga ka Kalevil oli pikk paus ja vahepeal on neil toimunud palju muutuseid algkoosseisus. Mõistagi see meie elu liiga palju ei muuda, sest Kalevi näol on tegu meeskonnaga, kes mängib kiirema tempoga kui meie. Lisaks tegime meeskonnaga ka trennipausi, et kõik mängijad saaksid sooja ja jalgpalli täis suve enne liiga algust nautida. Mäng saab olema hea test näitamaks, millises vormis oleme. Ehk siis meie keskhooaja ettevalmistus algab kohe turbo restardiga. Jalka MM on näidanud, et suurriikidel on kääbuste vastu järjest raskem, proovime samuti sellest inspiratsiooni ammutada ja ka Kalevi elu raskemaks teha.'' Peatreener Argo Arbeiter: "Karikamäng on eriline. Siin saab vigade parandust teha alles aasta pärast. Seega võtame seda väga tõsiselt."
Mängija Mängija
Täiendav teave
Lisateave Märk ennast osalejaks meie Facebooki üritusel: https://www.facebook.com/events/522787084784739/ Mäng läheb ka otse eetris Rumori Calcio ametlikus YouTube kanalis siin/ Live Streaming available here: https://www.youtube.com/watch?v=CvVnXVXoKts Jälgi meid Facebook: https://www.facebook.com/rumori.calcio/ Twitter: https://twitter.com/RumoriCalcio Lisateave Jälgi meie tegemisi ka: Follow us at: ?Kodulehel: http://www.jkkalev.ee/ ?Facebookis: http://www.facebook.com/TallinnaKalev ?Instagramis: http://www.instagram.com/jktallinnakalev ?Twitteris: http://www.twitter.com/jktallinnakalev ?Youtube: https://www.youtube.com/user/jktallinnakalev
Korraldava klubi vastutav ametnik: Angelo Palmeri
Piletiinfo: Tasuta sissepääs, võtke hea tuju kaasa ja koos laulame 'Fino alla fine, Forza Rumori!*' *Elagu Rumori lõpuni!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.