KOONDIS PREMIUM LIIGA ESILIIGA VÕISTLUSED NAISED NOORED RAHVAJALGPALL EJL E-POOD MEEDIA ERIS   
Trükivaade
 
MÄNGUEELNE ANKEET
Tallinna JK Legion - Tallinna FCI Levadia
Kuupäev: 19.05.2020
Kellaaeg: 19:00
Staadion: Kadrioru staadion - Roheline aas 24, Tallinn 10150
Väljakukohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud:Silver Kõiv, Aron Härsing
4. kohtunik:Kristo Külljastinen
Inspektor:Kalle Roos
Kohtunike vaatleja:Uno Tutk
TALLINNA JK LEGION TALLINNA FCI LEVADIA
Värvid
Särgid Punane Särgid Roheline
Püksid Punane Püksid Roheline
Põlvikud Punane Põlvikud Valge
Väravavahi värvid
Särgid Hall Särgid Kollane
Püksid Hall Püksid Kollane
Põlvikud Hall Põlvikud Kollane
Diskvalifitseeritud mängijad
Nimed - Nimed Oleksandr Safronov
Diskvalifitseeritud ametiisikud
Nimed - Nimed -
Võistkonna esindaja
Nimi Šahrijar Abdullajev Nimi Pavel Kazakov
Telefon 56462404 Telefon 5120864
Mängueelsed kommentaarid
Peatreener Me oleme väga rõõmsad, et lõpuks saame jätkata meie teekonda Premium liigas. Me siiralt loodame, et see pealesurutud paus, mis tekkis koroonaviiruse leviku tõttu, oli esimest ja viimast korda. Täna ootab meid ees mitmekordne Eesti meister, kes kuulub juba aastaid Eesti jalgpalli tippu. Meie jaoks on see järjekordne valmiduse kontroll osalemaks Premium liigas. Moraalselt oleme mänguks valmis, aga mis puutub füüsilist valmisolekut, siis seda näitab mäng. Ma ei kahtle, et mäng saab olema huvitav ja pingeline ning kõik, kes mängu jälgivad, saavad kindlasti esteetilise vaatemängu. Me õnnitleme kõiki jalgpalli taastumise puhul! Legion võitleb lõpuni, seepärast lähme mängu võitma! Peatreener Martin Reim: "Meeskond on mänguks valmis. Oleme kaua oodanud, et Premium Liigas mängud edasi läheksid. Viimaste kuude ettevalmistus oli kaootiline, kuid oleme saanud oma asju teha ning viimastel nädalatel korralikult treenida. Isu on suur ja eks näeme kuidas see väljakul realiseerub. JK Legioni meeskonnas on palju rikkaliku kogemuste pagasiga mängijaid, peame olema väga tähelepanelikud ja oma asjad väljakul korralikult ära tegema."
Mängija Pavel Londak: Peale pikka pausi tuleme taas väljakule, meie motivatsioon on kõrge ja ootused selleks mänguks on suured. Vaatama sellele, et meid on ees ootamas tugev võiskond, meie sihime ainult võitu. Mängija Brent Lepistu: "Meie meeskond on eelseisvaks mänguks ideaalselt valmis, seda nii füüsiliselt kui taktikaliselt. Legionil on nimede poolest väga ambitsioonikas meeskond, seda oli juba enne hooaega näha. Peame neilt kiiresti mänguisu ära võtma, mitte lubama enesekindlust leida ning keskenduma oma ülesannete täitmisele."
Täiendav teave
Lisateave Lisateave FCI LEVADIA VÄRAVAVAHI VÄRV: SININE / SININE / SININE Hoia end kursis FCI Levadia tegemistega! * www.fcilevadia.ee * Facebook: @fcilevadia * Instagram: @fcilevadiatallinn * Twitter: @LevadiaFC
Korraldava klubi vastutav ametnik: Šahrijar Abdullajev
Piletiinfo:
 
  


Twitter Facebook
Kőik őigused kaitstud © 2008 Eesti Jalgpalli Liit.