MÄNGUEELNE ANKEET
JK Tallinna Kalev U21 - Paide Linnameeskond U21
Kuupäev: 08.03.2020
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak - Staadioni 3, 10132 Tallinn
Väljakukohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud:Kristjan Lukk, Andrei Petrov
Inspektor:Ants Juhvelt
Kohtunike vaatleja:Ants Juhvelt
JK TALLINNA KALEV U21 PAIDE LINNAMEESKOND U21
Värvid
Särgid Sinine Särgid Helesinine-Valge
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Valge Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Oranž Särgid Kollane
Püksid Must Püksid Kollane
Põlvikud Oranž Põlvikud Kollane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Daniel Meijel Nimi Jaanus Pruuli
Telefon 5533072 Telefon 5033145
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Daniel Meijel:"Soovime kõigile edu 2020 hooajaks. Duublite mängudes on kindlasti üks võtmekohti, et kui palju on Meistriliiga treeninggrupist mängijaid sellel mängul ja lisaks kas ka mõned on nendest tasustatud kõrgema tasemega mängijad." Peatreener Erki Kesküla: Jalgpallihooaeg aastal 2020 ongi alanud. Vaja on hooajaks ettevalmistumisel tehtud töö tulemuseks realiseerida. Mõistagi ei saa see lihtne olema, aga huvitav kohe kindlasti. Mäng korraga. Tallinna Kalevi U21 saab olema esimene mõõdupuu sellel 36-mängulisel teekonnal. Paide U21 on mänguks valmis!
Mängija Hugo Palutaja:"Arvan, et meie ettevalmistus esimeseks meeste hooajaks on läinud hästi ja oleme mängudeks valmis." Mängija Joel Kokla: Ettevalmistusperiood on olnud pikk ja edukas ning kõigi mängunälg on suur. Esimene võimalus seda leevendada on juba sel pühapäeval, kui vastaseks on Kalev U21. Nende näol on tegu Esiliiga karastuse saanud meeskonnaga, kuid põhjust muretsemiseks pole. Enamus Paide U21 meeskonnast treenib eelmisest hooajast alates esindusega, mistõttu kõik eeldused kõrgetele kohtadele mängimiseks on olemas. Tulge omadele kaasa elama!
Täiendav teave
Lisateave - Lisateave Paide LM kodulehekülg: www.paidelinnameeskond.ee Paide LM Facebook: www.facebook.com/PaideLinnameeskond Paide LM Instagram: www.instagram.com/paidelinnameeskond
Korraldava klubi vastutav ametnik: Carmen Kärg
Piletiinfo: Tasuta!