KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FC Flora (N) - Pärnu JK (N)
Kuupäev: 23.03.2019
Kellaaeg: 14:00
Staadion: Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
Väljakukohtunik: Dmitri Kirilov
Abikohtunikud:Kaur Lillipuu, Andrei Saveljev
4. kohtunik:Martti Pukk
Kohtunike vaatleja:Jüri Saar
TALLINNA FC FLORA (N) PÄRNU JK (N)
Värvid
Särgid Roheline Särgid Valge
Püksid Valge Püksid Sinine
Põlvikud Roheline Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Kollane
Püksid Oranž Püksid Sinine
Põlvikud Oranž Põlvikud Sinine
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Norbert Hurt Nimi Aivar Kuningas
Telefon 53474738 Telefon +37256243235
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Aleksandra Ševoldajeva: "Tuleb põnev ja võitluslik mäng. Pärnul on alati tugev võistkond täis häid mängijaid ning kindlasti on nad uuel hooajal veelgi teravamad ja ohtlikumad kui eelmistel. Mängus ongi oluline keskenduda oma ülesannetele, et teha nii hea sooritus kui parasjagu võimalik on." Peatreener Anastassia Morkovkina: "Soovin kõikidele ilusat uut hooaega, põnevaid mänge ning häid emotsioone! Laupäeval on tulemas meie esimene lahing sellel hooajal ning tulemus sõltub nagu ikka meist endist. Loodetavasti näitame ilusat jalgpalli, mis on minu silmis alati kõige olulisem."
Mängija Kapten Katrin Loo: "Sõnastasin hiljuti ühe naiskonna selle hooaja eesmärkidest: „Hoida kõike seda, mida saavutanud oleme ning saavutada natuke veel peale.“ Just selle sihiga silme ees, tuua endas välja veel realiseerimata potentsiaal, lähme mängima laupäevast Superkarikat. Ootame põnevusega ees seisvat väljakutset, mis paneb proovile meie südikuse ning annab ühtlasi võimaluse näidata oma sisu." Mängija Imbi Hoop: "Superkarikas on hooaja esimene tiitlimäng ning kohe on meil vastas FC Flora. Tähtis on paika saada mängueelne häälestus ning pisikesed detailid, mis lõpuks ka mängutulemuse otsustavad. Seega kõik on meie endi teha! Väljaku kõrval loodan näha palju fänne, sest platsiväline toetus on meile oluline. Pealegi näete väljakul heitlemas kahte Eesti parimat naiskonda."
Täiendav teave
Lisateave Hoia end naiskonna tegemistega kursis: www.fcflora.ee | www.facebook.com/fcfloranaiskond | www.instagram.com/fcflorawomen | Lisateave Külastage meid :) www.parnujk.ee / https://www.facebook.com/parnujknaiskond/ https://www.instagram.com/parnujknaiskond/
Korraldava klubi vastutav ametnik: Reili Järvalt
Piletiinfo:
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.