KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Saku Sporting (N) - Tallinna FC Flora (N)
Kuupäev: 15.05.2019
Kellaaeg: 20:00
Staadion: Saku kunstmuruväljak - Tallinna mnt 10, 75501 Saku
Väljakukohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud:Madis Pajula, Henri Kuusk
SAKU SPORTING (N) TALLINNA FC FLORA (N)
Värvid
Särgid Sinine Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Sinine Põlvikud Roheline
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Must
Püksid Must Püksid Must
Põlvikud Must Põlvikud Must
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Jan Harend Nimi Norbert Hurt
Telefon 55520797 Telefon 53474738
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Jan Harend: "On väga meeldiv, et meil on õnnestunud karikavõistlustel nii kaugele jõuda, poolfinaalis mängimine on meie jaoks uus ja väärtuslik kogemus. Flora on väga kvaliteetne võistkond ning see on meie jaoks väga-väga suur väljakutse, aga nagu alati – me anname endast kõik ja ootame põnevat mängu." Peatreener Abitreener Magnus Rosen: "Ei ole kuulda olnud, et Rimi mammutipäevade pakkumised Saku kunstmurustaadionile laienevad. Sellest tulenevalt peame ostunimekirja ise hoolikalt läbi mõtlema ning leidma vajalikud kaubaartiklid ja teenindajad õigeaegselt vahekäikudest üles. Eesmärk on ikkagi kogutud boonuspunktide eest lehekuu teises pooles pisut suuremasse keskusesse ostlema pääseda."
Mängija Liisa-Lii Tamme: "Sellel aastal oleme jõudnud karikavõistluste poolfinaali ja mängime taas ei kellegi muu kui Tallinna FC Flora vastu. Lihtne ei saa kolmapäevane mäng kindlasti olema, kuid oleme end selleks vastavalt häälestanud ja anname endast parima, et jõuda kahe parima sekka!" Mängija Liis Lepik: "Saku on uskumatult südikas naiskond, kellel on sisu, tahtmist ning nooruslikku hulljulgust. Nägime seda väga hästi paar nädalat tagasi. Homme on finaalkoht võimalik lunastada ainult ühel naiskonnal ning ma olen kindel, et karikavõistluste poolfinaali jõudmisega ajalugu teinud Saku tahab koduväljakul oma teekonda jätkata ning meilt omamoodi revanši võtta. Peame ootamatusteks valmis olema ning oma kogemuse ja sisu rohkem maksma panema. Kindlasti tuleb põnev lahing!"
Täiendav teave
Lisateave Lisateave Hoia end naiskonna tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcfloranaiskond | www.instagram.com/fcflorawomen |
Korraldava klubi vastutav ametnik: Argo Zirk
Piletiinfo: Üritus on tasuta!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.