KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
JK Tallinna Kalev - Paide Linnameeskond
Kuupäev: 07.03.2020
Kellaaeg: 16:00
Staadion: Sportland Arena - Jalgpalli 19, Tallinn
Väljakukohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud:Aron Härsing, Lauri Salei
4. kohtunik:Revo Sirel
Inspektor:Kalle Roos
Kohtunike vaatleja:Hannes Kaasik
JK TALLINNA KALEV PAIDE LINNAMEESKOND
Värvid
Särgid Sinine Särgid Helesinine-Valge
Püksid Must Püksid Valge
Põlvikud Valge Põlvikud Tumesinine
Väravavahi värvid
Särgid Kollane Särgid Roheline
Püksid Must Püksid Roheline
Põlvikud Kollane Põlvikud Roheline
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed -
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Carmen Kärg Nimi Jaanus Pruuli
Telefon 5163258 Telefon 5033145
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Hooaja esimene mäng Paide vastu tuleb raske nagu ikka! Eelmisel aastal oli väga raske nende vastu mängida ja iga aasta on näha, et Paida paneb juurde! Aga meie alustame puhtalt lehelt, anname maksimumi ja loodan, et sel aastal tuleb rohkem meie päevi! Poisid tahavad juba hooaega alustada ja on selleks valmis. Loodan, et just homme on meie päev ja ootame mängule palju pealtvaatajaid! Peatreener Vjatšeslav Zahovaiko: Ettevalmistusperiood on kulgenud plaanipäraselt ja mängijad on valmis pikaks ja huvitavaks teekonnaks. Kontrollkohtumised on näidanud, et me oleme oma mängu leidmas, aga samas on meie mängus momente, kus saame minna paremaks. Ruumi arenguks on palju ja järk-järgult soovime jõuda stabiilsete esitusteni. Meeskond on motiveeritud ja näljane. Ootame suure põnevusega laupäevast mängu.
Mängija Markus Vaherna: "2020 tõotab tulla läbi aegade põnevaim Premium Liiga hooaeg. Kalev on selleks valmis ja ootab teie toetust Paide Linnameeskonna vastu laupäeval 16.00!" Mängija Andre Frolov: Tõotab tulla väga vinge hooaeg! Mängud punktide peale löövad meeste silmad veel rohkem särama. Oluline on alustada hästi ja oleme stardiks valmis!
Täiendav teave
Lisateave Lisateave Paide LM kodulehekülg: www.paidelinnameeskond.ee Paide LM Facebook: www.facebook.com/PaideLinnameeskond Paide LM Instagram: www.instagram.com/paidelinnameeskond
Korraldava klubi vastutav ametnik: Carmen Kärg
Piletiinfo: Piletid: 5€ - täiskasvanu; 3€ - õpilane, Facebook "osalen"; TASUTA - kuni 12-aastane laps, pensionär, Kalevi dressis klubi noormängija koos perega, Kalevi fännisärki kandev pealtvaataja ja Kalevi hooajakaardi omanik.
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.