KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare
Kuupäev: 07.03.2020
Kellaaeg: 13:00
Staadion: Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
Väljakukohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud:Riivo Stolts, Silver Sepp
4. kohtunik:Maksim Ramazanov
Inspektor:Einar Lillo
Kohtunike vaatleja:Margus Kotter
TALLINNA FCI LEVADIA FC KURESSAARE
Värvid
Särgid Roheline Särgid Kollane
Püksid Roheline Püksid Kollane
Põlvikud Valge Põlvikud Kollane
Väravavahi värvid
Särgid Must Särgid Oranž
Püksid Must Püksid Oranž
Põlvikud Must Põlvikud Oranž
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed Bogdan Vaštšuk Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Pavel Kazakov Nimi Jan Važinski
Telefon 5120864 Telefon 56692777
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Martin Reim: "Pikk ja töine ettevalmistusperiood jõuab lõpule. Kõik, mida soovisime, sai tehtud. Nii mängijad kui treenerid ootavad esimest Premium Liiga mängu suure põnevusega! Saame näha nii enda kui teiste võistkondade tugevusi ja nõrkusi. Meie esimesel vastasel FC Kuressaarel on uus peatreener ja piisavalt kvaliteeti. Õnneks pole meil ühtegi mängijat vigastusega eemal, seega oleme uueks hooajaks kenasti valmis!" Peatreener Abitreener Jan Važinski: Ettevalmistamise periood on läbi. Terve võistkond tegi kaks kuud rasket ja vajalikku tööd selle jaoks, et korralikult mängida Premium liigas. Tahan kõiki õnnitleda hooaja alguse puhul. Soovin kõigile ausat mängu ja tahame anda oma fännidele tuleval hooajal palju rõõmu.
Mängija Mark Oliver Roosnupp: "Seekordne pre-season oli füüsiliselt nõudvam, tegime palju mahu- ja jõutreeninguid, seega oleme järgmiseks kaheksaks kuuks füüisliselt hästi valmis. Vahet pole, kes hooaja esimeses mängus vastu tuleb - peame mängima oma mängu, liigutama palli võimalikult kiiresti, olema hoolsad ja kannatlikud ning avanevad väravavõimalused sajaprotsendiliselt realiseerima." Mängija Märten Pajunurm: Pärast pikka hooaja ettevalmistust on lõpuks hooaeg kätte jõudnud ning oleme kogu meeskonnaga väga positiivselt elevil. Esimeseks mänguks saime kohe mõnusa väljakutse Levadia näol, aga usume enda meeskonna võimetesse tulla sellest mängust välja positiivse tulemusega. Loodetavasti jõuavad ka meie fännid tribüünile, et meid sama vägevalt edasi toetada nagu eelmisel hooajal!
Täiendav teave
Lisateave Hoia end kursis FCI Levadia tegemistega! * www.fcilevadia.ee * Facebook: @fcilevadia * Instagram: @fcilevadiatallinn * Twitter: @LevadiaFC NB: FCI Levadia väravavahi vormi värv on MUST / MUST / MUST Lisateave -
Korraldava klubi vastutav ametnik: Lauri Välja
Piletiinfo: FCI Levadia esindusmeeskonna 2020. aasta Premium Liiga kodumängude pileteid on võimalik nüüdsest soetada Piletilevist! Pileteid on võimalik osta ka kohapeal, A. Le Coq Arena kassast, maksta saab nii sularahas kui pangakaardiga. Piletite hinnad: TÄISPILET – 5€ SOODUSPILET – 3€ (pensionärid, lapsed, FB attending) SÕBRAPILET – 1€ (hooajakaardi omanikule sõbrapilet soodushinnaga) TASUTA – hooajakaardi omanikud Piletid piletilevist – https://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/mitmesugust/fci-levadia-fc-kuressaare-premium-liiga-2020-310969/ Kohtume juba laupäeval Sportland Arenal ja alustame uut hooaega võiduga!
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.